Kaip mes šokom Rudens Tango

Su kuo Jums asocijuojasi frazė “rudens tango”? Iki šio man ji buvo neatsiejama nuo spalvingai šalnos nudažytų lapų. Krisdami nuo rudeninių vėjų iššukuotų medžių šakų jie kiekvienas pasakoja savo asmeninę istoriją. Lygiai kaip tikri tango šokėjai, į savo žingsnelius ir kūno pozas sukeliantys visą aistrą, patirtus jaudinančius ar skaudžius išgyvenimus.

Na o nuo vakar Rudens Tango man primins ir šaunų vakarėlį su darganos ir lietaus nepabijojusiais DarniPora.lt nariais bei visuomet besišypsančia Ramune. Žibintuose užrakintų liepsnojančių žvakių sušildytoje salėje šokome, juokėmės, žaidėme TANGO ritmu.

Vakarėlio metu sėkmingai sudaužėme mitą, kad tango – tai vyro ir moters istorija. Ir dar kartą patvirtinome posakį, kad linksmiausia, kai kiekvienas šoka taip, kaip moka. Šokome kartu, šokome poromis, ir šokio improvizacijų metu bandėme patirti santykių rutuliojimosi etapus. Šokdami ėjome kontakto link, buvome jame, skyrėmės ir… šokome tik sau.

Keturi paprasti žingsniai, tačiau kas paneigs, kad būtent taip vystosi ir bet kokie mūsų santykiai – draugystės ar meilės… Manau, ne vienas dalyvis patvirtins, kad stilizuotas “santykių šokis” labai gražiai atskleidė, kaip iš tiesų sudėtinga yra įsileisti kitą žmogų į savo erdvę, kaip nelengva įsileidus jį ten išlaikyti ir kaip po tokių didelių pradinių “investicijų” sunku žmogų paleisti ir likti su savimi. Štai Jums ir šokių terapija! 🙂

Viską tiksliai atpasakoti sunku, nes susitikimas buvo skirtas ne kalboms, o patyrimui. Būtent patyrimų, tikiu, buvo pačių įvairiausių.

Stengdamiesi įsiklausyti į Jūsų išsakytas pastabas apie praeitą renginį “Pasimatymas. Kodas: DP*”, vakarykščiame susitikime stengėmės neapsiriboti šokiais ar žaidimais, ir palikti laiko paprastam bendravimui.

Kokios gi kalbos rūpėtų, jeigu nebūtų jaukaus kampelio su kvapnia arbata ir gardžiomis vaišėmis? Už tai, kad vakarykščio renginio pašnekesių valandėlei netrūko nei vieno, nei kito, turime padėkoti savo naujiems draugams – lietuviško ekologiško maisto krautuvėlei “Rojaus sodas”, kurie vakar mus apdovanojo gardžiais šviežiais pyragais.

Šitokio gardumo vaišės palaispniui tirpo tikrai ne nuo salėje tvyrojusios šilumos 😉

Tiek visko prirašiau, bet jeigu reikėtų sutilpti į kelis žodžius, pasakyčiau – buvo jauku, žaisminga ir smagu. Dėkoju visiems dalyviams, Ramunei ir “Rojaus sodui”.

Na o tie, kurie nespėjo, nedrįso ar ne laiku susirgo, sakau – lauksime Jūsų kituose renginiuose. Jeigu nepavyksta užsiregistruoti į iš anksto paskirtas vietas, skambinkite, rašykite el. paštu – visuomet turime papildomą sąrašą tikrai norintiems dalyvauti!

Na o kitų miestų gyventojams pranešu – pradedame aktyviai ieškoti jaukių patalpų, kad galėtume atvykti pas Jus! Visa naudinga informacija labai laukiama – info@darnipora.lt.

IKI!

Comments are closed.