Kai pažadai, duoti sau, užsimiršta…

. būna labai liūdna ir pikta kartu.

Štai vieną rytą pabudau ir galvoju – jau baigiasi liepa, o knygų daugiau nei įprastai neperskaičiau, daugiau daržovių valgyti nepradėjau, vis dar neišmokau normaliai atsikelt, nesupykus ant viso pasaulio, o vakarais gi niekaip negaliu nueiti gulti anksčiau, nes atrodo, kad kažką praleisiu. Ir jau nebekalbu apie tai, kaip planavau daug keliauti.

Bet vis kas nors sutrukdo – tai trūksta pinigų, tai laiko, tai kompanijos, tai <šis bene svarbiausias> – užsispyrimo. Ir neatliktų darbų sąrašas plečiasi.

Sako, labai svarbu darbus, kur riuos nori atlikti, susirašyti. Atlikus – išbrauti, ir stebėti, kaip braukdama po vieną įrašą vis pildai savo pažadus. Darau ir aš taip! Bet. Turiu kokias 5 užrašų knygutes su skirtingais sąrašais, tad pasimetu, ką ir braukti.

Galėčiau taip graužtis be galo, nes kas jau kas, o kai netesėti pažadai sau, turi nelemtą savybę neduoti ramybės. Bet tuomet pagalvoju – matyt, toks laikas, kai nenoriu klausyti pati savęs. Tada persvarstau visus savo NORUS ir suprantu, kad dalis jų nėra tokie jau svarbūs: taip, neskaitau knygų, bet t “skaitau” žmones, daugiau daržovių valgyt nepradėjau, bet ir taip jų valgau nemažai, neišmokau normaliai atsikelt, bet žinau, kaip atsikėlus pačiai save pralinksminti, kad diena būtų gera, o vakarai. Dabar vasara! Vakarai ilgi ir gražūs. Kam juos iš savęs atimti..?

8 thoughts on “Kai pažadai, duoti sau, užsimiršta…”

 1. Svarbiausių dalykų, mano patyrimu, rašytis niekur nereikia – jie atkakliai (nuolat ar dažnai) neduoda ramybės. Ir kai jau tikrai įgrista graužatis, kad nedarai kažko, ką turėtum, imi ir padarai.
  O kai nuotaika bjūra dėl visokių smulkmenų (man taip dažnai būna rytais, kai atsikeliu vėliau, nei ketinau, ar nepadarau tiek darbo, kiek planavau), mokausi save pakęsti tokią, kokia esu. [Pakęsti – tai yra elgtis maloniai, nesierzinti dėl trūkumų.] Nors ir norėčiau būti geresnė… 🙂

  Reply
 2. Planavimas yra gerai,bet ji reikia priimti kaip zaidima,o zaidimui budinga spontaniskumas bei improvizacija.Va del ko labai smagu sudarineti darbu sarasus,ju stengtis laikytis,paskui save “lupti”,kai tingisi…Kai eini i darba, nei minties nekyla darbe neatlikti uzduoties.Bet tai jau ne kuryba ir ne zaidimas.Tai rutina.O rutina atgaivina tas pats planavinmas ir planu nesilaikymas,o paskui ir vel saves “lupimas”.Zodziu , yra dvi energijos:)

  Reply
 3. Gyvenk kaip gyveni, gyvenk ir džiaukis, kad esi, kad matai ir kad girdi, kad dar vis eini, gulies ir pabundi, išmesk sau iš galvos visas prievartas sau ir neveryk savęs į narvą, būk laisva kokia esi ir toliau skrisk kaip paukštis, ir toliau svajok, kaip vaikas, tik be popieriaus skiautės, dienom, savaitėm, metais, būk laisva kokia esi…

  Reply
 4. Džiaukimės kiekviena mums duota diena, ir negraužkime savęs , ypač dėl tų kasdieniškų darbų, nes taip susigraušime iki kaulų. Tiesa sakant, to išmokau visai neseniai. O knygos…Jos, manau, turetų būti idomios, kad jas skaityti. Aš, asmeniškai, negaliu atsitraukti nuo knygų skaitymo :)Visada gerai jaučiuosi tada, kai savo tikslą pasiekiu, nors ir mažiausią, pvz. apsikirpti, arba nusilakuoti nagus :)Linkiu sekmės, juk vasara tokia trumpa…

  Reply
 5. Gyvenimu reikia džiaugtis. Leisk laiką taip, kad dėl nieko nesigailėtum. Džiaukis gražiu saulėtekiu ar saulėlydžiu, gražia gamta, pieva pilna žydinčių žolynų, ramybe, paukščių balsais ir t.t. Aš net gerdama kavą pasidarau šventę, vasarą ją geriu kitaip. kiemelyj po kriauše, stalas apdengtas linksma ryškiaspalve staltiese. Atostogų metu rengiuosi kitaip, laisviau, puošniau. Visa tai padeda man pailsėt.

  Reply
 6. NPCRIZ – tai profesionali sveikatingumo, grožio, jaunystės ir tinklinio marketingo kompanija.

  Pagrindinis šios kompanijos bruožas – pačios naujausios atjauninimo bei sveikatingumo technologijos, išleidžiamoje produkcijoje naudojančios natūralius peptidus. Šioje kompanijoje taikomas struktūrinis tinklinis marketingas yra vienas naudingiausių klientams.

  NPCRIZ vadovai – tai patyrę profesionalai, kurie dalyvauja programos, skirtos atjauninimo, bei ilgaamžiškumo problemoms spręsti tiek Rusijoje, tiek Europoje. Kompanija NPCRIZ – tai visų pirma natūralių peptidų, gaminamų Sankt-Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos moksliniame tyrimo institute, distributorius. Ši kompanija yra bendraautorius, kuriant išskirtinę kosmetologinę liniją, naudojant natūralius peptidus, maisto papildus, ajurvedines arbatas. Visa ši produkcija patikimai apsaugota nuo klastočių. Dėl aukštos kainos ir neprieinamumo šio instituto produkcijos preparatus galėjo vartoti tik nedaugelis. Dabar dėka NPCRIZ ši produkcija prieinama daugeliui.registracija verslas56@gmail.com

  Reply

Leave a Comment