Galbūt paskutinis?

Sveiki, mielieji!

Vakar buvo DarniPora.lt Greitų Pasimatymų vakarėlis. Kol įspūdžiai dar ryškūs, noriu jais su Jumis pasidalinti.

Užsiregistravo lyginis vyrų ir moterų skaičius, labai apsidžiaugiau, kad pavyko prikviesti į mūsų renginį gausų būrį vyrukų. Du užsiregistravę nariai neatvyko, bet tai nesutrukdė ne tik renginiui įvykti, bet ir išeiti iš jo patenkintiems.

Bendravome, juokėmės, aiškinomės, kokie yra mūsų idealai, kaip mes matome priešingos lyties atstovus, vaišinomės, dalinome simpatijas.

Jeigu ir toliau sulauksime iš Jūsų pusės tokio entuziazmo ir noro dalyvauti, toliau organizuosime aklų pasimatymų vakarus. Galbūt pav vyks surengti kelis vakarus skirtingoms amžiaus grupėms. Taip pat buvo planuojamas Kalėdinis karnavalas prieš šventes.

Bet tai yra tik viena iš galimų alternatyvų. Noriu sužinoti, ar tikrai Jums reikalingi šie vakarėliai? Gal Jums svarbiau susirašinėjimas ir privatūs pasimatymai? Šis klausimas tiek dalyvavusiems renginiuose, tiek juose nebuvusiems.

Galbūt pasikartosi, bet nori priminti, kad mūsų svetainės tikslas – sukurti jaukią ir patogią erdvę, kurioje galėtų vienas kitą surasti du vienas kitam skirti žmonės. Norime sukurti erdvę, kurioje galėtumėte laisvai bendrauti, užmegzti daug pažinčių, susirasti draugų, ben ndraminčių ir žinoma antrąją pusę.

Kadangi mūsų tikslas sukurti produktą, kuris Jums patiktų, klausiame Jūsų, ko Jūs norėtumėte? Kokie Jūsų lūkesčiai? Kokie Jūsų norai? Ar reikia DarniPora.lt vakarėlių? Ar reikia kitokio pobūdžio renginių? Jeigu reikia – tai kaip dažnai? Jeigu kažko trūksta mūs

sų renginiams – tai ko?

Žinoma, mes galime nuspręsti patys ir padaryti viską savaip, bet kas geriau žino savo poreikius, jei ne Jūs? Nugirstu gražių komplimentų per renginius, bet turiu įtarimą, kad didžioji nuomonių dalis lieka neišgirsta. Jei abejojate, ar verta pasidalinti savo nuomone, ar tai kažką pakeis, tada surizikuokite ir išsakykite ją ir stebėkite, kaip mes į tai reaguojame. Stengiuosi būti jautri kiekvieno Jūsų norui ir ieškoti kompromisų tiek, kiek leidžia galimybės. O juk nepabandę išsakyti savo nuomonės, nesužinosite, ar verta buvo. Galbūt keli pasakyti sakiniai atpūs į mūsų svetainę naujų vėjų, kurie padės susirasti savo laimę ne tik Jums, bet ir kitiems mūsų svetainės lankytojams.

Daugiau išsiplėsti nenoriu, nes pačius svarbiausius akcentus jau sudėliojau. Mums svarbu sužinoti, keliems žmonėms brangūs šie renginiai arba kel li dar svarsto apie dalyvavimą juose ir tik dėl susiklosčiusių aplinkybių į juos nepateko iki šiol.

Parašykite, ar susiradote per mūsų renginius antrąją pusę? Ar susipažinote su įdomiais žmonėmis? Ar gerai praleidote laiką? Šie klausimai kyla ne tik mums, bet ir tiems nariams, kurie galbūt dvejoja, ar verta nueiti į mūsų renginį.

Labai lauksiu Jūsų pasisakymų ir atsakymų į mano abejonę – galbūt paskutinis renginys.

Myliu, bučiuoju, dėkoju, kad esate!

Kris

20 thoughts on “Galbūt paskutinis?”

 1. Sveiki visi….
  Darni pora vakarėliai tai tikrai reikalingas”produktas”:) Nesu nė karto nusivylusi nė vienu vakarėliu (o lankausi juose dažnokai- pagal galimybes). Ypač nustebino greitų pasimatymų vakarėlis antradienį. Tikrai norėčiau, jog tokių renginių būtų daugiau, kadangi tai puiki galimybė pabendrauti per trumpą laiką su daug vyrų (ir ne tik- pasikalbėti su bendramintėm taip pat galima laiko rasti prieš ar po renginuko). Tai gera galimybė įsivertinti ir save: kaip sekasi bendrauti su skirtingais vyrais, kaip mane ir kokią mato kiti. To nepajusi ir nesuprasi per vieną kokį aklą pasimatymą. Na, ir negana to- yra galimybė pastebėti JĮ ir būti JO pastebėtai… Netikiu, kad darni pora būtų tokia “žiauri” ir atimtų galimybę bendrauti susibūrimuose, vakarėliuose, renginiuose, gal net paskaitose… Bėda mumyse, manau- esam per daug užsidarę savo virtualioj erdvėj, nesiimam veiklos, iniciatyvos, ir net atsiradus galimybei sudalyvauti, dauguma nutaria- nieko ten gero, geriau prie tv ar kompo pasirašinėsiu…:)
  Labai mieli man ir vakarėliai su Ramune Trunce (“Menas būti”), na ir kas, jog ten susirenka didžioji dalis mielų mergaičių, o vyrai- nedrąsūs- vėlgi renkasi būdą padrybsoti prie teliko…
  Tad džiugu, jog esat, organizuojat, norit mus suburti, suvesti porosna:) Laukiu būtinai naujų Jūsų renginukų, kuriuose mielai dalyvausiu:)Gal tas karnavalinis vakarėlis galėtų vykti prieš švente, kadangi kai nugirdau, jog tarpušventis labiau užimtas.
  Ir dar…. šaunuolė Kristina, ačiū Jai. Įkvėpimo, organizuotumo ir sėkmės ne tik darbe, bet ir gyvenime:)
  Rima

  Reply
 2. Ieva, pavydėti nereiktų, o imti ir atvykti… Juk kaip madinga dabar sakyti- “atstumas- ne kliūtis”:) Beje, antradieniniame renginy buvo mielas, įdomus vyrukas net iš Alytaus. O ankstesniuose renginiuose esu susipažinusi su mergaitėmis iš Kauno. Kiek žinau, Ramunė Truncė vedė ir regis ne vienąsyk darniai porai renginukus ir Kaune. Reiktų tik aktyviau pasidomėti.
  O Algiui galiu atsakyt, jog ateina drąsūs, žinantys ko nori vyrai… Tad jei toks esat- pasimatykim darni pora vakarėlyje:)

  Reply
 3. Na atvykti is Kauno ar Alytaus i Vilniu tai tikrai nera tolimas atstumas.O ka daryti zmonems is Klaipedos,Siauliu ar Panevezio atstumas tai didelis.Gal reiketu per menesi karta ir tuose miestuose kazka suorganizuoti.Kaledinis karnavalas tai labai puiku,o ka planuojat organizuoti tarp Kaledu ir Naujuju Metu,juk nemazai prisijungusiu migrantu grizta svesti sventes.Jei atvirai labai didelis skirtumas yra bendrauti su moterim isvykusia is Lietuvos ir pasilikusia namie.Tikiuosi kad per Kaledine savaite ka nors suorganizuosit,nes mazesniuose miestuose daug kas tures Kaledines atostogas>>>

  Reply
 4. aciu uz informacija, mane toks renginys tikrai domintu, tad seksiu informacija jusu tinklapyje. Galbut is pradziu sunkoka, bet manau tokie dalykai igis populiaruma ir lietuvoje, kadangi uzsienyje yra tikrai paplite.sekmes!

  Reply
 5. Vilnieciu vakareliai,Vilnieciu renginiai…Gal reiketu pakeisti ir “darnipora.lt” pervardyti i “darnipora.vln”.Manau,kad pastarasis pavadinimas labiau atitiktu tikrove.Geriausia butu sukurti nepriklausomus nuo Vilniaus, panasaus turinio tinklalapius,regioniniu pagrindu?Nes tas Vilnietiskas dominantas,kuris jauciamas realiam gyvenime,jauciamas ir cia.Pvz.,kodel nesukurus kazko panasaus Klaipedoje,ar Panevezyje?kuo mes prastesni uz Vilniecius?ar kad provincialai?Cha,gal taip ir mano Vilnieciai…

  Reply
 6. Sveiki, Skeptike.

  Taip, didžioji dalis renginių vyksta Vilniuje. Taip yra todėl, kad Vilniuje rodomas didžiausias renginių poreikis. Ir tas poreikis nustatomas ne žodžiais. Mes bandėme organizuoti renginius ir kituose miestuose, bet susirikdavo vos keli norintys.

  Dabar dažniau į mūsų renginius atvažiuoja žmonės iš kitų miestų, nei mes pas juos.

  Galbūt po kurio laiko reikės vėl atlikti tokius bandymus. Jei situacija pasikeis ir norinčiųjų bus daugiau, renginių tradiciją pradėsime vystyti ir kituose miestuose.

  Šiaip norėčiau priminti, kad pagrindinis DarniPora.lt svetainės tikslas – sukurti palankią internetinę erdvę naujoms pažintims. Net neabejoju, kad čia susipažinę žmonės gali susitikti ir be mūsų renginuko. Reikia tik šiek tiek noro ir iniciatyvos 🙂

  PS Labai noriu padėkoti visiems už gražius žodžius ir gražius norus dalyvauti mūsų renginiuose. Gera, kai esi reikalingas… :*

  Nuoširdžiai –

  Kris

  Reply
 7. Sveiki.
  Labai smagu, kad tokie renginiai vyksta. Bet aš už tai, kad ir pajūryje nors vienas renginys panašaus pobūdžio vyktų, o vilniečiams pramoga būtų aplinką pakeist.

  Reply
 8. sveiki,

  Kada sekantis vakarelis? Skamba sauniai, manau tikrai dalyvauciau, butu idomu, nauja patirtis.. Nesenai cia tik uzsiregistravau.

  Reply
 9. Kvepia kvepia 🙂 Šiendienos blogas bus kaip tik apie Valentino dienos renginį vienišiems! Nepraleiskit!

  Tegyvuoja meilė!

  Kris

  Reply

Leave a Comment