Kodėl verta skirti daugiau laiko tikros meilės paieškai?

Šiandien norėčiau pasidalinti pamąstymais apie tai, kodėl visai gerai skirti daugiau laiko tikrosios meilės paieškoms.

Turite pakankamai laiko surasti sau tinkančią antrają pusę

Turbūt tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl verta laukti. Juk geriau tegu didėja buvusių draugių skaičius, o ne buvusių žmonų. Argi ne?

Karjera

Tai antra priežastis, dėl kurios verta pasistengti, o ne švaistyti savo energiją ir laiką vien santykiams. Jūs turėsite ilgas vakarų valandas ir savaitgalius, tam kam pasiektumėte savo gyvenime tai, ko tikrai norite.

Visas laikas – jūsų

Kai jūs esate vienas, pasaulis yra jūsų. Jūs galite keliauti kur tik norite, jūs galite daryti ką tik norite, galite praleisti savo laiką su draugais arba daryti jums asmeniškai patinkančius dalykus, bet kurio laiku kai tik to norite.

Seksualinis gyvenimas – kaip švediškas stalas 🙂

Taip taip:) tai yra viena iš geriausių priežasčių, kodėl neverta turėti pastovaus partnerio visam savo gyvenimui iškart. Kaip ir prie švediško stalo – jūs turite laiko paragauti įvairiausių patiekalų. Tokiu būdu formuojate savo skonį – jei suprantate, ką turiu galvoje… 😉

Jūs sutaupysite! (labiau tiks vyrams)

O taip! Jums nereiks pirkti brangaus žiedo (tam, kad jūsų antra pusė, galėtų padaryti įspūdį savo draugėms), jūs nebusite pririšti prie reguliarių darbų: gėlių kas savaitę, dar daugiau juvelyrinių gaminių, dovanų, kurių ji tikrai užsinorės.

Vadinasi, sutaupysite, tuos pinigus galėsite skirti investavimui. Taip galėsite netgi užsidirbti, ir sukaupti šiokį tokį pradinį kapitalą šeimyninio gyvenimo pradžiai.

Manau, gyvenimas per trumpas. Tad daugiau sau leiskime ir mažiau varžykimės. Sėkmingų pažinčių ir smagių naujų įspūdžių!