Renkantis partnerį svarbu…

400 5

Už lango priversta sniego – puikus pretekstas susitikti arbatos puodeliui su imbieriniais sausainiais. O dar šventės artėja, ore sklando pakili nuotaika, visi ieško dovanų, puošia eglutes. Sniego gniūžtės, seniai besmegeniai, kvietimas pačiuožinėti rogutėmis – viskas tinka pirmam pasimatymui, pirmam stebuklingam susitikimui.

Jei pasimatymas nenusisekęs, nereikia nusiminti, dažniausiai iš kiekvienos patirties galima kažką naudingo pasiimti – patirties, malonių akimirkų, pasitikėjimo.

O jei pasimatymas vykęs? Kas tada? Tada dar vienas ir dar vienas pasimatymas. O paraleliai su jais – vertybių svėrimo ir pasirinkimo procesas. Jei žmogus simpatizuoja išoriškai, tadda dažniausiai kapstomės giliau – ar jis man tiktų? Dedame pliusus ir minus.

Kokie dalykai vaidina svarbų vaidmenį, renkantis partnerį, ir ko galėtume nesureikšminti? Punktais sužersiu pirmas į galvą šovusias mintis, kuriose srityse turėtų sutapti partnerių požiūriai. O Jūs galite pasvarstyti, ar Jūsų prioritetai persidengia su paminėtais, o gal Jūs atliekate atranką naudodami visai kitus kriterijus?

Turi sutapti požiūriai:

 • dėl pažinties tikslo (pvz. užmegzti rimtus santykius, .);
 • dėl santuokos (vestuvių tikrai nebus, būtinas susirašymas, būtina vedybinė sutartis.)
 • dėl lytinių santykių ir dėl apsaugos priemonių (santykiai tik po vesstuvių, suartėjimas pirmojo pasimatymo metu, lytinis kontaktas tik tada, kai abu bus pasiruošę, platoniški santykiai,  kontraceptinės tabletės, natūralios apsaugos priemonės.);
 • dėl abiejų vaikų iš praėjusių santykių ir dėl galimų judviejų vaikų arba aborto (jokių vaikų, tavo vaikai – mano vaikai, noriu vaikų, jei
  i pastosi – darysim valymą.);
 • dėl buities darbų pasiskirstymo (valgyti gamina žmona, indus plauna abu, moteris irgi dirba, dirba tik vyras, grindis reikia ir plauti ir siurbti.):
 • ištikimybės klausimu (ryšių palaikymas subuvusiais – išdavystė, pornografija priimtina, slapta masturbacija nepriimtina.);
 • dėl alkoholio ir cigarečių vartojimo (nekenčiu rūkančiųjų, virtuvėje niekas nerūkys, neprisigerk prie giminių, alus kasdien – alkoholizmas.);
 • dėl laiko, leidžiamo kartu (viską darom kartu, būtinai susirašome žinutėmis, kai nebūname kartu, paskambink, jei vėluosi.);
 • dėl bendro laisvalaikio leidimo būdų (žiūrėsime krepšinį, jokių serialų kai aš namie, eisime į teatrą, nemėgstu pramogų vandenyje, mane pykina atrakcionuose.);
 • finansiniais klausimais (kas moka už maistą, kas moka už butą, kas perka kurą, ar pinigai bu

. . .

Kris

Join the Conversation

5 comments

 1.    Reply

  29m.Panevèzietis esantis be isipareigojimu,ir zalingu yprociu,iesko merginos rimtai,graziai,ilgai draugystei(sms su prisistatymu)nr.869984504

 2.    Reply

  o man foto patiko, geras 😀

 3.    Reply

  Vyrai pradzioje; nors prie žaizdos dek; geri; mieli; paslaugūs ir tpt; sąntykiams ipusejant sprunka i krumus; taigi geriau vienisam; nei apagutam:)

 4.    Reply

  O as galvojau viskas turi buti smagu ir paprasta :DDD

 5.    Reply

  Vienas geras patarimas iš induizmo. Einant į pasimatymus, paprasčiau ir aiškiau vertinti partnerį galima darant testus.

  1.Patrauklumo testas. Jokių protingų minčių ir požiūrių. Vien tik paprastas bendravimas lengvomis temomis- taip lengviau atkreipti dėmėsį į paprastus dalykus: išvaizdą, akis, figūrą, juoką, kalbėseną ir t.t.
  2. Požiūrių testas. Išsiaiškinama pasaulėžiūra, vertybės, pomėgiai, norai, svajonės ir t.t Jei priimtina testas išlaikytas.
  3. Neigiamybių testas. Visos blogos savybės ir žalingi įpročiai. Ligos, priklausomybės, blogybės išsiaiškinamos vieną kartą ir visiem laikam. Beje, apie buvusius partnerius nereikia kalbėti. Tai lieka tik vienam žmogui.
  4. Tėvų testas. Tėvai žino, koks partneris tinka jų atžalai, dėl to jie vos iš kelių minučių bendravimo gali pasakyti vertingą nuomonę. Tad gerai naują vaikiną/merginą parodyti tėvam.

  Vienas testas gali trukti pasimatymą, gali trukti ilgiau. Po pasimatymo sprendžiama ar žmogus išlaikė testą ar ne. Jei išlaikė, valio, einam į sekantį pasimatymą. Praktiškai pastebėta, jog bandymas save apgauti ir pereiti prie kito testo naudos neduoda.Ateityje bendravimas geriausiai seksis su tuo žmogum, kuris išlaiko visus testus iš eilės.