Op – ir jis DRAUGŲ zonoj

Jau labai labai ilgą laiką turiu tokį simpatuką. Berniukas dailus, linksmas, įdomus ir, kas turbūt buvo svarbiausia, paslaptingas. Nes kiek tik teko su juo susudurti, jis vis toks ramus būdavo ir, regis, susimąstęs kažkoks. Tarsi ne čia, o kažkur kitur skrajotų jo mintys. Ir balsas. Tas gražus gražus, žemas balsas.

Bet visad tekdavo su juo bendrauti tik labai trumpai ir tik socialiai pageidautinomis temomis (“labas”, – ” kaip sekas”, –  “kur mokais”, – “jau baigej mokslus”, – “kur dirbi”.). Tad niekada ir nekėliau hipotezių, kad galbūt, VIE ENĄ DIENĄ, susidraugausim su juo labiau. Bet  kartu buvo gera turėti štai tokį paslaptingą svajonių objektą, kuriuo visad gali žavėtis.

Ir štai visai neseniai, prieš kokį mėnesiuką ar du, nutiko taip, kad vėl susitikom. Vargšelis, buvo koją susilaužęs, tad iš nuobodulio jau žadėjo užsiiminėti siuvinėjimu. Tad ėmė ir pakvietė mane į kiną. Na ir ko neit – tada buvau laisva kaip vėjas, nesustabdoma, kaip lietus. Bet galvojau – na ir apie ką mes bendrausim, jeigu jis visad toks tylus, o aš – neprastas tarškalas.?

Su tokia min ntim teko pasibūti neilgai – vos susitikom, kalba pradėjo upeliu tekėti. Juokėmės, vis patraukdavom viens kitą per dantį, pasakojomės visokias istorijas. Na kuo jau kuo, o tyleniu jo tikrai nebevadinčiau.

Vakaras baigėsi bučiniu. Kitą dieną skraidžiau. Dar kitą dieną vėl susitikom, vėl juo

okėmės šnekėjomės ir šokom. Jaučiau jo dėmesį ir tai buvo taip šaunu.

Ir štai po to KINO jau nebežinau, kiek tiksliai laiko, bet mes kasdien susiskambinam. Ir šnekamės po keletą valandų. Kartais – susitinkam pasivaikščioti po naktėjantį Vilnių. Bet žinot ką..? Tie ilgi pokalbiai, atvirumas, panašus humoro jausmas šįkart nuvedė keistu keliu – JIS atsidūrė draugų zonoj. Ir nebesibučiauvom mes daugiau, ir net nemėginom. Tiesiog labai keistai ir tarsi atvirkščiai, nuo bučinio tapome draugais. Ir jei anksčiau bandydavau pamatyti save šalia jo kaip merginą, dabar apie tai dirbtinai pagalvojus (nes natūraliai tokios mintys net neateina) net juokas suima.

Taip, jis mano draugas. Ir nežinau kas nutiko. Gal išsisklaidė paslaptis, kai tapau jo ilgiausių pokalbių liudininke..? Dievaži – nežinau 🙂 Bet tikrai žinau, kad jeigu nutiktų kokia nor rs bėda, galiu į jį kreiptis, o jis gali kreiptis į mane. Ir tai meilė! Ne, ne ta romantinė. Tiesiog jauki meilė žmogui. Sakiau gi – OP, ir jis DRAUGŲ zonoj.

Nesuklyskit – tikrai tuo nesiskundžiu! Tiesiog lengvai stebiuosi – buvo buvo paslaptis, o dabar – draugas 🙂 Taip, gyvenimas išties mėgsta stebinti!

7 thoughts on “Op – ir jis DRAUGŲ zonoj”

 1. man atrodo, ir man panašiai klostosi su vienu vaikinu. dar nežinia, kaip toliau, bet… susitikom, pašnekesiai, pirmieji bučiniai. o visus kitus kartus susitikus norisi tik draugiškai kalbėtis, bet ne bučiuotis 🙂
  kaip toliau kas bus, gyvenimas parodys…

  Reply
 2. gal ir nepakanka.. Turbut, nepakanka! 🙂 bet manuoju atveju tai i gera. O jeigu laiku pajunti, kad kazko truksta, galima gi viska pameginti palenkti ten, kur norisi 😉

  Reply
 3. Negali sakyti, kad “į gerą”, nes jei poliariškumas būtų stiprus, nenorėtum likti “tik draugais” (ir vėlgi sakytum, kad “į gerą”). Dabar, kai nėra seksualinės traukos, suprantama “į gerą” būti “tik draugais”, nes nieko kito tiesiog nenori…

  Kas dėl “palenkimo”, nepretenduosiu į absoliučią tiesą, tačiau taip nemanau. Esu įsitikinęs, jog žmonės arba traukia vienas kitą (seksualiai) arba ne. Kitas klausimas kiek mes desperatiški ir pasiruošę kompromizuoti.

  Reply
 4. hadrian:

  Na, i gera tai buna tada, kai neieskai tokio, kuris trauktu seksualiai 🙂 labai toj istorijoj mano viskas susipyne po pazinties su juo ir jeigu dar ir jis man rupetu ne tik kaip draugas, butu labai labai sunku. Todel ir sakau – i gera.

  Reply
 5. NPCRIZ – tai profesionali sveikatingumo, grožio, jaunystės ir tinklinio marketingo kompanija.
  visų pirma natūralių peptidų, gaminamų Sankt-Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos moksliniame tyrimo institute, distributorius. Ši kompanija yra bendraautorius, kuriant išskirtinę kosmetologinę liniją, naudojant natūralius peptidus, maisto papildus, ajurvedines arbatas. Visa ši produkcija patikimai apsaugota nuo klastočių. Dėl aukštos kainos ir neprieinamumo šio instituto produkcijos preparatus galėjo vartoti tik nedaugelis. Dabar dėka NPCRIZ ši produkcija prieinama daugeliui.
  http://www.npcriz.eu/lt/kletochnaja-kosmetika/zhidkie-peptidy.html registracija verslas56@gmail.com

  Reply

Leave a Comment