6 „Ne“ antrajam pasimatymui

929 0

Pirmojo pasimatymo tikslas – padaryti įspūdį. Na, o jei tai pavyko, tuomet metas keliauti į antrą pasimatymą, kuris, beje, sukelia ne ką mažiau jaudulio. Antrojo susitikimo metu tikriausiai stengsitės užmegzti ryšį ir geriau vienas kitą pažinti. Kad tai padaryti būtų lengviau, pateikiame keletą patarimų.

1. Nesielkite taip, tarsi pirmojo pasimatymo nė nebuvo. Jei, kai buvote susitikę pirmąjį kartą, ji/jis taip nuoširdžiai pasakojo apie tai, kaip mėgsta savo darbą, o dabar jūs lyg netyčia užsimenate „tai kur, sakei, ten dirbi?“, nesistebėkite, kad tokiu elgesiu nesužavėsite. Parodykite, kad jūs atidžiai klausėtės ir pameenate visas praėjusio susitikimo detales. Kol kas judu dar neturite daug bendros praeities, tik tą vieną susitikimą. Prisimindami, kaip smagiai leidote laiką per pirmą pasimatymą, atkurkite ryšį tarp judviejų su nauja jėga.

2. Nevenkite fizinio artumo. Per pirmą pasimatymą flirtas yra labai svarbus, o per antrą – dar svarbesnis. Per pirmąjį susitikimą tikriausiai nedrįsote peržengti asmeninės erdvės ribų, tačiau dabar pats metas pralaužti ledus. Jei turite progą „netyčia“ prisiliesti prie jo/jos, pirmyn! Įžiebkite kibirkštis tarp judviejų!

3. Neikite tuščiomis. Vienas iš būdų parodyti dėmesį – padovanoti dovaną. Tai tikrai nėra būtiina, tačiau tokiu būdu parodysite, kad laukdami antrojo pasimatymo galvojote apie ją/jį. Nupirkite ką nors nebrangaus, bet asmeniško. Juk per pirmą pasimatymą jau spėjote išsiaiškinti, kuo jis/ji domisi.

4. Nenutylėkite dalykų, kurie jus neramina. Per pirmą pasimatymą tikriausiai jau sužinojote šį tą apie potencia.

. . .

Kartu jūs praleidote maždaug kelias valandas gyvenime ir dar tikrai nesate tokie artimi, kad kalbėtumėtės apie rimtus dalykus. Todėl palaukite, kol labiau pasitikėsite vienas kitu, ir tik tada gvildenkite rimtas, galbūt net skaudžias temas. Kol kas jūsų tikslas – smagus laisvalaikis drauge.

 

Join the Conversation

×
×