Esu skaičiusi, kad dauguma pažinčių prasideda nuo akių kontakto. Deja, nemoku jo užmegzti. Ką patartumėte?

Jūs teisi – pažintys dažnai taip prasideda. Teks mokytis “koketuoti” akimis. Pažiūrėkite į vaikiną, po to pažvelkite į dešinį viršutinį matymo lauko kampą, po to nuleiskite akis žvelgdama į kairį apatinį matymo lauko kampą. Jei po trijų tokių pasižvalgymų ir šypsenos vaikinas prie Jūsu neprieis – reiškia, jis labai domisi kita mergina.

12 thoughts on “Esu skaičiusi, kad dauguma pažinčių prasideda nuo akių kontakto. Deja, nemoku jo užmegzti. Ką patartumėte?”

 1. Sveiki,
  Labai slegia vienatve,o esu uzsiblokavusi savaime ir tikiu,kad jokios meiles nera.Koketuoti ir akimis zaisti nemoku,iseiti is namu nenoriu niekur,draugiu neturiu.
  Darau isvada,kad esu niekam nereikalinga,tik savo namams,vaikams,tevams ir darbui.
  Turbut esu beviltiska?

  Reply
 2. Viespatie Ina, kaip taip galima!! Jus pati save zudot.. Susipazinkit su kuo nors internete, jie is karto kviecia i pasimatyma, susitiksit ,pabendrausit ir dings visos kvailos mintys.

  Reply
 3. Buti reikalinga namams, vaikams, tevams ir darbui – reiskia buti daug kam reikalinga!Blogiau,kai zmogus buna niekam nereikalingas!

  Reply
 4. Ina turi išmokti pamilti save, tai labai savrbu jeigu norime,kad mus kiti mylėtų. Tik nereikia laukt staigių rezultatų daryk sau tai kas tau malonu ir miela ir nustebsi kai pradėsi patikti pati sau ir kiti pamatys kokia tu esi šauni.Susirask koki užsiemima ne namuose ten ir draugu susirasi svarbiauia padaryt pirma žingsni paskui bus lengviau. Bet turbut sunkaisia pačiai suvokt, kad turi teisę daryt tai kas tau patinka, turi teise skirti laiko sau.

  Reply
 5. Buvo laikas, kai galvojau, kaip Ina. Dabar tai pavadinciau depresija. Visai netiketai (vos ne per prievarta)pakliuvau i viena projekta, su kuriuo turejau vaziuoti i uzsieni ir atstovauti Lietuva. Gerai skamba atstovauti Lietuva, kai esi tokio uzdaro rato zmogus, na ir…nuotaikos ne tos. Bet… gyvenimas priverte. Atsimenu skridau lektuvu i prieki ir man viska skaudejo.Pykau ant saves, bijojau kalbos barjero ir t.t Toliau viskas, kaip fantastiniame filme. Pasirodziau super, gavau tiek pagyru ir demesio, ypac is vyru, kad grizau namo SVEIKA. Dabar mano gyvenimas puikus. Prisiminiau viska, ka moku.

  Reply
 6. o man tai tas akiu koketavimas neveikia. noriu isgasdinti vaikina galiu koketuoti, tik rezultatas priesingas. visi sako mano zvilgsnis labai skvarbus ir akys dar tamsiai rudos.

  Reply
 7. Nevarkit, su lietuviais vyrais nera cia ko koketuot, vis vien nesugebes atsakyti ir 100% neatlaikys jusu zvilgsnio, o nusisuks kaip mazi vaikai.

  Reply
 8. Ar tikrai manai,kad nusisuks? 🙂 Kartais merginoms su tokokiom zawinciom akim ir tetruksta meno jomis pasinaudoti. :p Nes akys turi kazka tokio.. Mm.. Net sunku apibudint.. Kazka kerincio bei viliojancio,tereikia tuo naudotis ;)p

  Tarkim man zvilgsnis ir akiu kontaktas yra labai svarbus ir kazkada bandziau “gaudyt” ju akutes 😀 Kas pasirode keista,kad retas kuris islaiko daugiau nei 2sec 😛 Nors sakoma,kad jei daugiau nei 5sec tai jau laikoma flirtu 😀 Na nezinau kaip ten istikro 😀

  Reply
 9. Visai norėčiau susirašyti su Ina, tik kaip ją rasti ? 🙂 Šiame portale daug merginų užsiregistravusių tokiu vardu 😐

  Reply
 10. Nori akių kontakto?Nusiimk tamsius akinius!Taip pat ir tuos,su dioptrijomis,nes atrodai kaip mokytoja(net jei esi mokytoja :D).Kartais tas trumparegis žvilgsnis gali pasirodyti svajingas…

  Reply
 11. Isistatyk kitas akis ir non problem.Siame technologiju amziuju nera nieko neimanomo.Pvz.galima isideti visalaik “besisypsancias,”koketuojancias,valiukiskas,ir dar visokias kitokias akis linzes.

  Reply

Leave a Comment