Bėgu iš pasimatymo!

469 0

Prieš šimtmetį ir seniau žmonės dažniausiai tuokdavosi vedini praktiškų paskatų, o meilė užėmė tikrai ne svarbiausią vietą. Visa laimė, kad šiandien yra kitaip ir moterys gali pasirinkti, su kuriuo vyru nori kurti ilgalaikius santykius. Tačiau ką daryti damai, jei ji vidury pirmo pasimatymo supranta, kad su šiuo vyru jai nepakeliui? Siūlome jums subtilaus pabėgimo iš pirmo pasimatymo strategiją.

Sukurkite motyvą. Dar prieš eidama į pasimatymą pamąstykite apie tai, ką pasakysite, jei norėsis kuo greičiau bėgti iš pasimatymo. Sugalvokite įtikinamą motyvą, kad paaiškėjus mellui nereikėtų raudonuoti. Galbūt jums reikia pavedžioti šunį ar užsirašėte į kirpyklą. Jei nenorite žmogaus įskaudinti ir sužlugdyti jo savigarbos, stenkitės, kad tai būtų įtikinama.

Nesvarbu, koks nevykęs jūsų pasimatymas, iki pat pabaigos stenkitės išlaikyti geras manieras ir būti mandagi. Juk jūs esate dama! Atsisveikindama pasakykite, kad jums buvo malonu jį pažinti. Tačiau jei jis kvies jus į antrą pasimatymą, stenkitės sumažinti jo susidomėjimą jumis ir nežadėkite, kad būtinai susitiksite, jei tikrai žinote, kad to nebus.

Stenkitės užduoti jam tokius klausimus, kurie pabrėžtų, kad tarrp jūsų nėra nieko bendro. Stenkitės akivaizdžiai parodyti, kad jūsų požiūris į gyvenimą yra visiškai skirtingas.

Atskleiskite jam savo trūkumus. Taip, mes visi turime trūkumų, taigi kodėl jų neparodžius žmogui, kuris tau nepatinka. Jei matote, kad jam labai nepatinka kažkuri jūsų savybė, ste

enkitės ją parodyti kuo ak. . .

Join the Conversation