Kaip mes šventėme

Ne paslaptis – vakar įvyko nedidelis darnipora.lt renginukas. Turėjęs skambų pavadinimą – “Šventės praeis, o aš dar švęsiu” – susitikimas jį išpildė jei ne šimtu, tai gerais 95%. Daugybė šypsenų, smagūs juokai, aktyvus dalyvavimas ir… šiek tiek tyčia, šiek tiek netyčia gimęs naujas DarniPora.lt žaidimas.

Taip, nuo vakar mes turime DarniPora.lt žaidimą! Už tai dėkui Ramunei (o Ramunė – renginio moderatorė ir idėjinė vadė). Dar pora tokių susiėjimų ir galėsime šį žaidimą vadinti tradiciniu.

O kad per kitus renginius jį žaisime, galiu beveik garantuoti, nes… Jis veikia. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo labai paprastas. Tereikalaujantis šiek tiek pasikliauti savo intuicija. Ir jeigu papasakočiau detaliai, kaip jis vyksta, galbūt sakytumėt: “Ir kas čia tokio?”. Nes JŪSŲ vakar su mumis nebuvo… Tad ir nežinote, kad po žaidimo viena pora išėjo susikibusi rankomis ir skaisčiai žibančiomis akelėmis… Ir tegu sekasi jiems kuo geriau!

Argi ne toks tikslas darnipora.lt svetainėje..? Rasti žmogų, su kuriuo žibėtų akys. O tada – būtų gera ir visa kita.

Tad šiuo įrašu labiau siekiu ne pasigirti, kaip buvo šaunu, o paskatinti tuos, kurie nebuvo, kitą kartą nedvejoti. Mes Jūsų laukiam! Gana slėptis už internetinių vardų ir “veidų”. Bendraukime ir gyvai! Tai daug smagiau. Be to – mūsų būna daug, tad ir drąsiau…

Kas gali pasakyti – gal kitą kartą žaidimas būtent Jums bus lemtingas.

Ir tegu lieka tas ŽAIDIMAS su nedidele paslaptimi.

Comments are closed.