elektroninio verslo moduliai

Puslapio adresas Trumpas teikiamų paslaugų aprašymas Kokiam el.verslo modeliui priklauso? Kodėl? Kokiam el.komercijos modeliui priklauso? Kodėl? Tinklapio vertinimo kriterijai

1 2 3 4 5 6 7 8 9
www.avitela.lt

www.kompiuteriai.com

www.doverta.lt
Firma “Avitela” – oficialus garsiausių pasaulyje buitinės technikos gamintojų PANASONIC/TECHNICS, SONY, PHILIPS, THOMSON, BRAUN, ARISTON, INDESIT, SAMSUNG, DAEWOO, MOULINEX, KRUPS, ROWENTA, TEFAL, LG ir kitų firmų prekybos partneris Lietuvoje.

Parduodama kokybiška, įvairi kompiuterinė įranga, mobilieji telefonai, vaizdo ir garso aparatūra. Užsakymai pristatomi į namus.

UAB Doverta bendrovės misija – kompleksinis įmonių aprūpinimas raštinės reikmenimis, biuro technika bei visų reklamos paslaugų suteikimas. Tai e-parduotuves pavyzdžiai, kuris pasižymi tokiu privalumu, kad galima rinktis, užžsisakyti ir pirkti prekes tiesiog interneto pagalba, būnant namie prie savo kompiuterio. Prekės dažnai būna ir atvežamos į namus, tačiau tai priklauso nuo firmos, kurios prekes norėsite pirkti. Priklauso e-komercijos modeliui – Verslas-vartotojui (B2C). Priklauso šiam el. komercijos modeliui, nes firma bendradarbiauja ir teikia prekes vartotojui, kuris perka prekes iš šios firmos. 7

8 9

7 7

6 4

8 9

8 8

7 6

http://shop.aiva.lt/us/sudetis.php?medz=1&prid=4826

Programa AIVA E-TIEKIMAS skirta prekybinėms ir gamybinėms įmonėms sumažinti darbo sąnaudas prekių užsakymui, pajamavimui ir apskaitai, bei pagreitinti klientų aptarnavimą.
Programos AIVA 9001 pagalba užsakymas prekėms formuojamas analogiškai kaip interneto parduotuvėje-pasirenkant iš katalogo reikiamas prrekes.

Tai e-tiekimo pavyzdžiai. Nes bendradarbiauja firma su firma. Prekes ir paslaugas firma renkasi iš konkuruojančio tiekėjo. Priklauso verslas –verslui (B2B) e-komercijos modeliui. Nes bendradarbiauja dvi firmos, viena jų teikia prekes ir paslaugas kita naudojasi teikiamomis paslaugomis. 9 8 7 8 3 4 5 9 8
http://shopping.yahoo.com/

http://www.overstock.com

http://shopping.msn.com/
Čia yra siūloma įvairiausių prekių, sk

kirtingų parduotuvių. Siūloma pirkti tiek kompiuteriniai prietaisai, tiek aprangos reikmenys, tiek juvelyriniai dirbiniai, tiek žaislai. Taigi yra prekių ir vaikams ir suaugusiems.

Teikiamos įvairios prekės: namų ir sodo reikmenys, juvelyriniai dirbiniai, laikrodžiai, sportinės prekės, elektroninės prekės ir įvairios sveikatos reikmenys.

Teikiama labai daug įvairių prekių, kadangi skirtingų parduotuvių. Tai bųtų kanceliarinės prekės, rūbai,gėlės, namų apyvokos daiktai, sveikatos ir higienos produktai, įvairūs daiktai skirti gyūnam ir daugelis kitų.

Tai e-pasažo pavyzdžiai. Kadangi čia matome kad viename tinklalapyje yra reklamuojamos kelios parduotuvės su savo specifinėmis prekėmis. Ir visa tai galima nusipirkti interneto pagalba. Priklauso B2C modeliui, kadangi prekės yra skirtos vartotojams pirkti, o jas parduoda firmos. Tačiau jas gali pirkti ir firmos kitos, tačiau vistiek jos priklausys vartotoju grupei. 9

8 8

6 3

3 5

5 8

7 6

7 9

9
http://books.ebay.com/

www.aukcionas.com

www.pirkis.lt
Čia prekiaujama aukciono būdu. Parduodamos tokios prrekės kaip knygos. Čia galima rasti įvairaus žanro knygų anglų kalba.

Čia aukciono būdu parduodamos tokios prekės: antikvariniai daiktai, auto, moto, atsarginės dalys, žaidimai, žaislai, bilietai, buities technika, kompiuterinės paslaugos, kolekcijos, maisto produktai, gėrimai, mobilūs telefonai, muzika, parfumerija, kosmetika, sporto inventorius, baldai, interjero detalės.

Čia parduodamos buities prekės ir elektronika, sporto prekės, drabužiai, kosmetika, prekės vaikams, antikvariatai, kolekcijos , kompiuterinė įranga, transporto priemonės ir jų dalys, prekės statybai ir remontui, nekilnojamas turtas, sekso prekės ir kitos prekės ir paslaugos. Tai e-aukciono pavyzdžiai, ne

es čia paprastas aukcionas perkeliamas į elektroninį pasaulį. Vartotojai išsirinkę prekę pasiūlo kainą didesnę už esamą ir jei pardavėjui tinka ši kaina tuomet, pirkėjas turės pirkti tokia kaina kurią pasiūlė pats.

Priklauso B2C (verslas – vartotojui) e-komercijos modeliui. Tai suprantame iš to, kad firmos siūlo savo prekes vartotojams. 7

9 8

9 7

8 3

3 6

7 8

8 9

7 9

9
www.biteplius.lt

www.chicagokanalas.com

www.tinklas.lt

Užsiregistravęs šiame puslapyje, tu turėsi galimybę tapti didžiausios Lietuvoje virtualios bendruomenės nariu. Kaip narys, tu:

gali būti virtualiuose klubuose;
dalyvauti diskusijų forumuose;
skelbti naujienas; rašyti viešą arba slaptą dienoraštį; siųsti SMS žinutes,; skelbti nuotraukas; komentuoti straipsnius. . Čia galite reklamuotis ir rasti reikiamos informacijos.

Kaip registruotas vartotojas jūs galite: rašyti komentarus su jūsų vardu;
siųsti žinias su savo vardu;
turėti asmeninį bloką pirmame puslapyje;
pasirinkti kiek naujienų norite pirmame puslapyje; konfigūruoti komentarus; pasirinkti skirtingas temas;
prisijungti prie privačios žinutės; prisijungti prie User’s Custom Box; skaityti pasirinktas naujienas ir kitus gerus dalykus. Čia galite reklamuotis ir rasti reikiamos informacijos.

Įmonės teikiamos paslaugos: projektų Internete rengimas, interneto svetainių kūrimas, interneto svetainių programavimo ir dizaino paslaugos, nuotolinio mokymosi kursų kūrimas ir jų transliavimas Internete, nuotolinio mokymosi kursų rengėjų ruošimas ir konsultavimas, įmonės serverio nuoma transliuoti nuotolinio mokymo(si) kursus, informacijos ir naujienų sklaida švietimo portale, reklama Internete.

Tai virtualios bendruomenės pavyzdžiai, nes čia galima bendrauti yra joje daug narių, kuriama tam tikra informacija, bei teikiama reklama. Priklauso e-

-komercijos B2C modeliui, nes firma teikia paslaugas, informaciją vartotojams. Tačiau čia matomas ir B2B (verslas – verslui) modelis, nes šiomis paslaugomis taip pats gali naudotis kitos firmos. 9

8

6

8 6

7 9

6 3

5 8

6 7

6 7

6 5

5
http://www.microsoft.com/lietuva/

http://www.musicalia.lt/visoriai/index.php

www.lijot.lt

Tai informacijos terpė teikiama įmonių bendradarbiavimui. Čia sprendžiamos įvairios verslo problemos, galima rasti daug reikiamos informacijos. Galima įsigyti produktų reikalingų verslui pradėti.

ITT sektoriaus verslo, mokslo ir studijų bendradarbiavimo skatinimas.Projektas skirtas skatinti verslo įmonių (ypatingai SVV) ir mokslo tyrimų organizacijų bendradarbiavimą ITT srityje, kuriant inovatyvius produktus ir paslaugas vidaus ir užsienio rinkoms, teikti informavimo ir konsultavimo paslaugas bei padėti ūkio subjektams įveikti kliūtis, siekiant pritraukti viešojo sektoriaus finansavimą bendriems moksliniams tyrimams.
LIETUVOS JAUNIMO ORGANIZACIJŲ TARYBA (LiJOT), būdama platforma dialogams, Lietuvos jaunimo organizacijų interesų atstovavimui bei iniciatyvoms, siekia jaunimui aktualių pokyčių. telkia jaunimo organizacijas aktualioms problemoms spręsti; teikia pasiūlymus valstybinėms institucijoms; vysto tarptautinius ryšius tarp Lietuvos ir kitų valstybių jaunimo organizacijų; rengia susitikimus.

Tai bendradarbiavimo platformos pavyzdžiai. Tai informacijos terpė. Bendradarbiauja įmonės tarpusavyje. Keičiasi informacija. Priklauso B2B modeliui, kadangi tarpininkauja firmos tarpusavyje.

Tai B2C modelis. Nes ši firma teikia paslaugams studentams. Tai studentai ir yra vartotojai 9

7 8

7 7

8 3

5 6

7 7

6 8

3 9

Leave a Comment