Kaip rasti moterį rimtiems santykiams?

981 2

Jau seniai svajojate surasti tą vienintelę, sukurti šeima ir susilaukti vaikų, tačiau jūsų kelyje pasitaiko tik tos moterys, kurių negalite įsivaizduoti šalia savęs po dvidešimties metų. Galbūt jūs tiesiog atkreipiate dėmesį ne į tas moteris, o tos, kurios mielai sutiktų su jumis kurti jaukų šeimos kampelį, lieka nepastebėtos?

Jei svajojate apie ilgalaikius santykius, niekada nenuleiskite rankų. Juk sakoma, kas ieško, tas randa. Galbūt jums nesiseka tik dėl to, kad kreipiate dėmesį ne į tuos dalykus? Pateikiame kelis patarimus, kaip greičiau surasti tą vienintelę, jeii svajojate apie rimtus santykius:

1. Suteikite moteriai šansą, net jei ji jums neatrodo graži. Taip, vyrai myli akimis, tačiau nesusikoncentruokite tik ties moters išvaizda. Galbūt daugybę moterų kaip potencialias antrąsias puses jūs atmetate tik dėl to, kad jos jums neatrodo patrauklios. Žinokite, kad kartais pasitaiko, kad labai negraži moteris tampa gražiausia pasaulyje, kai tik pamilstame jos vidų. Patikėkite, grožis tikrai nėra harmoningų santykių rodiklis.

2. Ieškokite moters, kuri turi panašų humoro jausmą. Jūsų išrinktoji turi suprasti jūsų juokelius, o jūs – jos. Panašus humoro jauusmas gali labai suartinti, ir atvirkščiai – jei nesuprantate vienas kito juokų, tarp jūsų gali kilti daug nesusipratimų.

3. Būkite tokiu, apie kurį jū. . .

Join the Conversation

2 comments

 1.    Reply

  Laba diena.
  Labai patiko straipsnis, visiska tiesa ten rasoma, patiriau savo kailiu ka reiskia tureti santikius su skirtingu paziuru zmogumi.
  Jei atsirastu mergina kuri noretu pameginti susipazinti?
  Arba tiesiog pabendrauti su žalingu ipročiu neturinčiu, sveikai gyvenančiu, išsilavinusiu manimi:) Maloniai lauksiu laiskelio į allexist4me (eta) yahoo.com

 2.    Reply

  noreciau surasti antra puse gal dar yra merginu ar moteru kurios myletu ir butu mylimos aciu tel 07448162179