Pasaulinis produktų ir paslaugų tinklas

Pasaulinis produktų ir paslaugų tinklas Paslaugu sąrašas• Tarptautinės dokumentu pervežimo paslaugos• DHL pasaulinis skubus siuntiniu pervežimas (DHL VVorldvvide Package Express ®): (WPX) (TM)• Logistikos valdymas + Siuntu paieška• Deutsche Post Global Mali

Tiesioginės paslaugos internete• • Kaip užpildyti važtarašti• • Kaip nustatyti tūrini svori• • Tiesioginis sąskaitos-proformos generatorius• • Valiutos konverteris

DHL Worldwide Express – pasaulinė skubių oro siuntų gabenimo lyderė.

Jūsų siunta siųsta DHL iškeliaus dar tą patį vakarą. Tam, kad visos DHL siuntos pasiektų paskirties vietą, kartais neprireikia net poros dienų -užtenka vienos paros.Pažangiausias technologijas naudojanti DHL Worldwide Express teikia tokias pagrindines paslaugas. Skirtingose šalyse siūloma naudotis ir papildomomis paslaugomis.

Dokumentai:

Tai mūsų tarptautinė nuo durų iki durų greitojo siuntų pristatymo paslauga skirta dokumentų gabenimui. Ji teikiama visose mūsų tarptautiniam tinklui priklausančiose 244 šalyse. Tam, kad pasinaudoti šia paslauga Jums prireiks tik užpildyti DHL važtaraštį.

DHL Worldwide Package Express ® (WPX) (TM):

Tai greičiausias ir patikimiausias būdas gabenti bet kokio dydžio ir svorio siuntinius, kuriems privalomos muitinės procedūros. Paslauga nuo durų iki durų beveik į visas pasaulio šalis.

Logistikos valdymas:

Ekspres logistikos paslaugos leidžia klientams sandėliuoti ir surinkti prekes DHL ekspres logistikos centruose, kas žymiai sumažina inventorizacines išlaidas.Kai klientų paskirstymo komponentams, pagamintoms prekėms, medikamentams ir kitkam naudojama DHL siūloma kompiuterizuota inventoriaus sekimo sistema, kasdien galima gauti ataskaitas apie atsargų judėjimą, leidžiantį labiau kontroliuoti atsargų valdymą. Pagrindiniai tokie centrai įsikūrę Bachreine (aptarnauja Vidurio Rytus), Briuselyje (aptarnauja Europą) ir Singapūre (aptarnauja Azijos ir Ramiojo vandenyno regioną). Greitai bus atidaryti centrai Šiaurės Amerikos ir Centrinės bei Pietų Amerikos regionams aptarnauti.

Siuntų paieška:

DHL elektroninė siutų paieškos sistema užtikrina jūsų siuntų saugumą visame pasaulyje. Rankiniai skaneriai, kuriuos vežiojasi mūsų kurjeriai, perduoda duomenis apie siuntą į pasaulines duomenų bazes. Klientų aptarnavimo agentai gali prisijungti prie šios sistemos per keletą sekundžių taip atsakydami beveik į kiekvieną užklausimą.

DHL tarptautinės korespondencijos pristatymo paslauga tapo paprastesnė ir geresnė nei anksčiau.

Jeigu jums dažnai tenka siųsti tarptautinę korespondenciją, galite sutaupyti daug darbo, laiko ir pinigų. Nuo šiol „DHL VVorldvvide Express” siūlo naują paslaugą – „Deutsche Post Global Mail”. DHL paima jūsų nesurūšiuotą tarptautinę korespondenciją, o Vokietijos paštas „Deutsche Post” visą korespondenciją surūšiuoja ir pristato.

Jus galite pasirinkti vieną iš dviejų paslaugų: skubią, jei norite kuo greitesnio paskirstymo, ir standartinę, jei norite ekonomiškesnio pristatymo.

Pagrindiniai privalumai:

– išrūšiavimas vienose rankose;

• nereikia pristatyti į pašto skyrių;

• okio išankstinio mokėjimo;

• paprasta ir patraukli tarifų sistema;

• nemokamai grąžinama nepristatyta korespondencija.

Pastaba:

DHL kiek įmanoma stengsis pervežti visas siuntas. Tačiau įstatymų ir taisyklių įvairovė, o taip pat ir sveiko proto bei saugumo sumetimais DHL kartais negalės apsiimti išsiųsti visų ar tam tikrų siuntų į konkrečias šalis. Visos DHL paslaugos teikiamos vadovaujantis DHL Standartinėmis Pervežimo Sąlygomis. Išsamesnę informaciją pateiks vietinis DHL biuras.

Kaip užpildyti važtaraštį (AWB)

Siunčiant siuntas DHL reikia užpildyti važtaraštį (AWB), kuris yra siuntos bilietas ir pasas į paskirties vietą.

• Jis nurodo kur nusiųsti siuntą, kokios Jums reikia paslaugos ir kaip Jūs ruošiatės mokėti.

• Važtaraštyje yra išdėstyti mūsų terminai ir sąlygos, o pagal jo numerį galite patikrinti siuntos kelią internete.

• Muitinei jis nurodo siuntos turinį ir tai pagreitina išmuitinimo procedūrą.

Jūsų siunta greičiau pasieks paskirties vietą, jei teisingai užpildysite važtaraštį. Kaip užpildyti važtaraštį, parodyta žemiau: (Reikalinga Java).

Turinis svoris yra skaičiuojamas, kai siuntos užimama vieta lėktuve kainuoja daugiau nei jos svoris.Tūrinį svorį reikėtų skaičiuoti kiekvienai siuntai. Tūrinį svorį palyginkite su realiu siuntos svoriu ir paėmę didesnį svorį galite nustatyti persiuntimo kainą. Tarptautinis tūrinis svoris yra skaičiuojamas pagal žemiau pateiktą formulę:

Ilgis x plotis x aukštis (centimetrais) / 6000 = tūrinis svoris kilogramais

Jei turite Javascript vykdančią naršyklę, galite pasinaudoti žemiau pateiktu skaičiuotuvu.

Naujausi įvykiai• Pranešimai spaudai DHL tinklas• DHL dalyvimas pasaulinėje rinkoje• Informacinių technologijų naudojimas DHL• DHLNET(TM)• Automatizuotas išrūšiavimas• Muitinės procedūros• Elektroniniai duomenų mainai (EDI)• Kompiuterizuotos paslaugos• Automatinės balso atsako paslaugos Žvilgsnis į praeitį• DHL istorija

DHL Worldwide Express – stambiausias ir daugiausiai patirties sukaupęs pasaulinis skubių oro siuntų tinklas, apjungiantis virš 675 000 vietų visame pasaulyje. DHL sugeba išlaikyti pasaulinės, tarptautinių skubių oro siuntų lyderės poziciją nuolatos plėsdama ir gerindama būstinių, centrų ir paslaugų tinklą bei siūlydama aukščiausios kokybės paslaugas, kurias teikia tinkamai apmokytas ir pasišventęs darbuotojų kolektyvas. Vidutiniškai daugiau nei 260 tūkstančių siuntų per dieną DHL išsiunčia į įvairius pasaulio taškus. 1994 metais DHL pervežė 95 milijonus siuntų.

Aptarnaujamos šalys ir teritorijos: 228DHL aptarnauja beveik kiekvieną miestą visose 225 pasaulio šalyse.

Aptarnaujamų šalių skaičius Centrų skaičius

EMEA EMEA 1301350

Azija/Ramiojo vandenyno šalys Amerika Azija/Ramiojo vandenyno šalys403424

Amerika Amerika581165

Viso Viso 2285939

Darbuotojų skaičius Transporto priemonių skaičius

EMEAEMEA32037 7266

Azija/Ramiojo vandenyno šalys Azija/Ramiojo vandenyno šalys17732 4026

Amerika Amerika18963 5034

Viso Viso68732 16326

Lėktuvu skaičius Išrūšiavimo centru ir iu padaliniuskaičiusEMEA122EMEA 16 Azija/Ramiojo vandenyno šalys7Azija/Ramiojo vandenyno šalys 3 Amerika125 Amerika 17Viso254 Viso36

DHL – tarptautinių skubių oro pervežimų lyderė, pasitelkusi moderniausią technologiją, leidžiančią klientams susipažinti su transportavimo ir siuntų sekimo informacija. Mūsų investicijos į informacines technologijas leidžia panaudoti vis naujesnes technologijas, racionalizuojančias transportavimo procesą ir sudarančias sąlygas teikti paslaugas, leidžiančias mūsų klientams išsilaikyti pirmaujančiųjų gretose.

DHLNET(TM)

DHLNET yra mūsų pasaulinis, dideliu greičiu pasižymintis TCP/IP komunikacijų tinklas, leidžiantis klientams atsekti siuntos buvimo vietą, išsiaiškinti pristatymo grafikus bei informaciją apie transportavimo kainas bet kurioje pasaulio vietoje. DHLNET naudoja X.25 ir Frame Relay technologijas. DHLNET taip pat suteikia vertingą informaciją apie maršrutus, pristatymo terminus ir sistemos galimybes, leidžiančias siuntoms kaip galima greičiau keliauti visame pasaulyje.

Automatinis išrūšiavimas

DHLNET dėka informacija pralenkia siuntas, kas leidžia DHL išlaikyti spartų tempą išrūšiavimo centruose. Automatinė rūšiavimo sistema, su joje įprogramuota siuntimo informacija, atpažįsta kiekvieną atkeliaujančią siuntą bei nukreipia ją atitinkamam reisui. Ji taip pat padaro kiekvieno veiksmo dublikatą tokiu būdu užtikrindama, jog rūšiavimo centras gaus visas siuntas.

Muitinės procedūrų atlikimas

DHLNET nukreipia siuntimo dokumentus gavėjo šalies muitinės pareigūnams, kas leidžia atlikti muitinės procedūras iki atvykstant prekėms bei nedelsiant jas pristatyti gavėjui.

Elektroniniai duomenų mainai (Electronic Data Interchange – EDI)

EDI leidžia DHL klientams palaikyti tiesioginį ryšį su DHL naudojant standartines elektronines žinutes. DHL naudojama EDI padidina siuntimo, apmokėjimo ir duomenų greitį bei efektyvumą.

Kompiuterizuotos paslaugos

DHL kompiuterizuota apdorojimo sistema pati lengviausia ir lanksčiausia. Kompiuterizuota sistema apdoroja ir atspausdina visą būtiną dokumentaciją, nuskanuodama brūkšninius kodus atseka išsiunčiamas ir atsiunčiamas siuntas bei parengia standartines ir specializuotas ataskaitas.

Automatinės balso atsako paslaugos

Kai kuriose šalyse DHL siūlo naudotis siuntų paieškos sistema, prie kurios galima prisijungti per automatizuotą telefoninį ryšį.