Kaip sugundyti moterį

Moterims skirti žurnalai “Cosmopolitan”, “Laima”, “Ieva” ir kiti nuolat spausdina straipsnius su pamokymais kaip gundyti vyriškį. Patarimų, kaip sugundyti merginą ar moterį, spaudoje aiškiai trūksta. Todėl Jums ir sunkiau palikti neišdildomą įspūdį neprieinamai gražuolei. Bet kai ką galite padaryti.

Patrauklumo šaltiniai

Jeigu turėtumėte vieną kitą milijoną, be abejo, moterims ir merginoms atrodytumėte patrauklesnis nei vargšas studentas. Antra vertus, šis studentas gali sėkmingai konkuruoti su milijonieriumi jaunyste ir patrauklia išvaizda. (Nuoga dvidešimtmetė manekenė, kurios nuotrauka puošia žurnalo viršelį, turi nemažesnę įtaka aplinkiniams nei vyr ras, visą gyvenimą sunkiai siekęs valdžios ir finansinės galios).

Neturint nei pinigų, nei gamtos dovanos, patrauklios išvaizdos, galima diena po dienos kantriai kilnojant štangą tapti vis stipresniu ir stipresniu. Jėga irgi yra patrauklumo šaltinis.

O jei trūksta ir pinigų, ir grožio, ir jėgos, galima išmokti įtikinti kitus vykdyti Jūsų norus. Tada milijonierius su džiaugsmu perleis Jums savo pinigus, gražuolė manekenė mielai pasidalins savo kūnu, o stiprus vaikinai kuls vienas kitą.

Nevykę gundymo būdai

Antikos mitas apie Trojos karą pasakoja, kad senovės didvyris Paris galėjo rin nktis išmintį, valdžią arba gražiausią pasaulio moterį. Jeigu jis butu protingai pasirinkęs, veikiausiai Troja stovėtų iki šių dienų, tačiau jis, kaip ir daugelis vyrų, norėjo gražuolės. Antikos mitas sako, kad kaina – tūkstančiai žuvusių, sugriautas miestas, prarasta valdžia – už gražiąją Eleną buv

vo per didelė.

Retas kuris sugeba pasimokyti iš kitų klaidų, todėl daug vyrų renkasi nevykusius gundymo budus, pernelyg daug vilčių, minčių ir laiko skiria tai moteriai, kuri nekreipia į jį dėmesio. Dar blogiau – naudoja vienus ir tuos pačius būdus, iš kurių graudžiausias yra murmėti: “Gal galėčiau. e. e. e. susipažinti?”.

Štai keletas iš tiesų neveiksimgų viliojimo būdų:

Švaistūno įvaizdis. Manančių, kad mergina itin susijaudins ir susižavės tuo, kuris mėto pinigus jos norams patenkinti, netrūksta. (Kartais pamirštama, jog būtina tokio gundymo sąlyga yra tų pinigų turėjimas). Svarbiausia problema netgi ne išlaidose. Suprantama, kad turėti pinigų smagiau negu jų neturėti. Tačiau vien pinigais žavisi tik ta, kuri nesižavi niekuo kitu, taigi, nesižavi ir vyru. Todėl už savo pinigus dažniausiai jis gauna labiau ar mažiau kokybišką tik jau usmų imitaciją.

Mėginimas sužavėti intelektu. Perskaičius enciklopediją ir keletą protingų knygų galima stebinti ne vieną šiuolaikišką merginą. Manantis, kad išsamus pasakojimas apie akcijų emisiją itin seksualiai jaudina merginas, galėtų pasvajoti tik apie naktį su mokslų daktare. Antra vertus, mergina veikiausiai įsidėmės tokį intelektualų idiotą ir, norėdama išspręsti kryžiažodį, tikriausiai jam paskambins.

Pavydo skatinimas. Merginos mielai konkuruoja tarpusavyje ir nuolat savinasi geriausios draugės draugą. Vyriškio užuominos apie nepaprastą jo pasisekimą tarp moterų sukelia moterų susidomėjimą, bet tik tuomet, kai jis iš pirmo žvilgsnio jai

i pasirodė patrauklus.

Moters ignoravimas. Kai kurie vyrai sėkmingai gundo moteris apsimesdami, kad šios jiems nė trupučio nerūpi. (Blogai būtų apsimesti, kad rūpi kiti vyrai.) Taip pat tinka demonstruoti nusivylimą meile, teigti, kad kažin kada neištikimoji apvylė gražiausius jausmus ir pasirinko turtingą senį. Naivesnė mergina ar moteris priima iššūkį ir bando įrodinėti, jog ji ir yra ta, kurios vyras taip ilgai ieškojo.

Skubios piršlybos. Net ir negalvojanti apie vedybas, o norinti smagiai pasišokti aštuoniolikmetė maloniai susijaudina, kai vaikinas pirmą pažinties vakarą pareiškia, jog svajojo apie tokią žmoną kaip ji ir nori jau rytoj tuoktis. Įspūdį toks pareiškimas, be abejo, padarys, bet merginą sugundyti pavyks nedažnai, nes būsimam sutuoktiniui ji norės atrodyti rimta ir lengvai neprieinama.

Perleisti iniciatyvą moterims. Moterims skirti žurnalai teigia, kad šiuolaikinė mergina yra aktyvi ir siekianti tikslo, todėl drąsiai užkalbins jai patikusįjį ir pirma jam paskambins. Jeigu taip būtų iš tikro, nereikėtų to nuolat priminti. Be to, ne kiekvienas vyras susilaukia aktyvių merginų dėmesio, o nori jo visi.

Išvada

Paplitę gundymo būdai nėra itin veiksmingi. Be to, juos naudojant reikia daug laiko ir pastangų. Tačiau lengva pastebėti, kad naudojant šiuos ir kitus gundymo būdus, moterį teks įkalbinėti. Todėl svarbu išmokti darytitai įtaigiai bei išmokti hipnotizuoti tą, kurią bandome gundyti.

Hipnotizuojantis kalbėjimas

Hipnotizuotojas vis dar laikomas paslaptingų jėgų val

ldovu. Žmogus, pabuvęs hipnotiniame transe, pasakoja apie šį įvykį visą gyvenimą, o jo atidžiai klausomasi, nes klausytojai mano, jog tokio išgyvenimo niekada nepatyrė ir nepatirs. Beveik visi gali prisiminti būseną, kai tarsi negirdėjo ir nematė nieko, kas vyksta aplinkui, ir buvo sukaupę dėmesį i koki nors viena objektą. Peržvelgę savo prisiminimus, aptiksime ir atvejį (veikiausiai ne vieną), kai dėmesį tiek užvaldė kalbantis žmogus, jog tik jį ir tegirdėjome.

Norint taip įtaigiai kalbėti, norint užvaldyti pašnekovės dėmesį, pakeisti esamą jos būseną ir sukelti pageidaujamą būseną, reikia vadovautis hipnotizuotojams gerai žinomais principais.

1. Kalbėti be neiginių.

Neigimas turi įdomią savybę. Jis egzistuoja logikos, žodžių, sąmonės lygmenyje, bet jo nėra pasąmonėje ir vaizdiniuose.

Prašau skaitančius šį tekstą negalvoti apie baltą beždžionę. Labai prašau, negalvokite apie ją, neįsivaizduokite jos, pamirškite ją.

Galima drąsiai lažintis, kad skaitytojai tikrai negalvojo apie beždžionę. Tačiau pasiūlius to nedaryti, kone visi mintyse ją išvydo.

Todėl, jei moteriai, kuri abejoja ar ne per daug vyriškiui leidžia, šis sako, jog nėra ko jaudintis, nėra dėl ko nerimauti, tai jos pasąmonei yra siūloma iš pradžių sunerimti, o po to nežinia kodėl nusiraminti ir juo paskliauti.

Įtaigiau būtų sakyti: “Tu gali jaustis atsipalaidavusi ir rami”.

2. Sukurti pageidautiną būseną.

Ją reikia apibūdinti miglotai, kad hipnotizuojamoji pati suteiktų Jūsų žodžiams savita turinį. Du siūlymai:

I: Įsivaizduokite, kad sėdite ant med

dinės taburetės, kurios aukštis 0,5 metro. Prieš jus peilis, šakutė ir lėkštė. Jūs valgysite skanų kiaulienos kotletą su bulvių koše.

II: Įsivaizduokite, kad Jūs skaniai valgote.

Pirmasis pasiūlymas įvykdomas daug sunkiau – jis gali sukelti juoką, vietoj kotleto prieš akis gali iškilti omaras ir pan. O antrasis – lengvai nukreipia dėmesį norima linkme.

Todėl moteriai, kuriai norime sukelti jaukaus atsipalaidavimo būseną, nedera smulkiai aiškinti, kad jai jauku. Siūlymas prisiminti, kada jai yra buvę jauku, užuomina, jog ji gali jaukiai pasijusti, sukurs norimą būseną žymiai veiksmingiau.

3. Įtaigus balso tembras ir ritmas.

Įtaigus yra neįprastas. Daugelis žmonių šneka vienodai, mažai keisdami intonaciją, todėl aplinkiniai greitai pripranta prie jų kalbėjimo ir menkai jį begirdi. (Kiekvienas matė ir girdėjo tėvus, visa gerkle rėkiančius ant vaikų. Kažin kodėl vaikai išmoko nebegirdėti normalios kalbos?).

Hipnotizuojamos moters dėmesys turi buti užvaldytas. Ji turi girdėti ir matyti tik įtaigiai kalbantį vyrą. Kadangi sunku pasakyti ką nors nepaprasto, lengviau keisti prasminius kalbos akcentus, kalbėti darant reikšmingas pauzes. Kalbos būdas, kurio mokomės nuo vaikystės, yra logiškas, todėl išgirdę sakinio pradžią, dažnai žinome, kuo jis baigsis. Taigi, ir dėmesys kalbančiam silpnėja. Jei norime, kad jis stiprėtų, turime daryti netikėtas pauzes.

Užduotis: garsiai perskaitykite prieš tai buvusią pastraipą, darydami pauzes ne tose vietose, kuriose yra kableliai ir taškai, o kitose vietose, pvz., iki jų.

Kalbėtis galima garsiai, bet galima ir šnabždėtis. Šnibždesys verčia atidžiau klausytis, atskiria du žmones nuo aplinkinių, pastumia juos vieną prie kito. Tai intymu, bet ir paprasta. Taigi, gundančiai hipnotizuojant, verta nors ką nors pašnabždėti.

4. Sujungti mintis ir vaizdinius.

Žmonių elgesį lemia įvairios priežastys. Dažnai nėra jokio logiško argumento, kuris įtikintų moterį atsidurti vyro lovoje, tačiau ji gali pajusti, kad ten bus smagu. Kaip žmogus ką nors panašaus “pajunta”?

Paprastai, kai kalbame apie panašius “pajautimus”, kalbame apie vaizdinius ir jausmus. Kai vyras sako merginai, su kuria nesenai susipažino, “tu juokiesi”, jis patvirtina faktą, kai sako “mums linksma kartu”, jis išplečia fakto suvokimą, kai sako “mums gera drauge”, jis pradeda įteigti moteriai būseną, o kai sako “kuo ilgiau tu juokiesi, tuo labiau supranti, kad susitikinėsime”, jis tiesiog įteigia būsimus veiksmus. Pasijuokti šiandieną ir nutarti susitikinėti – nesusiję tarpusavyje veiksmai, tačiau pasąmonėje jie jau susieti.

Išvada

Įtaigiai kalbėti ir pasiekti savo nėra sunku. Tereikia pabandyti.

Bent tris kartus. Kiekvieną kartą bus vis lengviau ir paprasčiau sukurti norimą būseną ir nepastebimai “stumtelėti” moterį, kad ji sutiktų padaryti tai, ko ji ir vyras nori.

32 thoughts on “Kaip sugundyti moterį”

 1. Ojoj, paskaicius si straipni man netiketai sukilo baime… Pasiskeite tokiu pamoku, vyrai taps dar didesniais makaronu kabintojais! Ko jau ko, o pasakojimu vyrams apie tai, kaip mus vilioti, man rodos ir taip per daug.. Gal ir neraso apie tai laikrasciai, bet tie vyrai, tokie padarai, kurie is kazkur, neaiskiais keliais tai tiesiog ZINO 🙂

  Reply
 2. Kazkaip tokie patarimai, kaip is filmu. Net pradejau galvoti, kad gal tai, ka mums kisa holivudas, is tiesu turi kazin kokia verte..? 🙂 na, manau, kiekviena moteri reikia vilioti savaip. Ir kiekvienas vyras tai daro savitai. Nemanau, kad imanoma ti sukisti i kokias nors taisykles ir patarimus.

  Reply
 3. Puikus patarimai ir labai gerai veikia. Kiek girdejau Rusijoje yra net skirtingos moteru medziokles mokyklos. Jeigu neklystu, tos technikos vadinasi pick up ar pan. Idomiausia buna, kai abu partneriai tas metodikas zino. Sinchronizuojasi vaikinas pokalbio su tavimi metu, o tu galvoji, jis nesamoningai, simpatizuodamas tau taip elgiasi, ar tai metodika……

  Reply
 4. hehe, ziuriu jau ir Lietuvoj prasideda po truputi mokymas profesionalaus kabinimo … esi labai teisi Rasa, Rusijoje yra tokiu mokyklu … kaip ir Lenkijoje, JAV itt.
  bet siulau moterims ramiai reaguoti, cia yra labai mazai parasyta, o ir zmogus nesidomines apie psichologija, itaka, manipuliacija nelabai supras kas tai yra busena ir panasiai
  o is kitos puses, toks gundymas yra labai molonus moterims … zinau, nes patikrinau

  Reply
 5. Agne, visi mes esame manipuliuojami valdzios, direktoriu, baznycios, vadovu, draugu, pazistamu, priesu, antros puses … bet dazniausiai to nepastebime 😉

  Reply
 6. nepatiko straipsnis
  kažkokia nesąmonė – hipnozė
  vardan instinktų patenkinimo, "lovos"?
  ar ne geriau būtų rašyti straipsnius, kurie primintų vyrams, parodytų, kad jiems reikia ne tik kūniškų malonumų, bet kad, užpildyti gali ir gera kompanija ir žaidimai ir artumas ir atvirumas ir nuoširdumas ir draugystė ir dalinimasis ir pasitikėjimas ir pan..
  Ir tai, mano nuomone – visų pirma. Ilgalaikės vertybės, nors jos ir nuvertinimos, nors tai ir yra sunkesnis kelias, bet tai yra verta.
  Tik tada artimesnis ryšys gali suteikti tikresnį malonumą, ilgalaikiškesnį ir prasmingesnį.
  Paremtas amžinosiom vertybėm, o ne hipnoze.
  Atsiprašau. Galite turėti savąją nuomonę. Aš išreiškiau savąją.

  Reply
 7. Mindaugai, pastebėjau, kad vyrai tokių moterų dažnai privengia. Todėl dažnai esam priverstos rinktis, ar stovėti prie puodų, ar siekti savarankiškumo ir saviraiškos…

  Reply
 8. Jei tikslas – trumpalaikis sužavėjimas ir lova, patarimai gal ir tinkami. Kokia nors žavi, ilgom blakstienom klapsinti blondinė bus jūsų visą naktį… Bet jei tikitės rimtų santykių su ateitim, suglamžykit ir išmeskit šitą straipsnį 🙂 Tokie “patarimai” net paauglių santykiuose neveiksmingi. Kai mano vyresnėlei buvo penkiolika, ji manęs kartą paklausė: “Kodėl su vaikinais taip būna: kai susipažįsti, atrodo – tikras erelis, o po kelių pasimatymų supranti, kad žąsinas?” Neatsimenu, ką tada atsakiau, bet dabar pasakyčiau, kad greičiausiai vaikinai prisiklauso tokių “išmintingų” vienkartinių patarimų, kaip suvilioti merginą.
  Atsiprašau vyrų, jei užgavau kieno nors savimeile. Tikrai nenorėjau nieko išvadinti žąsinais. Tai buvo tik citata.

  Reply
 9. O jeigu tą hipnotizuojantį kalbėjimą išmokti taikyti kasdien? Ir ne tik vyrui su moterimi, bet ir moteriai su vyru. Pavyzdžiui, šeimoj. O gal ir tėvams su vaikais? Turėtų gyvenimas pagražėti, man atrodo.

  Reply
 10. pagrazeti? o moraline puse? zombiu seimynele, kuri daro visko ko nori… o ko nori jie? kaip jie isaugs? nori klono, eit i labaratorija reik… :D… o del hipnozes, tai cia labai rimta… ir tai taikoma netik tarp lyciu… beto, leiskit primint kuno kalba, ir visas kitas hipnozes, kurias taiko vyram moterys, kai konors nori… hmmmm… 🙂

  Reply
 11. vyrus suzaveti labai paprasta. tereikia dailios figuros, maloniu veido bruozu ir graziai sypsotis. O jei dar ir valgyt skaniai padarysi tai jis tikrai visas tavo bus 🙂
  Is mano patirties tai panai manyciau reiketu subtiliai rodyti jog vaikinukas patinka, stengtis buti siek tiek arciau ir uz viska svarbiausia tureti apie ka su juo kalbeti. Tylejimas zudo….

  Reply
 12. Kažkokios nesamonės, taigi viskas veikia kai du žmonės nori šilumos dviese. Galima net kinietiškai nemokant kalbėtis ir gausis viskas su pabaiga vestuvėse 😀

  Reply
 13. Petrui…
  tu man parodyk ta vyra, kuris dabar tuoktis noretu? daug patogiau pagyvent kartu ir dingt kai kazkas nepatinka…

  Reply
 14. visai įdomu, dar taip iš tiesų nebandžiau, tikrai reiks kitą kart išbandyti.. o to maris, tai tikra teisybė, pačiam tai teko patirti, kad TYLĖJIMAS ŽUDO… jau verčiau kalbėk apie bet ką, bet kalbėk.

  Reply
 15. Nepatiko straipsnis, kalbama tik apie hipnuotizuojanti kalbejima, reikejo tiap ir uzvadinti 🙂 Sutinku kad tai veikia, bet nemanau kad to taip paprasta ismokti. Turejau kazkada kruva straipsniu apie zmoniu programavima, taip ir neperskaiciau.. Beto nesu tikras kad vien tos charizmos vyrui uztektu. Lygiai tokios pat klaidingos nuomones, kad uztektu vien tureti daug pinigu, arba kad uztektu prisikacialinti sproto saleje. Bet tikiu kad cia mano nuomone gali skirtis nuo kitu. Ir tikiu kad skirtingus zmones veikia skirtingi dalykai 🙂

  Reply
 16. Na nemanau, kad ne visas taip jau ir galima sugundyti…yra gundymams labai atsparių žmonių, tačiau gundytojai tuomet išvedami iš kantrybės ir parodo savo tikrą veidelį

  Reply
 17. Navaitis cia beveik pacitavo savo audio knyga “Sekmes formule”. Na nzn kiek tai veiksminga, bet pabandyti nieks juk nedraudzia ir per galva neduos.:D

  Reply
 18. geras straipsnis , malonu , kad toks puslapis yra.
  tikrai yra ko ismokti bendravime.
  aciu
  galiu pasakyt tik tiek kad tie zmones kurie ir taip sekmingi santykiuose savo igudzius nuolat tobulina kaskart vis su naujais partneriais. ir tai daznai tampa liudesiu kazkuriam.
  o tie kurie viska atiduotu uz vieninteli syptelejima ir toliau skesta depresijoi nes elementariai to specialiai nesimoko.
  Daugiau tokiu straipsniu tikiuosi daug kam pravers:)

  Reply
 19. Na tokios teorijos be abejo nekenkia, susipazinti galima:)Siaip ko gero priklauso nuo konkrecios asmenybes(merginos) prioritetu, susikurto vaizdinio ir visa kita. Manau, kiekvienas vyras turi savo kaskoki “arkliuka”ir jei tas arkliukas priimtinas merginai ir manau viskas cia aisku tada. Reikia tik ji stengtis isnaudot, jeigu esi tylenis, tai ir nebuk plepiu, ir kt, tada nekas. be abeju tarp musu yra talentu(lovelasu)visokiu ir nemanau, kad nuosirdumas yra visada geriausia.Jo turi buti, pamatuotai. 🙂

  Reply
 20. Oj kiek moterų sugundziau ir visai del to nesigailiu, nes visos jos liko patenkintos ir prisimena mane geru zodziu, o as saugau tuos nuostabius prisiminimus savo sirdyje…

  Reply
 21. pasitikėkite savimi,parodykite dėmesį ir Rūpestingumą,būkite linksmi ir truputuka įžuloki,na… bent mane šitaip suviliojo

  Reply

Leave a Comment