Ligos suvalgo mūsų laiką

Visus mūsų planus koreguoja aplinkybės, tada viską lemia mūsų tolimesni norai, planai, pastangos ir naujos aplinkybės. Norom nenorom praėjusią savaitę teko praleisti lovoje – sirgau. Kai žmogus serga, tada yra laiko išsimiegoti ir daug ką apmąstyti, tokį pliusą galima įžvelgti. Daugiau nieko.

Labai nemėgstu ligų, nes tada tenka patausoti savo sveikatą ir atsisakyti daugelio apsilankymų pas draugus, suplanuotų susitikimų, renginių, pramogų, atrakcijų. Taip pat vėlesniam laikui atsideda ir kaupiasi negailestingais gąsdinančiais kiekiais darbai.

Dar vienas graudus momentas – tu jautiesi sustojęs ir tolstantis nuo vis sko, kas yra tavo. Problemos išsisprendžia savaime, netgi pamatome, kad ir be mūsų žemė sukasi.O juk taip norisi būti svarbiu ir reikšmingu.

Atsimenu vieną įžvalgą iš gerontologijos paskaitų – vyresni žmonės tariasi sergą žymiai daugiau, nei iš tikrųjų yra. Taip yra todėl, kad jie nori daugiau dėmesio, nori veiksmo, nori būti reikšmingi ir turėti reikalų, kuriuos reikia sutvarkyti. Tarkim nueiti į polikliniką ar bažnyčią.

Manau, tai liguistas bandymas sirgti, kuris deja nepasiekia norimų rezultatų. Dažniausiai tai daroma pasąmoningai ir daugelis ginčysis ar net neigs šį faktą, bet įtariu, kad neverta švaistyti energijos bandant paneigti šią tiesą. Taip elgiasi net jaunesnio amžiaus žmonės, kurie nesugalvoja kito geresnio būdo sulaukti dėmesio.

Visada žavėjausi tais senukais, kurie atranda savyje stiprybės – šoka, dainuoja, rašo knygas ir visaip kitaip aktyviai užsiima įva

airia veikla. Jie turi apie ką pakalbėti ir su kuo pabendrauti. Jie nedvelkia pensija. Jie nenurašo savęs ir nesiskundžia. jie neturi kada sirgti. Jie gyvena.

Kai aš sergu, mėgstu rūpestį ir lepinimą. Mėgstu, kai atneša arbatą į lovą ar atleidžia nuo kažkokių pareigų. Bet labai greitai suprantu, kad pasiilgau to, kas mane vargindavo. Pasiilgstu darbų ir problemų, kurias reikia spręsti.

Matai, kaip kiti aplinkui tave kažką veikia, kažkur eina, kažką daro. Norisi, kad jie su tavimi pabūtų, bet jie sakosi, kad neturi laiko. O kai sergi juk visada atsiranda laiko bet kam. Kad ir knygai perskaityti. Deja dažniausiai neatsiranda noro tai daryti. (Knygas galima skaityti tada, kai gerai jautiesi. Bent jau man taip būna.)

Blogiausia liga yra tada, kai ne tik negali skaityti knygų ar žiūrėti filmų, kai nieko nesinori. Tada tik miegi, prakaituoji, kosėji, sloguoji ir meldiesi, kad greičiau tai baigtųsi.

Taigi jokio pozityvumo tose ligose nėra. Todėl linkiu Jums atsilaikyti nuo siaučiančių virusų atakų, kurios nemačia vis paguldo lovon vieną ar kitą mano draugą, pažįstamą, kolegą. Gerkite vitaminus, šiltai renkitės, neperšlapkite kojų, sveikiau maitinkitės ir pasaugokite save.

Kai esate sveiki ir gyvybingi, galite žymiai naudingiau realizuoti savo laiką, kuris vis tirpsta tirpsta. Ir tampa vis brangesnis, beveik neįkainojamas!

Vėl palieku Jums gražią dainą, kuri šiandien sukasi galvoje. Skirk

kite sau dieną, o gal ir visą gyvenimą.

Savaitė jau įpusėjo, ką nuveikėte per tą laiką?

Kris

14 thoughts on “Ligos suvalgo mūsų laiką”

 1. Sveikatytes tau, Kris:)) Paprastas receptukas vakarui: rugine duonele, sviestukas, astrus raudonasis pipiriukas. Ligu kaip nebuta:) O kaip gardu….

  Reply
 2. Labas rytas, mielieji.

  Taip taip, dar vienas receptas – ta pati ruginė duonelė, sveistukas ir česnakiukas, irgi geras derinys! Aišku po to bučiuotis nepatartina :)))) Dar sako gerai pasipjaustyti česnako ir pasidėti lėkštutėje prie lovos, ryte slogos kaip nebūta 🙂 Aš irgi į liaudies mediciną labiau linkusi, nes kai pagalvoji, tie vaistai, chemija, neaišku kaip ten organizme pasisavina ir kaip pasišalina.

  Daina graži. Muzika išvis stebuklingas dalykas – gydo, pakelia nuotaiką, liūdi su tavim kartu ir padeda atrasti gyvenimo tiesas bei nudirbti darbus nemačia. Neįsivaizduoju gyvenimo be muzikos – su ja ir egzaminams ruošiausi, ir darbe, ir namuo ruošuos darbuose, ir sporto klube… Kartais net užmiegu ir atsikeliu su ja…

  Kris

  Reply
 3. Juodvare – straipsnius rašome mes ir mūsų partneriai. Aš juos atrenku ir sudedu Jums. Džiaugiuosi, kad patinka siūloma tematika! Jei turite pageidavimų naujiems straipsniaims, jų temoms, galite parašyti. Tikrai atsižvelgsiu parinkdama dienos aktualijas. 😉

  Kris

  Reply
 4. Na; siaip dziaugiuosi ne tik straipsniais; turejau neiline ; vasario 14 d; butent; vienas is ex nariu; darnios poros; man tokia staigmena parenge; et dar dbr prisimenu; bet negaliu viesai pasakot. Maniau tokios isotorijos tik kine; deja del tam tikru priezasciu musu likimas iskyre

  Reply
 5. NPCRIZ – tai profesionali sveikatingumo, grožio, jaunystės ir tinklinio marketingo kompanija.

  Pagrindinis šios kompanijos bruožas – pačios naujausios atjauninimo bei sveikatingumo technologijos, išleidžiamoje produkcijoje naudojančios natūralius peptidus. Šioje kompanijoje taikomas struktūrinis tinklinis marketingas yra vienas naudingiausių klientams.

  NPCRIZ vadovai – tai patyrę profesionalai, kurie dalyvauja programos, skirtos atjauninimo, bei ilgaamžiškumo problemoms spręsti tiek Rusijoje, tiek Europoje. Kompanija NPCRIZ – tai visų pirma natūralių peptidų, gaminamų Sankt-Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos moksliniame tyrimo institute, distributorius. Ši kompanija yra bendraautorius, kuriant išskirtinę kosmetologinę liniją, naudojant natūralius peptidus, maisto papildus, ajurvedines arbatas. Visa ši produkcija patikimai apsaugota nuo klastočių. Dėl aukštos kainos ir neprieinamumo šio instituto produkcijos preparatus galėjo vartoti tik nedaugelis. Dabar dėka NPCRIZ ši produkcija prieinama daugeliui.registracija verslas56@gmail.com

  Reply

Leave a Comment