Kaprizai ir greiti pasimatymai

Sveiki, šiandien norėčiau prabilti apie. kaprizus. dažniausiai kaprizingomis ir įnoringomis mes vadiname moteris, kurios vis nepatenkintos, nelaimingos, skundžiasi, burba, reikalauja. Bet yra ir vyrų, kuriems vis negana. Vieni žmonės siekia tobulumo ir verčia to tobulumo siekti kitus, kiti žmonės tiesiog moka manipuliuoti ir išsireikalauja savo norų pildymo. Kokie dar būna kaprizai? Principiniai. Gal ir sutikčiau, bet iš principo nenusileisiu. Gal ir paskambinčiau, bet tegul jis paskambina pats. Gal ir atsiprašyčiau, bet. Dar viena rūšis, labai gili ir psichologinė – kai nori, kad d su tavimi elgtųsi tam tikru būdu, o savo nepasitenkinimą parodai veiksmais neįvardindamas priežasties. Nepatiko, ką jis rytą pasakė, ir surūgusi važiuoji į darbą, bet nieko nesakai, tikėdamasi, kad jis supras. Dar vienas “tipažas” – kai klausiama, kas nutiko, atsakai – “nieko”, nors širdis daužosi iš nepasitenkinimo.

Kad ir kaip bebūtų, tų pavyzdžių galima būtų sugalvoti milijonus, bet savais žodžiais apibrėžčiau kaprizą kaip elgesį, kuriuo reikalaujama atitinkamo atsako. Tikimasi, kad šis elgesys padės pasiekti norimų rezultatų. Yra dvi bėdos – visų pirma jis dažniausiai būna nee efektyvus, ir visų antra – dažnai patys nežinome, ko norime.

Kažkur ištirpsta medus, kuris atsiranda pirmaisiais pažinties mėnesiais, kai abu būna šilkiniai. Kai neatsikalbinėja, nemėto įžeidžiančių juokelių, kai nenori dominuoti ir linkę nusileisti. Kai dovanojamos dovanos ir dedamos pastangos. Partneriai stengiasi tapti vie

eniu. Vėliau visi šie dalykai užsimiršta, buvimas kartu priimamas kaip savaime suprantamas dalykas. Tada prasideda savo asmenybės rodymas, tarsi priešingas procesas, noras atsiskirti, išsireikalauti pagarbą ir/ar tam tikrą elgesį iš partnerio.

Kažko reikalavimas jau pats savaime yra negeras dalykas, nes tai noras kitą žmogų nesąmoningai (arba sąmoningai) priversti daryti dalykus, kurių jis nenori. Eini prieš jo valią, o toks ėjimas mažina jo/jos komforto jausmą. Kai santykiuose jautiesi nebekomfortiškai, pasibeldžia norai skirtis ir abejonės jausmais.

Bet tada klausimas, kodėl iš pat pradžių nieko nesinori keisti, o paskiau pradeda maišyti tos kojinės, kurių vieta kampe buvo jau gerus tris mėnesius ir tai anksčiau Jums neužkliuvo. Gal todėl, kad iš pradžių tikitės mažai, o paskiau reikia vis didesnių meilės įrodymų?

Nustokite pergyventi dėl nereikšmingų dalykų ir ini icijuoti konfliktus dėl smulkmenų, kurios nevaidina esminio vaidmens. Kartais tiesiog pabandykite įsivaizduoti, ar geriau būti su tuo žmogumi ir tuo jo juokeliu, yda ar kažkokio Jūsų įnorio nevykdymu, ar geriau tą žmogų prarasti ir ieškoti kito, su kitomis ydomis, juokais ir kitokiu elgesiu. Dar vienas būdas – gyvenkite taip, tarsi būtumėte vienas, o kito būvimą priimkite kaip dovaną, nieko nereikalaudami, tiesiog mėgaukitės.

Kai santykiai darosi artimi, sunku nuleisti rankas ir nekreipti dėmesio į dalykus, kurie liečia abu partnerius – švara, pinigai, laisvalaikis. Bet pabandykite suk

kaupti visas pastangas ir tolti nuo burbeklių ir nepasitenkinusių gyvenimų žmonių, nes mes, lietuviai, jau baigiame užsiklijuoti šią etiketę. Grįžę iš užsienio pažįstami sako, kad pas mus niūru ir pilka, žmonės liūdni, susiraukę, pikti, nemandagūs. Netikiu, kad mes tokie, tiesiog, per daug leidžiame sau pamatyti niūrių spalvų. Jų visur yra, bet juk gyvename tik kartą, tai kodėl gi nešventus to gyvenimo ir nedarius visko su šypsena ir ta linkme, kuria Jus širdis veda?

Šis moralas buvo tiek Jums, tiek man pačiai, nes kartais ir pati užmirštu šypseną arba leidžiu hormonams užliūliuoti mane ir artimus man žmones baudžiu savo kaprizais ir “nenuotaikomis”. Taigi, STOP, kaprizams. Ruduo ir taip šaltas, todėl reikia bent šypsenomis susišildyti.

Būtent tą Jūs ir darėte DarniPora.lt vakarėlyje “Diskoteka”. Šokote. Atsipalaidavote. Išgyvenote akimirkas. Gražu. Dabar pasiūlysiu Jums dar vieną intrigą.

Noriu suorganizuoti DARNIPORA.LT GREITŲ PASIMATYMŲ (DP SPEED DATING) vakarėlį. Trumpai nupasakosiu vakarėlio koncepciją, nors įtariu, kad jau būsite apie juos girdėję, bent jau iš “Holivudinių” filmų. Į vakarėlį susirenka LYGINIS skaičius žmonių, po lygiai vyrų ir moterų. Tada visi sėda už staliukų ir prasideda laikrodžio estafetė. Turite po kelias minutes vienas kitą geriau pažinti ir žymitės savo įspūdžius po trumpo pokalbio į korteles. Kai visi pašnekovai su visais priešingos lyties atstovais pabendrauja, kortelės sure

enkamos ir tiems, kurie pasakė vienas kitam mažytį TAIP, duodami vienas kito kontaktai tolimesniam bendravimui. Siūlau Jums nepabūgti ir įsivelti į šią avantiūrą. Vakarėlio data skelbiama nebus, kol neturėsiu tikslaus dalyvių sąrašo. Kai tik bus sąrašas norinčių, tada išvysite ir renginio datas. Dabar tik aišku, kad renginys vyks vienoje iš Vilniaus kavinių, kur vėliau galėsite pratęsti malonias pažintis ir linksmai pavakaroti.

Registruotis galite elektroniniu paštu: info@darnipora.lt, turite nurodyti savo telefono numerį ir vartotojo vardą mūsų sistemoje. Kai užsiregistruos pakankamai dalyvių, vyrų ir moterų skaičius bus vienodas, registracija bus sustabdyta.

Be kaprizų. Greitai pasimatysime!

Kris

10 thoughts on “Kaprizai ir greiti pasimatymai”

  1. Pingback: Greitai greitai!!!
  2. 29m.Panevèzietis esantis be isipareigojimu,ir zalingu yprociu,iesko merginos rimtai,graziai,ilgai draugystei(sms su prisistatymu)nr.869984504

    Reply

Leave a Comment