15 ženklų, kad antras pasimatymas bus

Pirmas pasimatymas jau įvyko. Jis pažadėjo paskambinti. Bet ar tikrai paskambins? Atsakymą sužinoti padėtų kortos, burtai, ramunės žiedas arba… truputėlis sveikos nuovokos. Jau per pirmąjį pasimatymą buvo ženklų, ar jūsų santykiai turi šansų tęstis.

Kas parodo, kad antrasis pasimatymas bus?

1. Per jūsų pasimatymą jis taip ir neišsitraukė mobiliojo telefono. Na, gerai, gal buvo išsitraukęs. Trumpam. Kad pasakytų paskambinusiam draugeliui, jog perskambins.

2. „Užsisakom dar ko nors?“ Jei jis stengėsi tęsti jūsų pirmojo pasimatymo laiką – veikiausiai tikisi, kad susitiksite dar ir dar.

3. Pasimatymas truko ilgiau nei pusantros valandos, ir visą laiką jums buvo smagu. Puiki atmosfera, lengvas ir nuoširdus bendravimas – tai išties patikimi ženklai, kad jūsų pažintis tęsis.

4. Pratęsimas kitur. Jūs susitikote kavinėje, paplepėjote, tada nusprendėte nueiti į kiną, dar užsukote į parduotuvę… Ir visą laiką jis domėjosi: „ar esi tai mačiusi?.. ar jau ragavai?.. ką renkiesi – komediją ar trilerį?..“ Nusiramink: jis nuoširdžiai tavimi domisi ir nebaigė pasimatymo kai turėjo tam puikią progą (judu išėjote iš kavinės). Jis tau paskambins visai netrukus.

5. Po pasimatymo jis tą patį vakarą tau atsiuntė SMS, teiraujasi, kaip grįžai, kaip tau sekasi. Žinoma, jis tau paskambins!

6. Jis liečia tave, švelniai apkabina, padeda nulipti laiptais, iš kailio neriasi norėdamas kuo geriau asistuoti – patikėk, nieko panašaus nebūtų, jei tu jam nerūpėtum.

7. Jau pirmojo pasimatymo metu suplanavote, kur ketinate kartu nueiti, ką pamatyti. Jei planavai ne tu viena, o aktyviai dalyvavo bei rodė iniciatyvą ir jis – tikriausiai tuos planus ir įgyvendinsite.

8. Jūs susitikote kavinėje. Skaniai pavalgėte. Netgi desertą išragavote. Galiausiai jis užsakė dar puodelį kavos. Patikėk, jis nori su tavimi bendrauti. Nes niekas neužsisakinės puodelio kavos, jei kompanija prie stalo kelia žiovulį.

9. Jūs ilgai kalbėjotės viena tema. Ne todėl, kad tai buvo vienintelė tema, kuria apskritai galėjote kalbėtis. O todėl, kad jums abiems ta tema išties rūpi, abu trokštate pasidalinti žiniomis ir patirtimi. Jums pasisekė, jau per pirmą pasimatymą išsiaiškinote, kokių bendrų pomėgių turite, jie jums abiems nuoširdžiai įdomūs. Veikiausiai susitiksite dar ir dar kartą.

10. Jei grįžti namo taksi – jis palydi. Išties nieko nuostabaus, jei vyrukas pasisiūlo palydėti tave namo tamsiomis miesto gatvėmis: gal jis tiesiog malonus ir galantiškas? Bet jei sėdasi paskui tave į taksi, nors jam visiškai nepakeliui – akivaizdu, jis nori pažintį pratęsti.

11. Jūs abu smalsaujate apie vienas kitą. Kitaip tariant, jūsų pasimatymas vyksta ne monologo, o dialogo forma, jums abiems įdomu sužinoti vienas apie kitą kuo daugiau.

12. Jūsų pasimatymas baigėsi natūraliai. Tai yra tada, kai abu supratote, kad metas baigti. O ne tada, kai jis staiga pasiteisino, kad turi lėkti namo ir pavedžioti šunį ar sumurmėjo, jog rytoj turės labai anksti keltis.

13. Jis palinksta prie tavęs kai kalba. Tai – aiškus kūno kalbos signalas, kad jam patinki.

14. Kol tu buvai nuėjusi į kavinės tualetą, jis spėjo padaryti ką nors malonaus: užsakė tau desertą, spėjo nupirkti gėlę ar paslaugiai surado mobiliuoju internetu tave dominusios knygos anotaciją. Vadinasi, per tą laiką jis galvojo apie tave, o ne apie tai, kaip greičiau nusiplauti iš nuobodaus vakaro.

15. Jei dar per pirmąjį pasimatymą jis vienaip ar kitaip leido suprasti, kad pasimatymas pavyko (pvz. prisipažino, kad prieš pasimatymą labai nervinosi, bet dabar džiaugiasi, kad jums taip gera kartu), natūralu tikėtis, jog norės susitikti dar ir dar.

Comments are closed.