Savianalize

Aizengo testas parodė, kad esu tipiškas ekstravertas. Tai visiškai atitinka mano charakterį: esu atviras, linkęs bendrauti, rizikuoti. Niekada nesėdžiu vietoje, vienu metu mėgstu užsiimti net keliomis veiklomis. Esu gana komunikabilus, bet taip pat impulsyvus ir nuotaikų žmogus. Viena minutę aš galiu šypsotis ir juoktis iš kokio nevykusio draugo anekdoto, o kitą galiu nugrimzti Į savo pasąmonę ieškodamas kažkokių atsakymų į klausimus kuriuos be reikalo keliu sau. Pasitikiu savimi nors kartais net per daug ir tas pasitikėjimas priveda prie nusivylimo savimi. Negaliu dirbti ar r užsiimti kažkokia veikla ilgą laiką, kaip jau minėjau esu žmogus ieškantis permainų ir naujovių. Monotoniškas darbas tikrai ne man. Niekada nepasižymėjau tvarka nors kartais ir apsistumdau savo gyvenamą plotą. Temperamento tipas be jokių klausimų yra sangvinikas. Esu tipiškas degtukas. Galiu vieną minutę užsiliepsnoti dėl kažkokio menkniekio, bet po kelių minučių to net neprisiminsiu.
Charakteris – tai turbūt blogiausia ką aš turiu. Tai pradeda prikaišioti jau visi, kad esu ‘nerealiai’ sunkaus charakterio žmogus. Kartais tie keli bjaurūs mano charakterio bruožai trukdo ma an bendrauti pvz.: aš mėgstu iš kitų šaipytis, kartais man tai atrodo normos ribose viskas, bet kai vėliau gaunu pastabas iš pašalinių suprantu, kad gal jau ir persistengiau. Bet nesu aš blogas žmogus dažnai būnu gana draugiškas ir paslaugus, tik va

a kartais išlenda tas ‘blogasis aš’ ir pradeda ‘šiukšlinti’. Darbe kas išryškėja, kad nepakenčiu žmonių kurie nieko nedaro o nori prisiimti visus laurus. Keletą kartų teko paskaitų metu dirbti grupėse ir tikrai labai susierzinau, kai žmogui kuris per visą laiką neištarė nei žodžio yra parašomas toks pat pažymys kaip kitiem. Daiktų visiškai neverti, čia viena iš mano blogybių. Su savim aš niekada nesutariau J, turbūt neturiu ką sau pasakyti. O jei rimtai tai kaip jau minėjau esu apsitikintis savimi, tikrai niekada nepasižymėjau kuklumu, galbūt toks žodis mano žodyne neegzistuoja.
Vertybės. Tai turbūt pats nereikšmingiausias dalykas pasaulyje. Kadangi nieko aš nevertinu J. Iš tiesų didžiausia vertybė man tai LAISVĖ. Nes be laisvės negalėtų egzistuoti tokia asmenybė kaip aš. Man visur reikia la aisvės, nes nekenčiu kai mane kažkas varžo. Aš turiu turėti tiek erdvės kiek man reikia ir niekas negali įsibrauti į mano erdvę. Mėgstu elgtis savaip todėl ir mėgstu būti laisvas.
Turėdamas pakankamai laisvės aš galiu siekti viso kito.
Neturiu labai daug poreikių, bet testai parodė kad biologiniai, socialiniai ir saviraiškos poreikiai yra gana svarbūs.
Su motyvacija irgi gana našus variantas. Bendro motyvacijos turiu mažai. Mokymosi motyvacija yra gana skurdoka. Bet egzaminų technika gerai ‘atkalta’.
Darbo motyvacija: svarbiausias dalykas darbe man yra bendradarbiavimas, po to
o darbo turinys, tai dar kartą įrodo, kad negaliu dirbti monotoniško darbo, taip pat dirbdamas aš siekiu kažko nesu vien finansinės naudos siekianti žmogus. Pripažinimas ir santykiai su vadovu man yra svarbūs kaip ir karjeros siekimas. Tačiau aš esu visiškai neatsakingas.
Asmenybė mano taip pat labai įdomi. Transakcinė analizė parodė: kad esu kritikas tėvas. Pažvelgiąs į save iš šalies tikrai su tinku su tuo. Aš tikrai bandau jausti valdingas ir stengiuosi visiems įsakinėti, tai yra dar viena mano blogybė. Bet tai turbūt paveldėjau iš savo tėvo. Jis taip pat valdo visus, kadangi jis yra man labai artimas, tai stengiuosi būti į jį panašus. Noriu turėti visą valdžią savo rankose.
Sau palinkėčiau dažniau suderinti savo norus ir veiksmus. Nes kažko paskutiniu metu sakau vieną o galvoju kita. Tikriausiai mano asmenybė dabar ‘nesusitupėjusi’. Ieškau sau vietos ir nerandu J. Tikiuosi, kad anksčiau ar vėliau aš surasiu savo vaidmenį šitame dideliame vaidinime.

Leave a Comment