Kaip pradėti pokalbį su mergina?

“Darnios Poros” nuolat klausiama, kaip pradėti pokalbį, ką pasakyti patikusiai merginai ar moteriai.

Suprantama, kad sėkmingiausia būtų vadovautis savo intuicija ir pasinaudoti aplinkybėmis. Antra vertus, vyras iš anksto parengęs susipažinimo pokalbio pradžiai tinkamas frazes, jaučiasi tvirčiau ir remdamasis jomis gali kurti savitą, nepakartojamą susipažinimo būdą.

Taigi, ką tiktų pasakyti merginai ar moteriai, su kuria bandote susipažinti:

“Labas.” (Tai pats paprasčiausias kreipimasis, kuris gali patikti savo aiškumu ir ketinimų nuoširdumu).

“Ar mano kaklaraištis gerai užrištas? Aš einu į itin svarbų susitikimą ir turi atrodyti nepriekaištingai.” (Tinka saakyti biurų pastato vestibiulyje arba lifte).

“Čia yra knyga, kuri Jums tikrai patiks. “(Patogi pokalbio pradžia su mergina žiūrinėjančia knygas knygyne).

“Gal patartumėte kokią knygą nupirkti draugui besigydančiam ligoninėje? ” (Ne tik užkalbinate, bet ir patvirtinate, jog esate patikimas draugas).

“Jūs mis Vilnius?” ( Klaipėda ar dar koks kitas mietas) Aš mačiau Jūsų nuotrauką žurnale. (Ar rasite mergina, kuriai nepatiks toks “apsirikimas”).

“Gal pasakysite, kur artimiausias paštas?” (Jūs puikiai žinote, kad paštas už dviejų kvartalų, toje pusėje į kurią eina mergina. Labai tikėtina, kad ji pasiūlys eiti kaartu. Jei paklaus, ko ten einate, įsidrąsinkite pasakyti, jog tiesiog norėjote su ja susipažinti).

“Jums patinka šie marškinėliai? Man reikia nupirkti dovaną sesutei.” (Toliau galėsite aptarti jaunesniųjų broliukų ir sesučių kaprizus).

“Jūs prancūzė?” (Į jos klausimą: “Kodėl taip manote?” atsakysite: ”Nes atrodote labai se

eksualiai ir paslaptingai”).

“Jūs švedė?” (Į jos klausimą: “Kodėl taip manote?” atsakysite: ”Nes Jūsų nuostabūs šviesūs plaukai”).

“Jūs italė?” (Į jos klausimą: “Kodėl taip manote?” atsakysite: ”Nes Jūsų tamsios, kerinčios akys”)

“Kokios veislės Jūsų šuo? Jis labai gražus.” (Tinkama pokalbio su mergina vedžiojančia šunį pradžia).

“Įdomi knyga. Ar jau skaitote skyrių, kuriame paaiškėja žmogžudys?” (Tai galia pasakyti merginai šalia, kurios sėdite autobuse. Aišku, reikėtų žvilgtelėti ką mergina skaito. Gal filosofijos vadovėlį?).

“Neverta sušlapti.” (Ir pasiūlote prisiglausti po Jūsų lietsargiu).

“Ką manote apie šią pjesę?” (Tai galima užkalbinti moterį, kuri pertraukos metu viena stovi teatro foje).

“Jūs vaidinote Kristiną .” (Taip irgi galite užkalbinti vienišą teatro lankytoją. Kone kiekvienai moteriai patiks būti supainiotai su aktore. Prieš tai dera pažvelgti į teatro repertuarą bei aktorių sąrašą).

“Gal galėtumėte paduoti man ketčupą?” (Patogi frazė pradedant pookalbį su mergina sėdinčia prie gretimo stalo picerijoje).

“Gal žinote ką čia vertą užsakyti?” (Tai irgi tinkama frazė kavinėje ar picerijoje).

“Sakykite ar mes nebuvome susitikę Venecijoje?” (Tai geresnis nusibodusio klausimo: ”Kur aš Jus mačiau variantas).

“Visą dieną praleidus prie knygų reikia pailsėti.” (Gal taip pavyks užkalbinti merginą bibliotekoje.)

“Kodėl aš visada atsistoju į eilę, kuri slenka lėčiausiai.” (Galima sakyti stovint bet kurioje eilėje).

“Gal galėtumėte mane nufotografuoti prie.” (Po to tiktų dėkoti. Po to galima prašyti leidimo nufotografuoti ją, nes su ją vaizdas bus natūralesnis ir

r gyvesnis. Po to galima klausti, kaip atiduoti nuotrauką).

“Ar padėtumėte atžymėti mano gimimo dieną ir išgertumėte su manim taurę šampano?” (To galima paklausti moters, kuri viena užsuko į barą ar kavinę. Juk dokumento, patvirtinančio Jūsų gimimo datą, ji tikrai nepareikalaus).

“Gal galėčiau pažiūrėti šios dienos valiutų kursus?” (Prašymas, patvirtinantis Jūsų solidumą. Prašyti reikia moters, vartančios laikraštį).

“Sunku suprasti, ką norėjo pasakyti dailininkas šiuo paveikslu.” ( Tai galima pasakyti prie daugumos šiuolaikinio meno kurinių).

“Kiek veršienos reikia pirkti trims žmonėms? Mano tėvams ir man.” (Netgi menkai romantiškoje mėsos parduotuvė gali pamėginti užmegzti romantišką pažintį).

“Visai netoli nusipirksite tą patį pigiau.” ( Tinkamas pokalbio užmezgimo būdas gatvės mugėje. Po to galite parodyti, kur “tą patį” matėte. Kadangi daugelyje gatvės mugių prekiauja panašiais suvenyrais, veikiausiai kažką panašaus rasite).

“Gal prižiūrėsite mano rūbus kol aš maudysiuosi.” (Patogus būdas užmegzti pokalbį paplūdimyje).

“Jie elgiasi visai kaip žmonės.” (Tai galima sakyti Kauno zoologijos sode prie narvo, kuriame du žvėreliai glaudžiasi vienas prie kito).

“Jūs mano ryšininkė Nataša?” (Jei tai sakydamas būsite su juodais akiniais, tikrai prajuokinsite merginą).

“Kai pamačiau Jus, padėkojau likimui už tai, jog esu nevedęs.”

“Aš rašau straipsnį apie tai kai susipažinti su merginomis. Norėčiau Jūsų paklausti koks susipažinimo būdas Jums patraukliausias.” (O toliau beliks vykdyti merginos nurodymą).

O gal geriausia būtų tiesiog pasakyti: ”Nesugalvojau jokios priežasties su

usipažinti. Pamėginkime apseiti be jos.”

18 thoughts on “Kaip pradėti pokalbį su mergina?”

 1. PONAS DEPUTATE TINKLAPIO ADMINISTRATORIAU. SUTVARKYKIT TINKLAPI! NESITRINA SENI LAISKAI,PO KELETA KART REGISTRUOTIS PER MINUTE REIKIA,NESIRASO AR NEISIKELIA NORIMI PUSLAPIAI. pagarbiai vartotojas.

  Reply
 2. Kai kurie skamba keistokai,pvz.as pamanyciau,kad greiciausiai mane “mausto”,kad ir ta “rysininke Natasa”….

  Reply
 3. Zinot, is tokiu, kur neturi ka pasakyti tik lietuviai buna. Net elementaraus ir idomaus pokalbio nemoka uzmegsti. Labas, ka veiki ir viskas. O kur nuotaika, kur zvilgsniai, taip, kad mokykites lietuvaciai, kol kas esat luzeriai.

  Reply
 4. Vyrai ir moterys,nebijokite vieni kitų užkalbinti,juk esame visi žmonės,vienaip ar kitaip atsakysime į klausimą,ar tai būtų ,Labas,ar kiek valandų,ar kaip patekti į stotį,ar aš jus pažįstu,ar atleiskit gal galite pasakyti kokiu autobusu nuvažiuoti į Vilnių,ir taip toliau…. daug yra būdų ,kaip prakalbinti jums patinkantį žmogų,nereikia kompleksuoti,viskas turi būti natūralu,ir nieko čia blogo nematau.Sėkmės.

  Reply
 5. Simutė rašė:
  2009 08 28 10:18 am

  Zinot, is tokiu, kur neturi ka pasakyti tik lietuviai buna. Net elementaraus ir idomaus pokalbio nemoka uzmegsti. Labas, ka veiki ir viskas. O kur nuotaika, kur zvilgsniai, taip, kad mokykites lietuvaciai, kol kas esat luzeriai.
  =======================================================
  tu gal nepilnamete ? Jei sekasi tik buti tokiu “luzeriu” kabinamai ar pati jei tokius tik kalbini tai gal problema ne su lietuvaiciais, o su tavimi ?

  Esu tikras, visokio plauko tiek lietuviu, tiek ispanu ar italu buna. Nekalbu apie temperamenta.

  Reply
 6. Daugumas tų būdų tiesiog skamba juokingai. Tikrai idiotiškai galima pasijusti, kai tau pasako, kad ištekėjusi, turi vaikiną ar jo neieško. Norint taip kabinti, jau reiktų turėti tam tikros informacijos, mokėti gerai ir lengvai vesti pokalbį. Ir mergina turi būti geranoriškai nusiteikusi. Pvz knygyne gal jai rūpi tik knygos; trumpai šnektelsi, ji padėkos ir keliaus. O tu ką, vysies prašyti jos kontaktų? Arba tu turi taip sužavėti, kad pamirštų knygas. Čia tik mano asmeniniai pamąstymai. Moteris traukia jausmai – būk savimi ir pagalvok kaip juos sukelti. Kas iš to, kad išlemensi kokią paruoštą frazę – gali nuskambėti labai nenatūraliai ir primityviai, kažkaip dirbtinai, moksliškai, solidžiai. Gyvenime sutiksi daug gražių moterų – nesivaikysi gi paskui kiekvieną… Be to, kai kas sako, kad kuo gražesnė, tuo kvailesnė 🙂 arba ilgas plaukas – trumpas protas, arba kojų grožis atvirkščiai proporcingas proto gyliui…

  Reply
 7. ………………………………………………………………………………………………………………………………

  Reply
 8. Į daugmaž bendraamžę (~20m) merginą reikėtų kreiptis Jūs ar Tu ?
  O tarkim vyresniam amžiuj ~(>28m) derėtų kreiptis “Jūs” ? ar klystu ?

  Reply
 9. Bet cia geras-psichologas atskleide visas kortas,dabar bachurui reiks galva sukt ka cia naujo sugalvojus,nes galva guldau,kad ir merginos perskaite situos budus,dabar visos prasys parodyt pasa:D

  Reply
 10. Ka daryti tokiu dalykui atsitikus? .Manes viena panele paklause ar ieskai merginos. atsakiau taip . na ir kaip ta suprasti ,kad as jai patikau ar kaip na ji man tai labai grazi patinka tik nezinau nuo ko pradeti…

  Reply

Leave a Comment