5 draugai, kuriuos turi turėti kiekvienas vyras! (2/2)

Labas ankstyvas rytas!

Tikiuosi, kad Jūsų diena bus kupina ne tik darbo, bet ir draugų… Nuolatos skaitantiems mūsų blogą, ko gero, jau visai nepaslaptis, kodėl palinkėjau būtent to! Tiesiog šiandien pratęsiu vakarykščiame blog‘e pradėtą 5 draugų, kuriuos turi turėti kiekvienas vyras sąrašą. Jau susipažinome su Skydu ir Užkietėjusiu viengungiu. Šiandien šį sąrašą papildysime dar trimis nepamainomais bičiuliais.

Draugė be privalumų

Kiekvienas vyras turi turėti bent vieną draugę, su kuria jis nemiega. Na, gerai… Kartais miega, bet nugara į nugarą… Dėl šios priežasties reikia atmesti visas moteris su akivaizdžiais privalumais ir kitais dalykais, keliančiais jausminę, seksualinę ar kitokią trauką. Draugė be privalumų kaip tik atitinka reikalavimus ir yra būtinas draugų arsenalo elementas. Pašalinę visus privalumus, mes galime gauti moterišką perspektyvą visais gyvenimo atžvilgiais. Ji nuoširdžiai išreikš nuomonę apie viską – nuo mūsų kvepalų iki nešiojamos barzdelės, kuri, mūsų nuomone, atrodo šauniai, o, iš tiesų, yra visiškai netinkanti ir atgrasi. Ir šią nuomonę gauname iš žmogaus, kuris visiškai nepretenduoja į mūsų partnerės vietą. Tokiu būdu galiausiai išaiškėja, kad moterims visiškai nerūpi mūsų naujoji Nokia ar iPhone, jų visiškai nežavi mintis su Jumis dar kartą pažiūrėti Pjūklą 3 ar aplankyti užsienio žiūrovų išliaupsintų Veidrodžių (The Mirrors) premjerą. Lygiai taip pat jas menkai domina, kas šiemet buvo pirmuoju numeriu pašauktas NBA naujokų biržoje, ką praėjusią savaitę nugalėjo FBK Kaunas ir koks serijinis automobilis geriausiai pasirodė Top Gear laidoje. Ir dar – didžiausias Draugės be privalumų pliusas – su ja galima kalbėtis apie jausmus ir ji tikrai iš mūsų nesijuoks. TIKRAI. Pirmyn! Juk žinai, kad tu nori apie tai pasikalbėti!

Bendrakeleivis

Jis neprivalo būti vienišas, tačiau tai turi būti vaikinas, kuris, vos užėjus tinkamai nuotaikai, linkęs kelti sparnus, keliauti ir kitaip ieškoti nuotykių. Nesvarbu, kas Jums labiau patinka: viso savaitgalio kelionė motociklais, lėkti panardyti į Havajus, stabdyti sunkvežimius pakelėse ir nutranzuoti į alaus festivalį Miunchene, važiuoti „pažvejoti“ (be meškerių, bet su daug alaus) prie menkai kam žinomo ir sunkiai privažiuojamo ežero, esančio viduryje miško, ar belstis autobusu į centrinę Europą ir sudalyvauti Punk rock‘o festivalyje, bet Bendrakeleivis yra Jūsų vedlys į laisvą nuotykių pasaulį (neturintį nieko bendro su „Disneyland‘u“). Bendrakeleivis yra visada susidėjęs pusę savo daiktų į lagaminus ir pasiruošęs išvykti bet kurią minutę. Jam įdomu atrasti pasaulį, esantį už jo bendrabučio kambariuko ar mažo butelio (ta pati tara, bet didesnė už stiklo), ir todėl jis yra pats geriausias pasirinkimas, kai mums reikia pabėgti nuo aplinkos.

Apsipirkinėtojas (TAIP! Jūs perskaitėte teisingai…)

Daugumai tai skamba kaip prakeiksmas, nors vyrija kartais ir užeina į kokį nors akropolį ir ištaško šiek tiek pinigų. Žinoma, Draugė be privalumų gali mums padėti renkantis drabužius ir kvepalus, bet Apsipirkinėtojas yra mūsų nuoroda į kompaniją, prekiaujančią pigiausia ir geriausia elektrotechnika, automobiliais, kompiuteriais, lėktuvų bilietais ir panašiai. Kol mes prie kompiuterio leidome laiką skaitydami blogus, skype‘indami su merginomis, ieškodami kokio nors šaunaus Youtube vaizdelio ar žaisdami naują Point&Click žaidimą, jis desperatiškai gūglino ieškodamas geriausios kainos ir kokybės pasiūlymų ir sandorių. Jis turi sukaupęs tiek informacijos, kad galime jį laikyti savo asmeniniu nešiojamu vartotojo vadovu.

Štai ir pristačiau 5 draugus, kuriuos privalo turėti kiekvienas vyras. Aš pats turiu 3 iš čia suminėtųjų. Apsipirkinėtojo vaidmenį mano gyvenime atlieka šauni Lietuvos Hattrick bendruomenė, o trūkstamo Bendrakeleivio vietą užima žavi panelė, visuomet turinti milijoną kelionių idėjų!

Kiek draugų iš šio sąrašo turite Jūs?

Post scriptum. Kolegė Monika man įteigė, kad blog‘ą geriausia pabaigti kaip nors įdomiai. Ilgai mąsčiau apie įdomią pabaigą, kol nusprendžiau, kad geriausia viską būtų užbaigti kokio nors žinomo autoriaus žodžiais apie draugus… Taigi:

„Jeigu Tu galėtum gyventi tik šimtą dienų, aš gyvenčiau šimtą minus vieną, kad nereikėtų gyventi nei vienos dienos be tavęs…“

(Mikė Pūkuotukas)

Comments are closed.