Pirmasis pasimatymas: kaip planuoti?

560 0

Kalbant apie internetinį bendravimą, dažnai sprendžiamas klausimas – kiek tai priimtina, moralu, patikima. Tačiau argi verta skirtyti pažinties būdus į „natūralius“ ir virtualius kaip į tinkamus ir netinkamus? Galbūt svarbiau atsakyti į klausimą – ar internetinė pažintis ir liks tik bendravimu „aš, tu ir mūsų kompiuteriai“, ar žengsime toliau ir nepabūgsime pažvelgti naujam pažįstamam tiesiai į akis.

Jei internete sutikote žmogų, kurio anketa Jus sužavėjo, o bendravimas laiškais vyko sklandžiai ir įdomiai, matyt Jūsų galvoje jau kirba mintis, kaip perkelti bendravimą iš virtualios erdvės į realybę.

Bet kaip žinoti, arr tas žmogus iš tiesų vertas Jūsų dėmesio? Kada jau metas planuoti pasimatymą? Kaip pakviesti ir kaip elgtis susitikus? Deja, taisyklių čia nėra. Teks pasikliauti nuojauta, galbūt surizikuoti. Tačiau šiame straipsnyje rasite keletą pagrindinių dalykų, į kuriuos turėtume atkreipti dėmesį, planuodami pirmąjį pasimatymą.

Ar verta susitikti?

Jei bendraudami internetu negalite sulaikyti šypsenos, švyti akys o aplink Jus laksto susižavėjimo žiežirbos, jei nekantraudami laukiate jo (jos) laiško, o rašydami jam (jai) sugalvojate tūkstančius dalykų, kuriuos norite papasakoti, atsakymas vienareikšmis – nedelskite ir ruoškitės pasimatymui!

Bendraudami internetu neepajutote vienas kitam traukos. Ar verta susitikti  tokiu atveju? Galbūt. Susirašinėdami nematote žvilgsnio, negirdite balso ir iš tiesų nelabai įsivaizduojate, kaip tas žmogus atrodo realiai, kaip bendrauja. Kita vertus, jei asmuo, turėdamas begalę laiko apgalvoti savo laiškus, nesugeba Jūsų sudominti, ar

r sugebės sužavėti susitikus, kai kalbėtis teks ekspromtu? O gal jam(jai) tiesiog sunkiai sekasi rašyti?

Į šiuos klausimus galite atsakyti tik patys sau. Jei pliusų randate daugiau, nei minusų – nebedvejokite ir planuokite susitikimą.

Prieš susipažįstant akis į akį verta pakalbėti telefonu. Jaukiai šnekučiuojatės valandų valandas? Tai ko dar dvejojate?!

Kada jau laikas?

Ar geriau susirašinėti savaitėmis, kad suprastumėt, kas jis(ji) iš tiesų yra, ar tiesiog pakviesti puodelio kavos vos pajutus, jog užsimezgė abipusis susidomėjimas? Priklauso nuo situacijos.

Vis tik protingiausia būtų pabendrauti laiškais bent kelias dienas ar savaitę. Tai suteiks galimybę pamatyti, ar žmogus yra motyvuotas ir nuoširdžiai nusiteikęs Jūsų atžvilgiu. Tačiau jei susirašinėjimas trunka ilgiau nei keletą savaičių, o noro susipažinti gyvai nepastebite, verta susirūpinti: tikėtina, kad jis(ji) nėra pasirengęs(-usi) rimtiems santykiams arba kažką slepia.

Kaip pasiūlyti?

Pirmąjį paasimatymą geriausia planuoti trumpą. Galite susitikti išgerti kavos ar kokteilių – taip galėsite greitai skirstytis, supratę, jog pažintis neturi perspektyvų, o pajutę simpatiją, be vargo pratęsite romantišką vakarą.

Jei nedrįstate pakviesti į pasimatymą tiesiai, meskite užuominą: „. . .

Join the Conversation