Pasimatymas. Kodas DP*

 

Ar kada bandėte šaudyti draugo baimės? Ar mėginote pačiupti susižavėjimą ir vėliau juo dalintis? Vakaryštis susitikimas Pasimatymas. Kodas DP* to turėjo į valias. Apsčiai buvo ir juoko, ir oro bučinių.

Visgi kone šilčiausią įspūdį visiems paliko netikėti svečiai – graži jaunavedžių pora, kurie susipažino per DarniPora.lt. “O, VEIKIA!”, – nusistebėjo kažkuris iš šventės dalyvių. O tada jau ėmėme klausinėti porelę – tai kurgi ta sėkmės formulė?

Marija ir Laurynas švytėjo, pertraukinėdami vienas kitą pasakojo savo pažinties istoriją ir dalijo patarimus:

  • Nenustatykite per griežtų kriterijų! Štai Laurynas Marijos sąraše neatsirado tik todėl, kad neatitiko išsilavinimo reikalavimų. Tad porelę suvedė Paieška. “Net juokinga dabar,” – trumpam susidrovėjusi kalbėjo Marija. – “Būtinai norėjosi universitetinio… O laimė slypėjo visai kitur.”
  • Neišsigąskite atstumo! Laurynas – vilnietis, Marija iš Radviliškio. Tačiau atstumo problemą jie išsprendė kūrybiškai. Pirmą kartą susitiko Klaipėdoje, o vėliau važinėdavo vienas pas kitą arba… tiesiog susitikdavo pusiaukelėje.
  • Dėkite nuotraukas! Marija atkreipė dėmesį į Lauryną tik dėl išskirtinių jo nuotraukų. “Užkalbinau, nes patiko nuotraukos. Jei ne jos, tikrai nebūčiau rašiusi”, – pasakojo Marija.
  • Dėkite būtina SAVO ir ĮDOMIAS nuotraukas. Juk tai internetas. Tad šnekėtis su šešėliu – neįdomu. O jeigu nuotraukos parinktos atsakingai, jeigu jos savitos, tuomet daugiau papasakoja ir apie Jūsų asmenybę.
  • MOTERYS – nebijokite užkalbinti. Štai Marija nepabijojo. Ir neliko “ant ledo”. Kai pašnekovai įdomūs, faktas, kuris užkalbino pirmas, tampa šalutiniu ir nesvarbiu.

Štai tiek patarimų Jums, na o jaunajai porai linkime didelės laimės!

 

Ką dar veikėme? Šifravome, ka reiškia KODAS DP. Smagiausiam ir išradingiausiam žadėjome dovaną. Tad šifrų sulaukėme įvairių: DP tai ir darbo partija, ir dienos pietūs, ir daug pažinčių, ir didelis pasaulis arba didelė pieva… Bet labiausiai vakarui tikro kodo šifruotė DAR PABŪK(im). Jo autorius namo išsinešė gražią knygą apie 80 pasaulio stebuklų. Sakėsi, kaip tik besikraustąs į naują butą, kuriame knyga būtinai ras savo gerbtiną vietą.

Beje, šį naują butą minime neatsitiktinai! Prizo laimėtojas gavęs žodį sakė: “kai įsikursiu, galvoju, gal pakviesti darnipora.lt narius į namus (žinoma, ribotą kiekį! – aut. past.), į kokį jaukų nedidelį vakarėlį su gardžiu maistu ir įdomiais pašnekesiais..?” Idėją palydėjom plojimais ir palaikymu. Ir jau nekantriai laukiame kvietimų. Būkite atidūs ir Jūs, skaitytojai!

Taigi galima būtų pasakoti dar daug ką. Bet skaityti visgi mažiau įdomu, nei dalyvauti. Todėl lapkričio 11 dieną vėl kviesime į renginį, pavadinimu “Rudens tango”. Ateikite ir tie, kurie jau buvot, ir tie, kurie vis neprisiruošiate! Bus naujų staigmenų, užduočių, žaidimų, o mes pasistengsime, kad išeitumėte su šypsena.

IKI!