Sėkminga pažintis

Sėkminga pažintis – kur rasti raktą į ją? Visi mes “pažindinamės”, bendraujame ir slaptai arba atvirai viliamės, kad pažintis bus vaisinga, naudinga, atneš mums įdomių įspūdžių, naujų potyrių ir gal būt net daugiau laimės. Deja ilgiau “vienišaujant” pradedame daugiau abejoti  ir dažniau nusivilti, nebematome teisingo kelio, forsuojame, dažniau nuliūstame. Taip yra todėl, kad po daugelio bandymų ir klaidų vis sunkiau atsitiesti ir patikėti, kad jau greit greit baigsis kančios ir sunkus darbas bus apdovanotais saldžiais įdirbio nulemtais vaisiais.

Praeitis

Visų pirma reikia išsilaisvinti viduje – nenešioti neapykantos savo buvusioms meilėms, neieškoti buvusių mylimųjų savybių naujose pažintyse. Nauji santykiai atpučia naujus vėjus, tarp dviejų žmonių visada atsiranda unikalus ryšys, kurio neįmanoma pakartoti su niekuo kitu. Galima pozityviai pasikrauti, kad mes gyvename ir mokomės. Ir tai, kas mus anksčiau tenkino, dabar galbūt netenkintų. Mūsų nauji santykiai bus brandesni ir kokybiškesni. Tikriausiai todėl jie reikalauja daugiau pastangų ir atima daugiau laiko blaškantis paieškose.

Norint pradėti nuo balto popieriaus lapo reikia ištrinti nuoskaudas, išmokti atleisti, išanalizuoti buvusius santykius ir savo klaidas. Suprasti, kas juose patiko, ko trūko ir kodėl jie nutrūko. Reikia išsilaisvinti.

Asmenybė

Antras žingsnis – pasitikėjimas. Charizmatiški, pasitikintys savimi žmonės dažniau traukia kitus lyg magnetai. Jie visur labiau laukiami ir su jais mieliau užmezgamos naujos pažintys. Bet norint būti charizmatišku nereikia nieko koopijuoti, tiesiog reikia atrasti save. Pasaulyje yra galybė žmonių ir galybė porų kombinacijų. Jums tikrai nereikia kažko vaidinti, esate brangakmenis, tik turite atskleisti ir parodyti savo patraukliąsias puses.

Tam kad įgytumėte pasitikėjimo savimi turite atrasti save ir išmokti būti laimingu su savimi pačiu. Laimę dovanoti kitam galite tik tada, kai pats esate laimingas. Kaip ir padėti galite tada, kai pačiam pagalbos nereikia daugiau negu kitam.

Meskite iliuzijas lauk, kad būsite laimingi tik tada, kai susirasite antrąją pusę. Santykių diada – tai kita pakopa gyvenime, bet jos yra du vieniai, kurie eina savo gyvenimo keliu. Nebūsite laimingi eidami kito gyvenimo keliu. Laimė ateis tik tada, kai eisite kartu susikibę rankomis, bet leisite vienas kitam kvėpuoti ir siekti savų tikslų.

Tas žmogus, kuris neturi tikslų ir norų dažniausiai tampa mažiau įdomus, tuščias. Į santykius einame todėl, kad tikime, jog iš jų pasiimsime kažką. Jei neturėsime ką duoti, ko išmokyti, tai busime tuštuma – ir su mumis, ir be mūsų aplinkiniai jausis vienodai gerai. Tai kam tada būti su mumis?

Taip pat nepersistenkime – santykiuose reikia harmonijos, jei vienas dominuoja, tada susidaro disbalansas ir auga nepasitenkinimas iš kito pusės. Aišku yra žmonių, kurie vienas kitą papildo ir puikiai sutinka, bet jei per daug savimi žavėsitės, per daug gyvensite sau, per daug save reklamuosite, tai tapsite siūlome preke, kuri nėra įdomi, kuri atstumia arba sukelia baimę patekti į Jūsų šešėlį.

Žodžiu reikalingas balansas – būti savimi, puoselėti save, būti asmenybe, bet neužgožti kito šalia savęs.

Vizitinė kortelė – išvaizda

Kai senos nuoskaudos užmarštyje ir patys jaučiatės laimingi, mylite save, tada galite žengti dar vieną žingsnį į priekį – bendrauti ir didinti galimybę susitikti savo antrąją pusę.

Šiam tikslui pasiekti reikia dirbti su savimi ir kartais pažiūrėti į save iš šalies. Kaip rengiatės, kaip šukuojatės, kaip dažotės, kiek laiko ir išteklių investuojate į save? Jūs gi save pardavinėjate kaip darbdaviui, tik dar svarbesniam žmogui Jūsų gyvenime. Galbūt šiandien susitiksite su savo gyvenimo antrąja puse, bet pilkoje realybėje, problemų apsuptyje ir darbų sūkuryje ištirpsite ir liksite nepastebėti. Aš toli gražu neskatinu paviršutiniškumo, bet deja apie žmogų dažnai pirmiau nusprendžiame iš jo vizitinės kortelės, etiketės arba kitaip – išvaizdos, o tik paskiau, jei pirmą akimirką jis mus patraukė, duodame jam šansą atsiverti ir daugiau.

Moterims linkiu nepamiršti, kad vyrai myli akimis. Seksualumas, moteriškumas ir „viliokiškumas“, tai raktai į vyrų širdis. Perlenkti lazdos nederėtų, kaip ir perlipti per save ir dėtis tuo, kuo neesi. Bet puoselėti savo odą, prižiūrėti savo plaukus, nagus, nusivalyti batus, pasiblizginti lūpas, pasidailinti antakius ir pasipuošti akį traukiančiu akcentu, kuris Jums pačioms mielas, verta. Kai kurie žmonės vadovaujasi credo: „svarbiausia, kad būtų patogu“. Tame yra tiesos, bet visgi firtas juk ne ėjimas į darbą. Tai meilės fluidai, aistra, adrenalinas, susižavėjimas, tad sužadinkite tą aistrą! Neištirpkite minioje, esate žavingos ir nesivaržykite to parodyti.

Vyrams mūsų kultūroje nekeliama tiek daug reikalavimų, kiek moterims. Ne veltui yra patarlės, kad vyrą ir snarglys puošia arba kad vyras turi būti gražesnis už beždžionę bent jau. Visgi nereikia apsileisti. Save gerbianti moteris, kuri bent kažkiek laiko investuoja į savo išvaizdą, parodo, kai jai tai nėra pats mažiausias prioritetas. Ne paslaptis, kad dažną moterį žavi uniformuoti vyrai, galbūt todėl striptizo šokėjai dažnai renkasi kokio nors uniformuoto amplua. Moteris irgi žavi išvaizda. Nereikia prabangių sąsagų ir šilkinių kojinių, galite rinktis klasiką – kostiumą ar marškinius, tai tiks bet kurioje aplinkoje. Neužmirškite estetikos – švarios panagės, nublizginti batai, kvepalai, o ne prakaito kvapas, švarūs išlyginti drabužiai ir tinkami dydžiai (ne per dideli ir ne išaugtiniai). Visa tai tikrai yra normalūs ir savaime suprantami reikalavimai iš moteriškos pusės. O toliau skonio ir mados reikalas.

Išvaizdoje svarbiausias dalykas – gerai jaustis, geriausia, kai išeinant pasižiūrite į veidrodį su pasitikėjimo kupinu žvilgsniu, tada jis spinduliuoja ir užmaskuoja mažus nesklandumus ar trūkumus.

Bendravimo įgūdžiai

Galų gale, kad ir kiek vertinamas išoriškumas, vėliau ar anksčiau pradedamos sverti gilesnes kokybės – pastovumas, patikimumas, ištikimybė, nuoširdumas ir charakterio bruožai. Juk ieškomas ne nakties nuotykis ar vakarėlio kompanionas, o gyvenimo ramstis, bendražygis ir giminiška siela.

Kartais galite turėti visas vertybes, reikalingas potencialiam partneriui, bet nemokėti to parodyti dėl kuklumo, drovumo, intraversijos, baimės ar kitų savybių. O veltui…

Šypsokitės, žiūrėkite į akis. Kalbėkite, būkite nuoširdūs, nepasimeskite, nebijokite suklysti, nebijokite pabandyti. Juk turite kalbos dovaną ir esate įdomūs. Bendraukite. Pasitelkite kūno kalbą, bet nemosikuokite rankomis. Išlaikykite vidinę ramybę, neužmirškite kvėpuoti. Drebuliukas gali būti, tai sveikas nerimas. Bet tikrai nėra ko lieti prakaito ir raudonuoti. Į pasimatymą reikia atsinešti optimizmą, o ne krūvas lūkesčių – niekas per pirmą pasimatymą nesiperša ir neprisipažįsta meilėje. Ateikite su tikslu gerai praleisti laiką. Galbūt, net jei tai nebus Jūsų meilė, tai bus naudinga pažintis.

Linkėjimai

Vyrams linkiu atsiminti senus gerus laikus. Moterys myli ausimis ir vis dar nelieka abejingoms net banaliausiems komplimentams. Taip pat dažna kuri neatsispiria romantikai, dovanoms, siurprizams, paslaptingumui ir vyriškam žavesiui. Neskatinu tapti Kazanovomis ar pirkti moterų meilę, tiesiog moterys nori matyti pastangas, nori matyti kovą dėl jų, o juk ir Jūs ne ką mažiau norite būti užkariautojai…

Moterims linkiu daugiau koketiškumo. Būkite damomis, jei norite, kad šalia Jūsų būtų riteris. Būkite silpnomis, jei norite, kad šalia Jūsų būtų stiprus vyras.

Baimė ir visi trukdžiai – tai Jūsų fantazijos vaisius, kuris užprogramuoja vienareikšmišką situacijos baigtį. Jei nusiteiksite, kad šiais metais liksite vieni, tai taip ir bus tikriausiai. O jei tikėsite, kad jau pribrendote rimtiems santykiams, tai tikimybė prisitraukti savąją meilė ženkliai padidės.

Pateikiau Jums tik vieną žvilgsnį iš šalies, bet Jūsų teisė rinktis ir tik Jums spręsti tokiu keliu Jūs pasieksite savo laimę! Sėkmingų pažinčių!

Straipsnis parašytas remiantis užsienio šaltiniais.

Kristina Leščinskaitė

Comments are closed.