Pasimatymas. Kodas DP*

 

Ar kada bandėte šaudyti draugo baimės? Ar mėginote pačiupti susižavėjimą ir vėliau juo dalintis? Vakaryštis susitikimas Pasimatymas. Kodas DP* to turėjo į valias. Apsčiai buvo ir juoko, ir oro bučinių.

Visgi kone šilčiausią įspūdį visiems paliko netikėti svečiai – graži jaunavedžių pora, kurie susipažino per DarniPora.lt. “O, VEIKIA!”, – nusistebėjo kažkuris iš šventės dalyvių. O tada jau ėmėme klausinėti porelę – tai kurgi ta sėkmės formulė?

Marija ir Laurynas švytėjo, pertraukinėdami vienas kitą pasakojo savo pažinties istoriją ir dalijo patarimus:

 • Nenustatykite per griežtų kriterijų! Štai Laurynas Marijos sąraše neatsirado tik todėl, kad neatitiko išsilavinimo rei ikalavimų. Tad porelę suvedė Paieška. “Net juokinga dabar,” – trumpam susidrovėjusi kalbėjo Marija. – “Būtinai norėjosi universitetinio. O laimė slypėjo visai kitur.”
 • Neišsigąskite atstumo! Laurynas – vilnietis, Marija iš Radviliškio. Tačiau atstumo problemą jie išsprendė kūrybiškai. Pirmą kartą susitiko Klaipėdoje, o vėliau važinėdavo vienas pas kitą arba. tiesiog susitikdavo pusiaukelėje.
 • Dėkite nuotraukas! Marija atkreipė dėmesį į Lauryną tik dėl išskirtinių jo nuotraukų. “Užkalbinau, nes patiko nuotraukos. Jei ne jos, tikrai nebūčiau rašiusi”, – pasakojo Marija.
 • Dėkite būtina SAVO ir ĮDOMIAS nuotraukas. Juk tai internetas. Tad šnekėtis su šešėliu 8211; neįdomu. O jeigu nuotraukos parinktos atsakingai, jeigu jos savitos, tuomet daugiau papasakoja ir apie Jūsų asmenybę.
 • MOTERYS – nebijokite užkalbinti. Štai Marija nepabijojo. Ir neliko “ant ledo”. Kai pašnekovai įdomūs, faktas, kuris užkalbino pirmas, tampa šalutiniu ir nesvarbiu.

Štai tiek patarimų Jums, na o j

jaunajai porai linkime didelės laimės!

 

Ką dar veikėme? Šifravome, ka reiškia KODAS DP. Smagiausiam ir išradingiausiam žadėjome dovaną. Tad šifrų sulaukėme įvairių: DP tai ir darbo partija, ir dienos pietūs, ir daug pažinčių, ir didelis pasaulis arba didelė pieva. Bet labiausiai vakarui tikro kodo šifruotė DAR PABŪK(im). Jo autorius namo išsinešė gražią knygą apie 80 pasaulio stebuklų. Sakėsi, kaip tik besikraustąs į naują butą, kuriame knyga būtinai ras savo gerbtiną vietą.

Beje, šį naują butą minime neatsitiktinai! Prizo laimėtojas gavęs žodį sakė: “kai įsikursiu, galvoju, gal pakviesti darnipora.lt narius į namus (žinoma, ribotą kiekį! – aut. past.), į kokį jaukų nedidelį vakarėlį su gardžiu maistu ir įdomiais pašnekesiais..?” Idėją palydėjom plojimais ir palaikymu. Ir jau nekantriai laukiame kvietimų. Būkite atidūs ir Jūs, skaitytojai!

Taigi galima būtų pasakoti dar daug ką. B Bet skaityti visgi mažiau įdomu, nei dalyvauti. Todėl lapkričio 11 dieną vėl kviesime į renginį, pavadinimu “Rudens tango”. Ateikite ir tie, kurie jau buvot, ir tie, kurie vis neprisiruošiate! Bus naujų staigmenų, užduočių, žaidimų, o mes pasistengsime, kad išeitumėte su šypsena.

IKI!

15 thoughts on “Pasimatymas. Kodas DP*”

 1. Siulau organizatoriams pagalvoti apie teminius vakarelius, kurie butu orientuoti daugiau draugu suejimui, laisvalaikio praleidimui, o ne poros susiradimui. Manau yra pakankamai daug vienisu zmoniu, nebutinai ieskanciu poros, bet tiesiog neturinciu su kuo praleisti laisvalaiki.man asmeniskai nepatinka toks “sintetinis poravimas”, bet mielai sudalyvauciau renginyje, su naujais draugais.

  Reply
 2. Inga, gal Jus kiek suklaidino aprasymas – vakareliai is ties daugiau skirti tam, kad gerai praleistumete laika, susipazintumete su naujais zmonemis, susidraugautumete. Jeigu kas nors vakareliu metu randa sau artima zmogu – mums nuo to tik smagiau. Taciau vien i tai nesiorientuojame. Na o siame vakarelyje tiesiog turejome svecius – porele, kuri susipazino butent per darnipora.lt.

  Reply
 3. Šy kart truko kokio 20min. po renginio prie arbatos puodelio geriau su visais suspažint, kai pasakė viskas visi per duris ir išlėkė.

  Reply
 4. Zmones renkasi ivairaus amziaus. Neturime nustate griezto amziaus cenzo. Pastebejome, kad musu vakareliuose labai greit susibiciuliauja tiek jaunesnieji, tiek vyresni dalyviai. Na o jeigu siek tiek labiau apibreziant, tai paprastai didziaja dali dalyviu sudaro 30 ir vyresni zmones. Kartais pasitaiko ir vienas kitas jaunesnis.

  Reply
 5. Sveiki, jau kelintą kartą pasiskaitau tuos pakvietimus į vakarėlius ir prisipažinsiu, tada BALTAI pavydžių sostinės vienišiams…. O kodėl tokių vakarų neorganizuoja kituose miestuose?…. Juk ne visi gali suvažiuot į sostinę, o jei dar neturi kur pernakvot atvykęs, o kelionė namo užtrunka kokias 4-5 val….

  Reply
 6. Sveiki,
  nenusiminkite ne vilnieciai.
  Esu vilniete,bet kai gaunu pranesima
  apie rengini ir bandau uzsiregistruoti,
  vietu jau nebuna…Taigi belieka pasidziaugti,
  kad kazkam kitam pasiseke ir gerai praleido laika…

  Reply
 7. Visiems tieks, kuriems nepavyko uzsiregistruoti:
  visada vykstant registracijai i renginius turime ir papildoma sarasa. Nes nors vietos ir uzpildomos zaibiskai, ne visi uzsiregistrave zmones ateina. Todel jeigu nespejote uzsiregistruoti, taciau tikrai labai norite i rengini, rasykite adresu info@darnipora.lt, ir pasistengsime itraukti Jus i papildoma sarasa 🙂

  Reply
 8. Beje, jeigu turite vienisu draugu vyriskiu (juk buna, kad draugu yra, bet jie – tik draugai, ir pora is to nesusilipdo), butinai pasiimkite kartu! Vyrai yra itin laukiami! 🙂

  Reply
 9. labas labai malonu kad gaunu daug pakvietymu bet man labai sunku i vilniu atvaziuoti kodel gi negalite isplesti savo akiracio placiau butu malonu

  Reply

Leave a Comment