Kur nusivesti damą, kai kišenėje švilpauja vėjai?

690 2

Ketinate pakviesti jums patinkančią moterį į pasimatymą, tačiau kišenėje švilpauja vėjai, todėl negalite jos nusivesti į prabangų restoraną? Tačiau juk yra daugybė būdų, kaip puikiai praleisti laiką ir neišleisti krūvos pinigų.

1. Esate kaunietis? Nusiveskite ją į zoologijos sodą! Pasimatymas zoologijos sode jai bus netikėtas.

2. Pagaminkite jai vakarienę namuose. Juk vakarienę žvakių šviesoje galite suorganizuoti ir savo namuose. Nesirūpinkite dėl to, kad jūsų patiekalas neprilygsta garsiausių virtuvės meistrų valgiams. Skonis čia visai nesvarbus – ji tikrai įvertins jūsų pastangas ir darbą. Be to, pagamintas namuose valgis yra sveeikesnis ir dažnai šviežesnis. Žinoma, nepamirškit žvakių.

3. Nusiveskite ją į muziejų. Tikrai nereikia nusiteikti skeptiškai – muziejuje galite smagiai ir nenuobodžiai praleisti laiką. Be to, bilietai ten tikrai nėra brangūs. Lietuvoje yra daug įdomių ir vertų dėmesio muziejų. Pavyzdžiui, krepšinio muziejus Joniškyje ar Lietuvos banko Pinigų muziejus Vilniuje. Žinoma, kurį muziejų rinktis, priklauso tik nuo jūsų ir jūsų partnerės pomėgių.

4. Nusiveskite ją į cirką. Juk vaikystėje vaikščiodavote į cirką? Pakvieskite savo damą į cirką ir puikiai praleistas laikas – garantuotas!

5. Pakvieskite ją ne vakarienės, o pietų. Jei dirbate netoli vieenas kito ir turite galimybę papietauti kartu, būtinai pakvieskite ją pietų. Juk daugelyje kavinių ir restoranų dienos pietūs yra palyginti pigūs.

6. Artėja žiema, todėl sulaukę pi. . .

Join the Conversation

2 comments

  1.    Reply

    :DDD Po tokių pasimatymū pamiršk mergaite gali :DDDD

  2.    Reply

    nu kad i cirka nuvest – biski juokinga butu 😀

×
×