Princai ir pelenės: kai susitinka žmonės iš skirtingų pasaulių

Susimąsčiau. Ar iš tiesų laimingiausios būna tos poros, kur abu panašūs? Ar ta pati aplinka, vienodi gyvenimo būdas ir pomėgiai, tikslai ir vertybės tikrai yra tvirtos draugystės pagrindas? O gal tik skirtumai sukuria poroje harmoniją, atsveria bei papildo vienas kitą? Ar susitikę žmonės iš kitų pasaulių gali būti laimingi kartu?

Internetinės pažintys dažnai suveda labai skirtingas asmenybes. Čia  susipažįstama ne mokantis, ne darbe ar per draugus, todėl dažnai tarsi susiduria dvi planetos, kurios realybėje tikrai būtų prasilenkusios. Ir aš tokių porų pažįstu daug: verslininkas ir šokėja, men nininkas ir matematikė, kompiuteristas ir konditerė, princas ir pelenė. Visi jie atėję iš skirtingų pasaulių – vienas iš jausmų, kitas iš logikos; vienas iš prabangos, kitas iš paprastumo.

Klausimas, ar gerai, kai susieina ne panašūs žmonės, bet priešingybės. Tai žinoma turi minusų – pasauliai gali taip skirtis, kad nebus ant ko statyti tvirtų santykių pagrindo arba tiesiog nepavyks susikalbėti. Kita vertus, iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad tokios pažintys atveria gyvenime visai naujus horizontus. Staiga atsiduri ten, kur niekada nebuvai, pamatai, ko niekada ner regėjai, susipažįsti su asmenybėmis, kokių savo gyvenime nesutikdavai. Tai daug ką pakeičia. Gali nutikti netgi taip, kad ateis suvokimas, kaip keisti savo gyvenimą į mielesnį. Arba prisijaukinsi antrosios pusės kasdienybę kaip savąją.

Sakoma, kad tarp senų draugų užsimezgusios meilės būna tvirčiausios, nes juo

os daug kas sieja. Santykiai vystosi natūraliai ir sklandžiai. Bet matyt yra tokių žmonių, kuriems visapusiška harmonija tik sukelia nuobodulį. Jiems santykiuose reikia iššūkių, aistrų, neatrastų horizontų. O tai duoti visada gali bendravimas su priešingybe.

Taigi nebijokime to, ko iš pat pradžių nesuprantame, – gal pažinus to žmogaus pasaulis taps artimesnis už savąjį, gal atrasime savo tikrąją vietą. Gal antroji pusė iš svetimos aplinkos išlygins mūsų į vieną kraštutinumą nusvirusias svarstykles savo kitoniškumu. Rizikuokime – gali paaiškėti, jog buvo verta.

16 thoughts on “Princai ir pelenės: kai susitinka žmonės iš skirtingų pasaulių”

 1. Man patirta…is pradziu tie skirtumai labai zavi,bet veliau visa tai tampa sunkia nasta…ieskant savo zmogaus,reiketu atkreipt demesi i tai,koks zmogus yra dabar ir kokioj aplinkoj augo…

  Reply
 2. gal du skirtingo pasaulio žmonės ir traukia tas nenuvaldomas pažinimo noras,jei to noro nėra…tokie du pasauliai,mano manymu,tikrai nesukurs naujo jausmų pasaulio,nes paprasčiausiai kalbės skirtingomis kalbomis,skirtingu gyvenymo suvokimu…bet jei tokiems žmonėms visgi pavyksta sukurti kažką ir tą kažką tobulinti ieškojimais,atradimais-tada galima sakyti,kad posakis “prišingybės traukia” yra tikslus:)

  Reply
 3. Nerijau, iš pradžių skirtumai žavi, o vėliau tampa iššūkiu. Kažkam reikia ramios meilės su panašiu į save žmogumi. O kažkas ieško iššūkių ir kliūčių, kuriuos galima būtų įveikti.

  Reply
 4. Labai sutinku su Nerijum, nes esu tai patyrusi. Gal cia laimes dalykas, bet man tie skirtumai pradzioje atrode zavingi, napatirti ir viliojantys, galiausiai tapo nykus, tusti ir nuobodus. Gyvenimas tapo nepakeliamas – nieko bendro, gyvenome paralelinius gyvenimus. Jam tai tiko, o man ne…

  Reply
 5. NPCRIZ – tai profesionali sveikatingumo, grožio, jaunystės ir tinklinio marketingo kompanija.
  visų pirma natūralių peptidų, gaminamų Sankt-Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos moksliniame tyrimo institute, distributorius. Ši kompanija yra bendraautorius, kuriant išskirtinę kosmetologinę liniją, naudojant natūralius peptidus, maisto papildus, ajurvedines arbatas. Visa ši produkcija patikimai apsaugota nuo klastočių. Dėl aukštos kainos ir neprieinamumo šio instituto produkcijos preparatus galėjo vartoti tik nedaugelis. Dabar dėka NPCRIZ ši produkcija prieinama daugeliui.
  http://www.npcriz.eu/lt/kletochnaja-kosmetika/zhidkie-peptidy.html registracija verslas56@gmail.com

  Reply

Leave a Comment