Galbūt paskutinis?

Sveiki, mielieji!

Vakar buvo DarniPora.lt Greitų Pasimatymų vakarėlis. Kol įspūdžiai dar ryškūs, noriu jais su Jumis pasidalinti.

Užsiregistravo lyginis vyrų ir moterų skaičius, labai apsidžiaugiau, kad pavyko prikviesti į mūsų renginį gausų būrį vyrukų. Du užsiregistravę nariai neatvyko, bet tai nesutrukdė ne tik renginiui įvykti, bet ir išeiti iš jo patenkintiems.

Bendravome, juokėmės, aiškinomės, kokie yra mūsų idealai, kaip mes matome priešingos lyties atstovus, vaišinomės, dalinome simpatijas.

Jeigu ir toliau sulauksime iš Jūsų pusės tokio entuziazmo ir noro dalyvauti, toliau organizuosime aklų pasimatymų vakarus. Galbūt pavyks surengti kelis vakarus skirtingoms amžiaus grupėms. Taip pat buvo planuojamas Kalėdinis karnavalas prieš šventes.

Bet tai yra tik viena iš galimų alternatyvų. Noriu sužinoti, ar tikrai Jums reikalingi šie vakarėliai? Gal Jums svarbiau susirašinėjimas ir privatūs pasimatymai? Šis klausimas tiek dalyvavusiems renginiuose, tiek juose nebuvusiems.

Galbūt pasikartosi, bet nori priminti, kad mūsų svetainės tikslas – sukurti jaukią ir patogią erdvę, kurioje galėtų vienas kitą surasti du vienas kitam skirti žmonės. Norime sukurti erdvę, kurioje galėtumėte laisvai bendrauti, užmegzti daug pažinčių, susirasti draugų, bendraminčių ir žinoma antrąją pusę.

Kadangi mūsų tikslas sukurti produktą, kuris Jums patiktų, klausiame Jūsų, ko Jūs norėtumėte? Kokie Jūsų lūkesčiai? Kokie Jūsų norai? Ar reikia DarniPora.lt vakarėlių? Ar reikia kitokio pobūdžio renginių? Jeigu reikia – tai kaip dažnai? Jeigu kažko trūksta mūsų renginiams – tai ko?

Žinoma, mes galime nuspręsti patys ir padaryti viską savaip, bet kas geriau žino savo poreikius, jei ne Jūs? Nugirstu gražių komplimentų per renginius, bet turiu įtarimą, kad didžioji nuomonių dalis lieka neišgirsta. Jei abejojate, ar verta pasidalinti savo nuomone, ar tai kažką pakeis, tada surizikuokite ir išsakykite ją ir stebėkite, kaip mes į tai reaguojame. Stengiuosi būti jautri kiekvieno Jūsų norui ir ieškoti kompromisų tiek, kiek leidžia galimybės. O juk nepabandę išsakyti savo nuomonės, nesužinosite, ar verta buvo. Galbūt keli pasakyti sakiniai atpūs į mūsų svetainę naujų vėjų, kurie padės susirasti savo laimę ne tik Jums, bet ir kitiems mūsų svetainės lankytojams.

Daugiau išsiplėsti nenoriu, nes pačius svarbiausius akcentus jau sudėliojau. Mums svarbu sužinoti, keliems žmonėms brangūs šie renginiai arba keli dar svarsto apie dalyvavimą juose ir tik dėl susiklosčiusių aplinkybių į juos nepateko iki šiol.

Parašykite, ar susiradote per mūsų renginius antrąją pusę? Ar susipažinote su įdomiais žmonėmis? Ar gerai praleidote laiką? Šie klausimai kyla ne tik mums, bet ir tiems nariams, kurie galbūt dvejoja, ar verta nueiti į mūsų renginį.

Labai lauksiu Jūsų pasisakymų ir atsakymų į mano abejonę – galbūt paskutinis renginys…

Myliu, bučiuoju, dėkoju, kad esate! Kris

Comments are closed.