Manieros, kurių reikia nepamiršti prieš einant į pasimatymą

529 0

Kiekviena moteris jaudinais eidama į pirmą pasimatymą. Juk tiek daug apie ką reikia pagalvoti: kaip rengtis, kaip šukuotis, apie ką kalbėti ir dar daug kitų dalykų. Tiek rūpesčių, kad kai kurios geros manieros gali tiesiog iškristi iš galvos. Tad pateikiame 7 dalykus, kuriuos privalu prisiminti prieš einant į pirmą pasimatymą.

1. Nečepsėkite. Jei norite palikti gerą įspūdį, valgykite sučiaupta burna. Patikėkite, vyrai nenori matyti, kaip jūs kramtote lašišos kepsnį baltame vyno padaže. O jums patinka nemokantys valgyti vyrai?

2. Nesibučiuokite. Jei nenorite būti netinkamai suprastos, verčiau pasilaikykite saldžiausias akimirkas anntrajam pasimatymui. Tai nereiškia, kad visai negalite jo pabučiuoti, tačiau pirmas jūsų bučinys neturi būti prancūziškas bučinys. Apsiribokite pakštelėjimu į žanduką.

3. Neužgožkite jo savo kalbomis. Saikas – labai svetintinas dalykas. Ypač ši taisyklė galioja jūsų liežuviui. Deja, daugelis moterų tai pamiršta. Jei pasimatymo metu jis neturės progos pratarti nė žodžio, antro pasimatymo galite nesitikėti. Vyrams patinka, kai pokalbyje vyras ir moteris dalyvauja po lygiai, ir jiems tikrai nepatinka, jei moteris viena kalba apie savo gyvenimą, o vyrui neleidžia nė žodžio ištarti. Taigi leiskite jaam kalbėti ir jis t. . .

Jei nenorite kitą rytą jausti gėdos, saikingai vartokite alkoholį. Dvi taurės per vakarą – tai viskas, ką galite sau leisti.

Join the Conversation