Kaip mesti rūkyti?

Kaip mesti rūkyti? Magiškų būdų,kaip mesti rūkyti,nėra.Viskas priklauso nuo paties žmogaus.Per prievartą nė vienas nemetė rūkyti-reikia,kad žmogus pats to norėtų.PATARIMAI METANČIAM RŪKYTI1. Pasisakykite savo draugams,kad metate rūkyti,paprašykite,kad neskatintų to daryti.2. Nemeskite rūkyti “amžiams”-pirmiausia vienai dienai,paskui dar vienai ir t.t.3. Paskirkite “M”(Metimo) dieną-ir meskite.Pabendraukite su nerūkančiais žmonėmis,stenkitės būti labiau užsiėmęs.4. Pašalinkite iš akių viską,kas susiję su cigaretėmis-žiebtuvėlį.pelenines ir t.t.5. Turėkite nesaldžios gumos,saldainių atsargų.kai labai užsinorėsite geriau jų suvalgykite tik nepadauginkite.6. Sudarykite sąrašą priežasčių,kodėl norėtumėte mesti,ir vis pažvelkite į jį (pvz.:Mano drabužiai ir plaukai nebedvoks,liks maža tikimybė susirgti plaučių vėžiu)7. Gerk daug skysčių,valgyk vaisių taip greičiau pašalinsi iš organizmo nikotiną.8. Net nepagalvok “Na viena cigaretė tikrai nepakenks…”Pakenks!Dar viena cigaretė atgaivins potraukį rūkyti-geriau nerizikuok.9. Jei esi bandžiusi mesti,bet nepavyko,pamėgink dar.Kuo dažniau mėginsi,tuo didesnė tikimybė kad pavyks.10. Apskaičiuok ar tiek pinigų verta išleisti:Sąlyga:per dieną tu surūkai apie …(kiek surūkai įrašyk skaičių,bet sąžiningai),viena cigaretė maždaug kainuoja 15 ct. (per dieną surūkai kiek cigarečių,įrašyk ten, kur bus parašyta”N”)Per savaitę išleidi: (Nx0,15)x7= Per mėnesį: (Nx0,15)x30=Per metus: (Nx0,15)x30x12=Ar verta tiek išleisti?Atsakyk į šį klausimą pats!

Kaip mesti rūkyti? Magiškų būdų,kaip mesti rūkyti,nėra.Viskas priklauso nuo paties žmogaus.Per prievartą nė vienas nemetė rūkyti-reikia,kad žmogus pats to norėtų.

PATARIMAI METANČIAM RŪKYTI1. Pasisakykite savo draugams,kad metate rūkyti,paprašykite,kad neskatintų to daryti.2. Nemeskite rūkyti “amžiams”-pirmiausia vienai dienai,paskui dar vienai ir t.t.3. Paskirkite “M”(Metimo) dieną-ir meskite.Pabendraukite su nerūkančiais žmonėmis,stenkitės būti labiau užsiėmęs.4. Pašalinkite iš akių viską,kas susiję su cigaretėmis-žiebtuvėlį.pelenines ir t.t.5. Turėkite nesaldžios gumos,saldainių atsargų.kai labai užsinorėsite geriau jų suvalgykite tik nepadauginkite.6. Sudarykite sąrašą priežasčių,kodėl norėtumėte mesti,ir vis pažvelkite į jį (pvz.:Mano drabužiai ir plaukai nebedvoks,liks maža tikimybė susirgti plaučių vėžiu)7. Gerk daug skysčių,valgyk vaisių taip greičiau pašalinsi iš organizmo nikotiną.8. Net nepagalvok “Na viena cigaretė tikrai nepakenks…”Pakenks!Dar viena cigaretė atgaivins potraukį rūkyti-geriau nerizikuok.9. Jei esi bandžiusi mesti,bet nepavyko,pamėgink dar.Kuo dažniau mėginsi,tuo didesnė tikimybė kad pavyks.10. Apskaičiuok ar tiek pinigų verta išleisti:Sąlyga:per dieną tu surūkai apie …(kiek surūkai įrašyk skaičių,bet sąžiningai),viena cigaretė maždaug kainuoja 15 ct. (per dieną surūkai kiek cigarečių,įrašyk ten, kur bus parašyta”N”)Per savaitę išleidi: (Nx0,25)x7= Per mėnesį: (Nx0,25)x30=Per metus: (Nx0,25)x30x12=Ar verta tiek išleisti? Atsakyk į šį klausimą pats…