Ar verta ieškoti naujų pažinčių, jei su vaikinu išsiskyriau tik prieš porą savaičių ir labai labai skausmingai?

Nauja pažintis, kai vis dar galvojama apie buvusį draugą, nebūna sėkminga. Siūlyčiau nieko nedaryti bent iki šv. Kalėdų. Nieko nedaryti – reiškia, kad Jūs pati sąmoningai neieškot naujų pažinčių, bet jei kas kviečia į vakarėlį, ar nori susipažinti, pasiūlymo neatmetat.

4 thoughts on “Ar verta ieškoti naujų pažinčių, jei su vaikinu išsiskyriau tik prieš porą savaičių ir labai labai skausmingai?”

 1. Reikia ieskoti ir kuo greiciau-tuo geriau.Pati ka tik isiskyriau su draugu,kuri buvau isimylejusi.Jau kita diena atnaujinau skelbima internetiniu pazinciu svetaineje.
  Kiekviena pabaiga reiskia nauja pradzia.Draugauk su bet kokiu maloniu,simpatisku,kulturingu vaikinu-tiesiog kad paivairintum sau gyvenima ir atgautum savo moteriska oruma , o laikas sudelios viska i savo vietas.Nenusimink-viskas dar tik prasideda.Sekmes.Skayva.

  Reply
 2. Taip sutinku,draugauti reikia,tai padeda lengviau susitvarkyti su savo jausmais.Nėra to blogo,kad ne būtų gerai, to aš ir linkiu,sėkmės.Draugavimas praplės akiratį ir lengviau bus taip pat įvertinti,tiek draugo,tiek savo klaidas, manau ateityje bus lengviau bendrauti su kitais vaikinais.Neliūdėkite,tai ne pasaulio pabaiga,ten kur viskas baigiasi,tai tik naujo pradžia.

  Reply
 3. Butent, kad butina ieskot nauju pazinciu ir nedelst – laikrodukas juk tiksi.. ;]] Nauja pazintis, nebutinai yra ta antroji puse (nors ka gali zinot).. Vienaip ar kitaip, kaip jau yra cia pamineta, kiekviena pabaiga, tai kazko naujo pradzia.. ;]

  Reply

Leave a Comment