Padrąsinimas ieškantiems

Vis sulaukiu ir sulaukiu klausimų apie mūsų renginius – kokie jie, kas juose vyksta, kas į juos susirenka?. Atrodo, buvo jų ne vienas ir ne du, ir geriausiai bei objektyviausiai viską galėjote įvertinti gyvai pamatę, pačiupinėję, sudalyvavę. Bet, visgi, tiems, kas abejoja, kas neišdrįso, o gal net negirdėjo dar apie tokius susibėgimus, skirtas šis mano atviras laiškas.

Mūsų svetainės tikslas sukurti Jums patogią ir jaukią erdvę susipažinimui. Taip pat remiamės psichologinio suderinamumo parametrais ir orientuojamės į žmones, kurie turi rimtesnių ketinimų ir dažniausiai ieško ne šiaip pažinčių, o gyvenimo draugo/ės. Atsižvelgiant į mūsų keliamus tikslus, mes organizuojame renginius, kuriuose galima susipažinti su mūsų svetainės lankytojais, įsigyventi, pasidalinti problemomis ir džiaugsmais, kurie iškyla pažindinimosi ir paieškų procese.

Į renginius atvyksta labai įvairiaspalvė publika, todėl sunku nusakyti, kokie žmonės susirinks į konkretų renginį. Amžius, poreikiai, specialybės, vyrų ir moterų skaičius, viskas varijuoja. Žinoma, moterys dažniausiai dominuoja. Galbūt jos drąsiau rodo iniciatyvą? Galbūt joms priimtinesni mūsų organizuojami renginiai? Galbūt tikrai vienam vyrui tenka pusantros moters? Bet vyrai vis aktyviau dalyvauja mūsų ren nginiuose ir tai mane bei renginiuose besilankančias damas labai džiugina. Dominuoja amžiaus vidurkis 30-40 metų, bet tai toli gražu nereiškia, kad jei tau 25-eri, nerasi savo bendraamžio, arba, jei tau 60 stuktelėjo, tai jau esi per senas tokiems pasibūvimams.

Jei labai nerimaujate – ar dėl

l amžiaus, ar dėl to, kaip apsirengti, skambinkite – rašykite, pasitarsim. O dėl ateinančiųjų skaičiaus dažnai man tenka kelti rankas į viršų, nes nebūtinai prisiregistravęs žmogutis ateis – liga, nelaimė, rūpesčiai, tingulys – visko gali būti, o gali juk ir neprisiregistravusiųjų užsukti netyčiukais, paskutinę minutę su manimi susitarę. Mes orientuojamės į žmonių skaičių – 15 -30, tai optimali žmonių grupė, kurioje galima kažką smagaus nuveikti, nejausti pernelyg didelės įtampos ir artimiau susipažinti. Skaičiaus mes dirbtinai nenorime didinti, nes renginius oranizuojame ne pasipelnymo tikslais, o tik norėdami sukurti Jums erdvę, kur galite paįvairinti įprastą DarniosPoros.lt svetainės susipažinimo būdą.

Dar vienas aspektas – ką mes veikiame mūsų renginiuose? Mes susipažįstame, kalbamės, geriame arbatą, vaišinamės sausainukais, judame, keičiamės žlvilgsniais ir kūno kontaktais. O visa kita – improvizacija, kuri priklauso nuo tuo metu į renginį susirinkusiųjų lūk kesčių.

Tikrai siūlau pabandyti. Juk geriau gailėtis, kad pabandei, nei kad neišdrįsai to padaryti. Iš savo patirties sakau, kad nusivylusiųjų būna vienetai, o pakylėtų ir patenkintų išeina dešimtys.

Reziumuojant, primenu, kad esame savo likimo kalviai ir niekas neverčia Jūsų kažko daryti ar nedaryti, tiesiog gyvenimas duoda Jums daug galimybių, o Jūs renkatės, kuriomis norite pasinaudoti, ką norite iš jo pasiimti ir niekas nežino, kur laukia JŪSŲ ŽMOGUS. Prieš pora dienų susitikau su pora, kurie susipažino svetainėje DarniPora.lt ir jau turi vaikutį. Jie net

tikėjo suderinamumais, net nebuvo iš vieno miesto, o va, prašau. Nebijokite pabandyti, nebijokite ieškoti, nebijokite suklysti, nebijokite atrasti, nebijokite prisileisti, gyvename tik vieną kartą ir kada gi daugiau, jei ne dabar.

Skleidžiasi pumpurai, dygsta Velykinė žolytė, kažkam gimsta vaikai, kažkam jausmai.

KRIS

0 thoughts on “Padrąsinimas ieškantiems”

 1. Perskaičiau apie Jūsų renginius ,ir būtų įdomu sudalyvauti . Įdomu kur jie vyksta kokiame mieste.Gegužės mėnesi gryšiu iš Norvegijos. Gyvenu Šiauluose, bet dukra gyvena Vilniuje. geriausiai būtų šie miestai. Ir kuo aš turėčiau prisidėti,kad tenais patekčiau?

  Reply
 2. Oho, džiaugiuosi, kad atėjus pavasariui dar keliems paukštukams gimė noras sudalyvauti mūsų organizuojamuose renginiuose 🙂

  Į renginį priimame visus pilnamečius asmenis. Vienintelis momentas – negaliu pažadėti, kad konkrečiame renginyje bus Jūsų bendraamžių. Šiaip ateityje planuojame organizuoti renginuką ir specialiai jaunimui, bet dabar mielai kviečiame ateiti į mūsų paskelbtą Balandėlių fiestą.

  Renginiai dažniausiai vyksta Vilniaus mieste, bet surinkus gausesnį norinčiųjų būrį atvažiuotume į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį. Artimiausi renginiai Balandžio pabaigoje vyks Kaune ir Vilniuje, o gegužės mėnesį norime startuoti ir Panevėžyje. Apie mūsų organizuojamus renginius stengiuosi informuoti tinklaraštyje ir paskelbti įvykių grafoje 🙂

  Į renginius galima patekti prisiregistravus. Redgistracijos formą galite rastį taip pat prie įvykių skilties, jei kiltų sunkumų ar klausimų, visada galite drąsiai rašyti man: info@darnipora.lt.

  Lauksiu Jūsų laiškų ir su malonumu bandysiu padėti.

  Koks gražus pavasariškas oras už lango….

  Reply
 3. kaip registruotis i rengini kaune balandzio 20 dienai,busiu dekin ga uz ats.nes eisiu pirma karta,niekaip nesuprantu kur ieskoti registracijos formos,

  Reply
 4. Labas vakaras.Kaip ir buvo rasyta,nusiuntus sms ,nuskaiciuojama 10 litu,uzregistruojama.Kai ateisiu i rengini,is kur kas zinos,kad registravausi sms zinute?Laukiu atsakymo.Pagarbiai,Virginija

  Reply
 5. Mane taip pat domina uzsiregistravimo mechanizmas,ar uzsiregistravus sms zinute atejus i rengini reikia dar 35lt susimoketi,ar kaip? Labai gaila,kad skelbiama,kad parasius nurodytu email atsakoma,bet deja,jau ilgokai niekas nereguoja… O gal cia tik kai kuriems atsakoma?

  Reply
 6. Sveiki, mielieji.

  Praėjo dar vienas savaitgalis. Tikiuosi spėjote sudalyvauti akcijoje DAROM 2010, mėgaujatės žaliuojančia gamta ir ruošiatės į mūsų organizuojamą renginį 🙂

  Registruotis galite SMS žinute nusiuntę kodą, kurį pamatysite savo anketote perskaitę renginio aprašymą ir paspaudę registruotis. Registracijos kaina 10 Lt, ši suma išskaičiuojama iš renginio kainos ir atvykus telieka sumokėti likusią sumos dalį.

  Jeigu nesulaukiate atsakymo elektroniniu paštu, būtinai pasitikrinkite, ar teisingą paštą nurodėte: info@darnipora.lt. Jei e-paštas buvo suvestas teisingai, tada skambinkite mūsų darbo valandomis nuo 10 iki 17 telefonu 8 659 25971, bandysime aiškintis kodėl Jūsų laiškas arba mūsų atsakymas nepasiekė adresato.

  Kaune renginys bus balandžio 20 dieną, jau rytoj, paskubėkite! O vilniečiai morališkai pasiruošti renginiui turi dar keturias dienas, susitiksime šį penktadienį.

  Visą informaciją apie mūsų organizuojamus renginius rasite skiltyje ĮVYKIAI, taip pat siunčiamuose Jums naujienlaiškiuose.

  Susitiksim jau greit!
  Kris

  Reply
 7. Perskaiciau jusu renginiu pasiulimus atvykti ir gerai praleisti laika.Man idomu butu suzinoti kaip uzsiregistruoti ir kiek tai kainuos???

  Reply
 8. Sveiki, Jarasgerb.

  Malonu, kad domitės mūsų renginiais. Artimiausias renginys vyks š.m. vasario 10 dieną. Jis bus skirtas praėjusiųjų metų ir naujųjų metų sandūrai paminėti bei antrosios pusės paieškoms prieš Valentino dieną. Visa informacija apie renginį bus paskelbta http://www.darnipora.lt ĮVYKIAI Skiltyje, kuri atsiranda Jūsų anketoje tada, kai pristatomas naujas renginys bei šiame tinklaraštyje prieš patį renginį.

  Lauksime atvykstant!

  Kris

  Reply

Leave a Comment