Apie ką kalbėti per pirmąjį pasimatymą

465 0


Pirmasis pasimatymas. Kas gali būti labiau jaudinančio? Tačiau pirmąjį susitikimą su patinkančia moterimi ar vyru kartais užgožia jaudulys, kai pradeda pintis liežuvis ir nebežinai, ką pasakyti. Kad taip neatsitiktų, pagalvokite, apie ką kalbėsite dar prieš pasimatymą.

Pirmiausia pabandykite išsiaiškinti, kokių santykių jis ar ji ieško. Juk nenorite nusivilti tik po kurio laiko draugystės sužinoję, kad jūsų partneriui nereikia rimtų santykių. Tačiau stenkitės, kad jūsų klausimas nenuskambėtų agresyviai, nes galite išgąsdinti tą, kuriam jaučiate simpatiją.

Paklauskite, kaip jis (ji) mano, kodėl žmonės dažniausiai išssiskiria. Atsakymas į šį klausimą parodys jūsų pašnekovo požiūrį į moteris ir vyrus. Taip pat pakalbėkite apie tai, kokie yra idealūs santykiai. Taip sužinosite, ko jis (ji) ieško gyvenime, ko tikisi iš santykių ir ar galvoja apie santuoką. Sužinokite, koks yra jo moters (vyro) idealas.

Pasikalbėkite apie nepavykusius santykius. Paklauskite, ar jūsų pašnekovas buvo išduotas, apgautas ar kitaip įskaudintas. Didžioji dauguma žmonių kada nors yra buvę įskaudinti, todėl jei jis (ji) pasakys „ne“, gr. . .

Join the Conversation

×
×