Apie pyktį: jis – tikras paršas!

Šiandien verda emocijos, todėl ir dienoraščio antraštė tokia iškalbinga. Barniai poroje – neišsemiama tema, bet vis tik šiandien pabandysiu išspausti iš jos šį tą naujo. Ką jis turi prisidirbti, kad turėčiau teisę pavadinti paršu? Ką kiauliukams daryti, kad išpirktų nuodėmes? O kas jeigu besikoliodama persistengsiu..? Pasvarstykim. Moteriškai. Bet tinka ir vyrams.

Kartais emocijos užverda staiga. Kartais įtempti lyg styga nervai tik ir laukia dingsties pratrūkti riksmais. Jis prasikalto, bet ar reaguoju adekvačiai? Ar neišpilu ant jo papildomo pykčio, skirto kitiems? Už kokias nuodėmes išvadinusi paršu galiu nusisukti ramia sąžine? Jei aš padariau pietus, o jis vėlavo dvi valandas; jei išjungė telefoną, nors žinojo, kad man svarbu jį pasiekti; jei sugadino dieną, paskutinę akimirką pakeitęs planus laiką leisti kartu; jei pakartojus 10 kartų, jis vis tiek neatsimena, koks mėgstamiausias mano šokoladas! Atsargiai vyrai – tokie dalykai nepraslysta be skandalų…

Už ką vadinti paršu būtų per žiauru? Už įprotį junginėti televizoriaus kanalus, už atsisakymą eiti į bobišką komediją; už tai, kad ryja mano keptą pyragą nekramtęs; už knarkimą; už krepšinį ir alų vietoj romantiško penktadienio vakaro. Šiuos nesklandumus esu linkusi priimti be riksmų.

Jei prisidirbot. Ką daryt, kad mergina atleistų? Romantiški nuoširdūs gestai neliks nepastebėti. Išpirkti kalte galima tiek dėmesiu, tiek dovanėlėmis. Bet nepamirškit – jei kiauliškas elgesys kartojasi, tai nepadės. Viskas tik kaupsis kaupsis, kol pavirs dar didesniu skandalu su neprognozuojamom pasekmėm.

Ir štai aš iškeliu teatro scenos vertą tragedišką vaizdelį! Bet kaip jis sureaguos? Stengiuosi niekada nepamiršti, kad mano pyktis irgi privalo turėti ribas. Nes esu taip nusvilusi. Vieną kartą jis gali neapsikęsti, nusisukti ir nueiti. Nes skandalų tiesiog buvo per daug… Kas tada? Eiti taikytis? Geriau iš anksto prieš išliejant pyktį 5 minutes pagalvoti ir aprimti, nes įsiutus pasakytų žodžių nebeatsiimsi… Vyro kantrybės bandymas kartais gali tapti neatlaikytu santykiu išbandymu.

Reziumuojant belieka pridurti: vyrai, netampykit nervų kiaulišku elgesiu, merginos, kontroliuokite, ką ir kaip kalbate, nes jei net šiandien esat jo princesės, rytoj galite būti nukarūnuotos…