Filmų apie meilę TOP 10

Sunku įsivaizduoti romantišką pasimatymą be vakarienės žvakių šviesoje, šampano ir gero romantinio filmo. Pateikiame visų laikų romantinių filmų TOP 10, kurie puikiai tiks pasimatymui su jūsų išrinktąja.

Juk taip smagu ramų savaitgalio vakarą praleisti su mylimuoju žiūrint romantinį filmą, kai ji braukia ašarą padėjusi galvą jam ant peties, o jis meiliai ją apkabinęs guodžia, kad meilė viską nugalės (bent jau filme)… Pateikiame 10 romantiškiausių visų laikų filmų, kuriuos galite rinktis savo romantiškam pasimatymui:

1. „Noting Hilas“ (Notting Hill, 1999). Ši romantiška įžymybės ir paprasto vaikinuko meilės istorija patiks kiekvienai moteriai. Pagrindinį vaidmenį atlieka Julia Roberts, ir tai viską pasako.

2. „Vėjo nublokšti“ (Gone With the Wind, 1939). Tai visų laikų romantinių filmų klasika. Clark Gable ir Vivien Leigh ilgam įsiamžino kino istorijoje dėl nuostabiai atliktų vaidmenų šiame filme.

3. „Graži moteris“ (Pretty Woman). Tai dabartinės pelenės istorija. Greičiausiai šį filmą ne kartą gyvenime jau esate matę. Tačiau „Graži moteris“ yra iš tokių filmų, kuriuos smagu pažiūrėti net ir dešimtą kartą.

4. „Vaiduoklis“ („Ghost“). Tai filmas apie tikrą meilę, kuri nemiršta kartu su kūnu… Tai idealus filmas romantiškam pasimatymui.

5. „Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų“ (How to Lose a Guy in 10 Days , 2003). Tai smagi, linksma romantinė komedija, kurią žiūrėdami prisijuoksite iki soties.

6. „Mulen Ružas“ (Moulin Rouge, 2001). Šis filmas apie jauno poeto ir gražuolės kurtizanės meilę neabejotinai yra vienas romantiškiausių iš visų, kuriuos kada nors esate matęs.

7. „Meilės istorija“ (Love Story, 1970). Tai vienas iš gražiausių filmų, kuris sujaudins kiekvieno širdį. Tai filmas apie tai, kad meilė gali nugalėti viską.

8. „Kai vyras myli moterį“ (When a Man Loves a Woman, 1994). Tai meilės istorija apie sutuoktinius, kurių gyvenimas iš šalies atrodo nuostabus, tačiau jie nėra laimingi…

9. „Įsitikinimas“ (Persuasion, 2007). Šis filmas pasatatytas pagal Jane Austen romaną. Šis filmas apie jaunutės merginos uždraustą meilę jūrų laivyno karininkui.

10. „Kai Haris sutiko Salę“ (When Harry Met Sally, 1989). Ar seksas gali sugriauti draugystę tarp vyro ir moters? Štai apie ką svarsto Haris ir Salė. Tačiau ar vieną dieną jie pripažins, kad paprasčiausiai yra skirti vienas kitam.