Šimtas pavasarių

“Galvom suaugę, baras profesoriai,

Kad vietomis gabus, bet nerimtas.

O man, kur pasižiūriu, visur pavasariai –

Kiekvienoj kišenėj pavasarių šimtas!

Išeini – aplinkui gyvenimo potvynis

Visus širdies kalnus baigia apsemti.

Bendrai pasiutimas eina visuotinis,

Taigi neimsi perneval trūnyt ir senti.”

(tekstas: Kazio Binkio, 1923 m., dainą atlieka maestro Vytautas Kernagis)

Sveiki mielieji, šiandien savo įrašą norėjau pradėti nuostabios dainos žodžiais, kurie puikiai tinka pavasario pradžiai. Nors šiandien į mūsų langus pasibeldė tik kalendorinis pavasaris, bet vis vien tai suteikia viltį ir pakelia nuotaiką. Mūsų ofise sužydėjo narcizai, o Jūsų anketas pradžiugino pavasariniai sveikinimai. Linkiu Jums, kad širdyje ištirptų ledai ir ateitų ilgai kviestą meilė. Nusišypsokite ir pradžiuginkite vienas kitą gėlėmis bei šypsenomis.

Neužmirškite išnaudoti nemokamos dovanėlės iš mūsų svetainės padovanotos pavasario proga. Papuoškite patikusio nario nuotrauką. Tai padaryti labai paprasta. Nueikite į sudominusio nario anketą. Šalia nuotraukos pasirinkite dėžutę, Jums atsivers langelis su keturiomis dovanėlėmis. Išsirinkite tą, kuri labiausiai Jums patiko, parašykite kelis sakinius laukelyje po dovanėle ir patvirtinkite, kad norite padovanoti dovaną. Valio! Narys nudžiugintas. Geras darbas padarytas. Graži pradžia naujai pažinčiai sukurta.

Pavasaris ir mielos dovanos – puikus pretekstas užkalbinti nepažįstamąją ar nepažįstamąjį. Mirkt mirkt! Ir jau drąsiau. Juk dovanos suartina!

O jei nėra įkvėpimo ar deramos nuotaikos, jei nejaučiate pavasario, galbūt dar tiesiog miegate žiemos miegu? Harmonijos ir įkvėpimo semkitės iš viso to, kas Ju ums patinka ir yra Jūsų aistra. Atsiminkite akimirkas, kai cukrus būdavo saldesnis ir norėdavosi visus apkabinti bei dalintis džiaugsmu. Paskaitykite gerą knygą ar pažiūrėkite nuotaikingą komediją. Užsirašykite į būrelį arba tiesiog išeikite į lauką pagauti kelių saulės spindulių.

Savaitgalį galite aplankyti Pelenės grožio

o parodą, Kaziuko mugėje nusipirkite naujų lopetėlių komplektą ir nuvažiuokite į Rumšiškes paskanauti Užgavėnių blynų. Ir visa tai žinoma neužmirškite, kad linksmiau daryti dviese, taigi pasiimkite žavią kompaniją į parankę.

Pavasariško laiko ir švelnių prabundančių meilės žiedų!

Kris

5 thoughts on “Šimtas pavasarių”

  1. Teko su Binkiu lankyti komjaunuolių gvėj maestro Angelo gipsinės kaukuolės akademinio piešimo pamokas, stojant į Akademiją. Pamokos valada kainuodavo 1o rub., bet nauda buvo didelė. Dar viena daina…

    Reply

Leave a Comment