Neklausinėk apie jo Ex!||Santykių dilemos

Nauji santykiai paprastai svaigina jausmų uraganais, džiugina, skatina mėgautis ir apie nieką kitą negalvoti. Kurį laiką.

Tačiau mums, moterims, anksčiau ar vėliau visgi ateina TAS MOMENTAS, kai norisi pagaliau sužinoti viską apie JĄ. Apie tą merginą, moterį, kuri buvo prieš mus. Šiandien nusprendžiau parašyti keletą pasvarstymų būtent šia temą – ar reikia jo klausti apie buvusią merginą?

Kad įrašas nebūtų vien mano pasvarstymai ir pamąstymai, pasikalbėjau apie tai su keletu savo gerų draugų vaikinų ir pasiklausinėjau jų nuomonės. Atsakymas vienbalsis: kalbėti apie buvusias mer rginas jiems sudėtinga.

Todėl viskas, ką gali padaryti saugodama savo naujojo princo ramybę, tai tiesiog suprasti, kad JIS + JI buvo = stiprūs jausmai, JIS + TU = stiprūs jausmai, TAČIAU TU nelygu JI.

Taigi klausdama apie JĄ, priverti jį atsidurti dvigubame ryšyje: TU ir JIS bei JI ir JIS. Ir laiką, kurį galėtų skirti tau, jis turi skirti galvojimui apie tai, kas jau buvo. Vien tam, kad atsakytų į klausimus.

Suprask, dabar jis nori būti su tavimi, tad atsiminimus apie TAS KITAS MERGINAS jis laiko tarsi trukdžiu Jūsų ryšiui. Tod dėl ir jo pasakojimai apie praeitį nėra sklandūs ir išsamūs. Šį tą nutylėdamas jis siekia ne tave įskaudinti, o apsaugoti Jūsų besimezgančius santykius. Argi tai ne gražu.?

Tad jei tikrai nori klausinėti, būk maloni ir sulauk tinkamo momento. Ir jokiu būdų nespausk kal

lbėti, kai jis to nenori.

7 thoughts on “Neklausinėk apie jo Ex!||Santykių dilemos”

 1. Jau antra karta apkaltini mano irasus karteliu, kai as pati jo nejauciu… 🙂 Kaip tik labai smagiai cia rasesi viskas. O butent tai parasiau, nes esu pats geriausias tokiu KLAUSINETOJU, kokiomis buti nereiketu, pavyzdys 🙂

  Reply
 2. Klausinėti tai viena, bet su buvusia pažindintis tai jau visai beprotybė… Būna merginų šiek tiek pamišusių ir beviltiškai smalsių.
  Išpeša iš vaikinų šiek tiek faktų apie buvusią, susiranda ją. Kam? Kažkoks nesveikas noras save ir kitus pakankinti.

  Reply
 3. Irmantai, aš irgi pajutau šiek tiek kartėlio 😉 Kažkaip taip gaunasi, kad mes, moterys, kartais jaučiam pavydą jo praeities moterims… Ypač jei klausinėjamas, jis apie jas atsiliepia tik gerai. Pavyzdžiui, jis mylėjo merginą, bet ji jį paliko. Štai po kelių metų išsilaižęs žaizdas kažką bando megzti su manimi, o aš nerimauju, kad jei staiga buvusią vėl sutiktų, tai manęs jam nebereikėtų, pasirinktų ją…

  Reply

Leave a Comment