Pasiruošimas pasimatymui

Pirmojo pasimatymo tikslas – atsakyti į klausimą, ar bendras buvimas perspektyvus. Kadangi į jį atsakyti sunku, tereikia nuspręsti, ar su nepažįstamuoju (-ąja) vertėtų susitikti dar vieną kitą kartą.

Pasimatymo planas

Aiškus pasimatymo tikslas padaro aiškų ir jo planą. Toks pasimatymas turi trukti pusvalandį ar valandą, daugių daugiausiai – valandą su ketvirčiu. Jeigu tas/ta, su kuriuo susitikta, apgailestauja, jog tenka skirtis – pasimatymas pasisekė, o jei žvilgčioja į laikrodį ir vėl pasakoja tą patį juokelį – ne.

Vieta pirmam pasimatymui

Pirmasis pasimatymas turi vykti ramioje ir viešoje vietoje. Potencialus kandidatas į darbo vietą nekkviečiamas pokalbiui į bendradarbių pobūvį, paupį ar šeimos šventę. Žmogus, kurio dar nepažįstame, irgi neturėtų būti kviestas iškilmingai vakarienei. Visiškai netinkama vieta pirmajam pasimatymui yra kino teatras ar filharmonija, nes vienu metu žiūrėti kovų scenas, klausytis muzikos ir pasakoti apie save sugebės tik retas.

Atsargiai su moralais!

Pirmasis pasimatymas nėra nei rungtynės dėl viršenybės, nei pasiplepėjimas su bičiuliu. Ieškantis darbuotojo yra draugiškas su kandidatais, bet nebando jų nei perauklėti, nei pamokyti, nei pralinksminti.

Pavyzdžiui, moteris, kuri antrą-trečią kartą matydama vyriškį skuba išaiškinti jam valstybės ir šeimos tvarkymo taisykles, demonstruoja savo pranašumą, bet negali tikėtis sėkmės.

24 thoughts on “Pasiruošimas pasimatymui”

 1. Antras pasimątymas-nuosavoje pirtelėje.Moteriai-maloni vieta paplepėti, o vyriškis tai supranta kaip provokaciją intymumui. Ar tai norma?

  Reply
 2. Netrukus einu i pasimatyma. Galit juoktis, galit ne, bet ka tik paskaiciau si straipsni ir einu dag drasiau nusiteikus!! Gavosi lyg koks pasikartojimas pries egzamina..Kad tik viskas gerai pavyktu..

  Reply
 3. Na, žinote…. kosminis santykių greitis. Antras pasimatymas į pirtį – paplepėti. Kažkaip nesiderina.

  Reply
 4. Drisciau paneigti, kad tas kuris apgailestauja kad laikas skirtis nes turiu kokiu nors reikalu – tai vadinas pasimatymas pasiseke? Jokiu budu, tai yra atvirksciai, norisi kuo greiciau issiskirti, tas pats galioja ir su zvilgtelejimais i laikrodi.

  Reply
 5. Man irgi buvo pasimatymu kurie testusi 12 val ir daugiau. Ir tai buvo pirmieji pasimatymai su dar nematytu zmogumi, ir nieko cia keisto jei pirmas pasimatymas ivyksta kine, jei ir nepatiksite vienas kitam tai bent merginos puse islosia paziureti filma nemokamai 🙂 zinoma as cia juokauju 🙂

  Reply
 6. O man susitikus tai kuo greiciau begt noris.Buvau gal trijuos tokiuos akluos pasimatymuos ir daugiau eiti nesinori.Tuos vyrus reikia tempt uz liezuvio , arba visi kaip isikirte ta pati klausima , ko ieskai tam saite?.. Nejaugi sv. Antano..iekosiu…
  Isvis kuo ilgiau bendrauji virtualiai geriau realiai nesusitikt , zmogus absoliuciai skiriasi ir net nera apie ka kalbeti.As netikiu , kad sitam ar kituose pan. pazinciu puslapiuose lengviau surast taves verta zmogu..gali sutikt juk ir prie vieso tualeto..cia tik toks aklas zaidimas gaunas..

  Reply
 7. Man tie pasimatymai isvis nesamone. Ateina kazkoks filosofas ir plerpia 2val prie kavos apie nieka arba siaip koks priciuozes. susitikau su daug , bet ne vieno normalaus.susitikus is karto pasakau jei man zmogus nepatinka ..o eiti i kina isvis kazkoks absurdas..dar sugebu pati nusipirkti bilieta. Itariu , kad cia tik tokie ir registruojasi ..normalus vyras ir taip ras moteri.isvis sis saitas mires , pries pora metu dar buvo kazkoks judesys ..dabar tikrai neidomu.

  Reply
 8. Ponia Gitana. Noriu pastebeti, kad jusu zinios truputi neatitinka Jusu suvokima apie sio saito veiklos aktivuma. Belieka Jus uzjausti kad sis Saitas nepateisino Jusu lukesciu, ir Jus linkusi manyti kad jis nepateisina ir kitu zmoniu lukesciu. Tad tikiuosi nepalaikysite mane izuliu netasytu filosofu drisusiu Jums pranesti kad, sis saitas gyvas ir yra nuostabus. Ir kad cia zmones patiria tai ko jums, deja neteko patirti. Tai tas pats kas sakyti jei Dievo nematau, tai jo ir nera.

  Reply
 9. Oi kaip rimtai… O man patinka žiūrėti į pirmą pasimatymą kaip į žaidimą. Ir manau, kad eiti į kiną nėra tokia jau prasta mintis.

  Reply
 10. Sveiki.Paskaicius ivairiu nuomoniu aisku kas kame.Gyvenu mazam mieste, kur tikrai sunku kazka rasti,viens kita visi pazysta, pletkina ir t.t.plius man ne 18 ir ne 25, o jau dauguma vyru vede, o jei ir vienisi issiskyre – tai tikrai ne itin tinkami – vieni geria, kiti mergisiai nerimti, treti siaip “darmajedai” isnaudotojai.Turiu daug pazinciu internete – it tikrai, patikekite, yra tikrai normaliu, idomiu zmoniu, vieni geri pasnekovai, kiti net tapo draugais.Susitikimu neteko patirt nemaloniu ar kitaip nesekmingu.Aisku ne visi patiko, bet manau prikauso nuo to, kaip pati elgiesi ar kalbi, save parodai.O jei nepavyko susitikus normaliai pabendraut – gal tiesiog neperprastas zmogus ir nebuvo vertas susitikimo, pasirinkimas ne tas.Juk nebutina griut i patalus ar tempt prie altoriaus.Na nepavyko.Gal ir as kam nepatikau – normalu.Todel tikrai nekalti nei saitai ivairus ar specialistu patarimai. Sekmes.

  Reply
 11. Gitana – Gitanai
  Taip, as taip pat Gitana 🙂 Bet galvoju visiskai priesingai…ne del to, kad man pasiseke, o del to kad manau, jog pasiseks, na jei ne dabar, tai kazkada butinai 🙂
  Ir siaip jau, is kur tiek kategoriskumo ir irzlumo? atsiduoda senmerge, katemis ir nublukusiu chalatu…..lyg ir nevertetu stebetis, kad nesiseka…O kitiems, sveikiems optimistams – sekmes :)!!!

  Reply
 12. saunuole Gitana! pasake ir tai, ko nenori kai kurie ne kurie girdeti. yra daug tiesos tame, kad su vyriskaja gimine LT prastai… ir as ejau i toki pasimatyma-arbatikes isgerem puse h, kalbet nera apie ka,saite raso, kad neturi vaiku, o susitikus tik apie sunu ir tesnekejo… po to as daznai toj pacioj vietoj matydavau, matyt, nauju iesko…

  Reply
 13. Jau tokia nesamone….pzd …
  dalis tik tiesos yra …
  man kai nepatinka pasimatymas, kaip tik sakau : srr turiu lb skubiu reikalu , buvo malonu ir pan … bet reik bekti jau ..:D ir po to nebeatrasineju i sms 😀

  Reply
 14. Mano labiausiai vykes pirmasis pasimatymas truko kokias 4 – 5 val. is pradziu su tuo zmogum nuejom i kavine, veliau pedinom vienas pas kita i namus augintiniu apziuret 😀 Visa ta laika maloniai snekuciavomes, juokavom. Manau kai kuriais atvejais minetos taisykles negalioja 🙂

  Reply
 15. Visų pirma, mane jau kurį laiką kankina toks klausimas – o kiek gi tų “pirmų” pasimatymų gali būt? 😀
  Pirmo pasimatymo tikslas…. Mhm, gal ir taip, bet jei jau nusprendėt susitikt, gal bent virtualiai nutarėt, kad toliau bendraut bus verta? Nors galiu ir klyst. Vienas mano pasimatymas buvo su vyruku, su kuriuo susipažinau šioje svetainėje. Kaip ir turėjom vienas kitam tikt, nemažas suderinamumo procentas buvo, bet… Nieko labai blogo apie jį pasakyt negaliu – maloniai pabendravom (ir tikrai kur kas ilgiau nei valandą ar dvi), bet tuo viskas ir pasibaigė. Na, galėčiau tokį laikyt dalykiniu draugu, ne daugiau – fiziškai jis manęs netraukė. Beje, pirmą kartą ir pamačiau tik susitikusi. Beje, po pasimatymo susirašėm pora laiškų ir jis dingo kaip į vandenį. Gal sutiko tinkamesnę. Sėkmės jam.
  Kitas “pirmas” pasimatymas buvo po gerų keturių mėnesių virtualaus bendravimo (tiesa, ir dabar kur kas daugiau bendraujam virtualiai, bet taip jau yra, kai skiria didelis atstumas). Ir nepritariu, kad ilgai bendravus virtualiai geriau realiai nesusitikt. Susitikom, ir vėl pasimatymas užtruko ne valandą ir ne dvi. Gaila buvo skirtis, nes tikrai galėjom pliurpt iki ryto. Apie viską ir apie nieką – kaip seni geri pažįstami.

  Beje, į abu pasimatymus ėjau be jokios išankstinės nuostatos, kad va jau šitas tai bus TAS TIKRASIS. Arba su nuostata NIEKO NEBUS. Kaip nusiteiksi, taip ir bus. Greičiau jau nusivilsi, jei tikėsiesi sutikt TĄ. Mažiau nuoskaudos bus, jei nusiteiksi, kad nieko nebus. Bet tokia neigiama išankstinė nuostata iš anksto užprogramuoja nesėkmei. Tiesa, kiek yra buvę aklų pasimatymų, kai po pirmo žvilgsnio nusmelkdavo mintis: “Nieko nebus”. Ir būtent taip ir būdavo – trumpiausias pasimatymas netruko nė 5 minučių (bet tai jau išskirtinis atvejis). Yra tekę ir dairytis į laikrodį, ir skubėt (pabėgt)… O vienas toks “nieko nebus” labai greitai pasikeitė į “nenoriu, kad pasimatymas baigtųsi”.

  Reply
 16. GITANA rašė:
  2008 11 10 1:04 am
  Gitana – Gitanai

  Ir siaip jau, is kur tiek kategoriskumo ir irzlumo? atsiduoda senmerge, katemis ir nublukusiu chalatu…..

  Nevarykit, prasom. ant kaciu, myliu jas, nors ir ne senmerge.
  O svetaines visos geros, kiekviena turi savo specifika, visur sutikau idomiu zmoniu. Idomiausia, kad ivairiose vietose aptinku tuos pacius zmones, vadinasi, daug kas meta tinkla placiuose vandenyse.

  Reply

Leave a Comment