5 draugai, kuriuos turi turėti kiekvienas vyras! (1/2)

Sakoma, kad draugas tave ištrauks iš kalėjimo ir duos gerą pamoką kaip tu prisidirbai… Tuo tarpu geras draugas tuo metu sėdės šalia tavęs ir kvatodamas teištars: „Oi, bičiuli, kaip mes prisidirbom!”

Turbūt, šioje vietoje visi su šypsena prisiminėte savo geriausius draugus! Apie juos ir norėčiau šiandien pakalbėti ir išskirti penkis geriausius draugus, kurios privalo turėti kiekvienas vyrukas. Nebūtinai kiekvienam vyrui reikalingi visi penki, bet, iš tikrųjų, jie visi yra labai svarbūs.

Skydas

Skydas – gal ir ne pats tinkamiausias žodis apibūdinti tą žmogų, kurį tuoj tuoj pabandysiu apibūdinti, tačiau jau senokai mane erzinantis lietuvių kalbos nelankstumas sužaidė savo rolę ir šįkart. Skydas – tai vyruko mobilaus telefono “numeris vienas”. Skydas pasaugo ir padrąsina. Vyrai, neturintys draugo-Skydo, yra daug labiau linkę išlikti vieniši ilgą laiką, nes pagrindinė Skydo funkcija ir yra suteikti vyrui pakankamai drąsos prieiti prie jam patinkančios moters viešose vietose. Su Skydu tiesiog negalime neprieiti prie tos moters. Žinoma, prieiti įmanoma ir be jo, bet su Skydu mes esame dvigubai labiau vyrai nei be jo. Su juo galime padaryti tai, kas, atrodo, neįmanoma! Skydas yra mūsų užnugaris. Kas be ko, nevisada mums sekasi net ir turint Skydą, bet tada pasireiškia kita Skydo funkcija – jis kartu yra ir mūsų pasitikėjimo savimi saugotojas. Kai mums pasiseka, jis yra pasveikinantis ir įvertinantis klausytojas, apipilantis mus žavesio aplodismentais. Bet saugokitės! Jeigu Jūsų Skydui itin puikiai sekasi su moterimis, Jūs galite tiesiog pranykti šalia jo asmenybės, pakliūti į savotišką šešėlio zoną… Ir atvirkščiai, jeigu Jūsų Skydas yra labai silpnas, tuomet Jūs esate tik du nevykėliai bare… Taigi rinkitės atsargiai…

Užkietėjęs viengungis

Laikui bėgant, mus pasitinka ne tik atsirandančios raukšlės ir nepaaiškinamas viso kūno plaukuotumo kitimas, bet ir… draugų poravimasis. Jie pranyksta namudiniuose ir šeimyniniuose reikaluose, ir vienintelė galimybė juos susitikti tampa keletas pietų pertraukų darbe, kelis kartus per mėnesį. Tą akimirką imame suvokti, kaip mums reikia ŠIO vaikino – Užkietėjusio viengungio. Kiekviena draugų kompanija turi vieną bičiulį, kuris išlieka visiškai nepaliestas moterų. Dėl prasto kvapo, blogų įpročių ar tiesiog šiaip dėl visuomenei nepriimtino elgesio. Bet  gyvenime būna tokių etapų, kai mums labai labai reikia tokio draugo. Žmogaus, kuriuo galime pasitikėti kai mūsų žmonos, merginos, kiti draugai ar šeima yra pernelyg užsiėmę, kad skirtų mums laiko, o mes norime tiesiog su kažkuo kur nors nueiti. Užkietėjęs viengungis yra tas bičiulis, kuriam galime paskambinti bet kurią minutę, žinodami, kad jis visiškai neužsiėmęs, neprižiūri vaikų ar kitaip nėra paskendęs namudinių darbų sąraše.

Likusius tris draugus dar palaikysiu paslaptyje ir juos sužinosite rytoj! Iki rytdienos!

Papildymas: Tęsinį rasite ČIA.

Comments are closed.