Padrąsinimas ieškantiems

Vis sulaukiu ir sulaukiu klausimų apie mūsų renginius – kokie jie, kas juose vyksta, kas į juos susirenka?… Atrodo, buvo jų ne vienas ir ne du, ir geriausiai bei objektyviausiai viską galėjote įvertinti gyvai pamatę, pačiupinėję, sudalyvavę… Bet, visgi, tiems, kas abejoja, kas neišdrįso, o gal net negirdėjo dar apie tokius susibėgimus, skirtas šis mano atviras laiškas.

Mūsų svetainės tikslas sukurti Jums patogią ir jaukią erdvę susipažinimui. Taip pat remiamės psichologinio suderinamumo parametrais ir orientuojamės į žmones, kurie turi rimtesnių ketinimų ir dažniausiai ieško ne šiaip pažinčių, o gyvenimo draugo/ės. Atsižvelgiant į mūsų keliamus tikslus, mes organizuojame renginius, kuriuose galima susipažinti su mūsų svetainės lankytojais, įsigyventi, pasidalinti problemomis ir džiaugsmais, kurie iškyla pažindinimosi ir paieškų procese.

Į renginius atvyksta labai įvairiaspalvė publika, todėl sunku nusakyti, kokie žmonės susirinks į konkretų renginį. Amžius, poreikiai, specialybės, vyrų ir moterų skaičius, viskas varijuoja. Žinoma, moterys dažniausiai dominuoja. Galbūt jos drąsiau rodo iniciatyvą? Galbūt joms priimtinesni mūsų organizuojami renginiai? Galbūt tikrai vienam vyrui tenka pusantros moters? Bet vyrai vis aktyviau dalyvauja mūsų renginiuose ir tai mane bei renginiuose besilankančias damas labai džiugina. Dominuoja amžiaus vidurkis 30-40 metų, bet tai toli gražu nereiškia, kad jei tau 25-eri, nerasi savo bendraamžio, arba, jei tau 60 stuktelėjo, tai jau esi per senas tokiems pasibūvimams.

Jei labai nerimaujate – ar dėl amžiaus, ar dėl to, kaip apsirengti, skambinkite – rašykite, pasitarsim. O dėl ateinančiųjų skaičiaus dažnai man tenka kelti rankas į viršų, nes nebūtinai prisiregistravęs žmogutis ateis – liga, nelaimė, rūpesčiai, tingulys – visko gali būti, o gali juk ir neprisiregistravusiųjų užsukti netyčiukais, paskutinę minutę su manimi susitarę… Mes orientuojamės į žmonių skaičių – 15 -30, tai optimali žmonių grupė, kurioje galima kažką smagaus nuveikti, nejausti pernelyg didelės įtampos ir artimiau susipažinti. Skaičiaus mes dirbtinai nenorime didinti, nes renginius oranizuojame ne pasipelnymo tikslais, o tik norėdami sukurti Jums erdvę, kur galite paįvairinti įprastą DarniosPoros.lt svetainės susipažinimo būdą.

Dar vienas aspektas – ką mes veikiame mūsų renginiuose? Mes susipažįstame, kalbamės, geriame arbatą, vaišinamės sausainukais, judame, keičiamės žlvilgsniais ir kūno kontaktais. O visa kita – improvizacija, kuri priklauso nuo tuo metu į renginį susirinkusiųjų lūkesčių.

Tikrai siūlau pabandyti. Juk geriau gailėtis, kad pabandei, nei kad neišdrįsai to padaryti. Iš savo patirties sakau, kad nusivylusiųjų būna vienetai, o pakylėtų ir patenkintų išeina dešimtys.

Reziumuojant, primenu, kad esame savo likimo kalviai ir niekas neverčia Jūsų kažko daryti ar nedaryti, tiesiog gyvenimas duoda Jums daug galimybių, o Jūs renkatės, kuriomis norite pasinaudoti, ką norite iš jo pasiimti ir niekas nežino, kur laukia JŪSŲ ŽMOGUS. Prieš pora dienų susitikau su pora, kurie susipažino svetainėje DarniPora.lt ir jau turi vaikutį. Jie netikėjo suderinamumais, net nebuvo iš vieno miesto, o va, prašau. Nebijokite pabandyti, nebijokite ieškoti, nebijokite suklysti, nebijokite atrasti, nebijokite prisileisti, gyvename tik vieną kartą ir kada gi daugiau, jei ne dabar…

Skleidžiasi pumpurai, dygsta Velykinė žolytė, kažkam gimsta vaikai, kažkam jausmai… KRIS