Pasimatymas, kuris jam patiks

472 0

Romantiška vakarienė žvakių šviesoje, raudonos rožės, šaltas šampanas. Tai idealus pasimatymas jai, bet jis iš tiesų jis svajoja apie kai ką kitą. Ar norėtumėte jums patinkantį vyruką pakviesti į tokį pasimatymą, kurio jis tikrai ilgai nepamirš?

Daugumai vyrų patinka moterims dovanoti gėles, sakyti komplimentus ir kitaip jas pradžiuginti. Dauguma moterų tuo tiesiog mėgaujasi. Ar norite būti ypatinga moterimi, kuri ne tik leis vyrui ją džiuginti, bet ir pati padarys ką nors, kad jį nustebintų? Tai visai nesunku, tiesiog nusiveskite jį į tokį pasimatymą, kurr visas dėmesys būtų skirtas jam. Žinoma, nesakykite jam nieko apie savo planus, tegul jam tai bus staigmena.

1. Nusiveskite jį į alaus degustaciją. Nusiveskite jį į jo mėgstamiausią barą ir paragaukite įdomesnių rūšių alaus. Jei turite daugiau laiko, būtinai pasinaudokite rengiamomis ekskursijomis ir įvairiais alaus degustacijos renginiais. Pavyzdžiui, Lietuvoje rengiama ekskursija „Alaus kelias“ – būtinai nusivežkite ten savo simpatiją.

2. Nusiveskite jį į krepšinio, futbolo ar ledo ritulio rungtynes. Sužinokite, koks sportas jam patinka ir kokią komandą jis palaiko. Kai tik sužinosite, kada artimiausios šios komandos varžybos, tuooj pat nupirkite bilietus ir eikite drauge. Juk jis eina su jumis į teatrą. Ar tikrai manote, kad jis eina dėl to, kad jam patinka teatras? Jam patinkate jūs, taigi dabar atėjo laikas nustebinti ir jį.

3. Nu. . .

Join the Conversation

×
×