Kaip jį sužavėti

Jums patinka vienas vyrukas, tačiau nežinote, kaip patraukti jo dėmesį? O gal Jūs jau ilgai draugaujate, bet jaučiate, kad jo dėmesys blėsta? Sužavėkite jį (jei reikia, iš naujo)!

Pirmiausia, ką galite padaryti, tai neslėpti savo jausmų. Dažnam vyrui patinka, jei moteris atvirai prisipažįsta apie savo simpatijas jam. Vyrai mėgsta valdyti situaciją, todėl jie nervinasi, jei nežino, ką apie jį galvojate. Jiems patinka konkrečiai žinoti, ko iš jų tikimąsi. Ši taisyklė tinka ir poroms, kurios jau ilgą laiką kartu.

Vyrams patinka konkretūs atsakymai. Pavyzdžiui, jei vyras klausia moters, ko ji nori dovanų gimtadienio proga, jis tikisi išgirsti ką nors panašaus į „noriu tos suknelės, kurią matavausi, kai ėjome apsipirkti“. Tuo metu moterų atsakymas būna maždaug toks: „nežinau, mielasis, ką nupirksi, tas bus gerai“. Tačiau iš tiesų jos galvoja: „aš noriu tos suknelės ir tikiuosi, kad jis susipras“. Atsiminkite, kad vyrams prastai sekasi atspėti mintis, todėl geriau atvirai sakykite, ką galvojate ir ko tikitės.

Vyrams patinka laimėti. Dar labiau jiems patinka, jei moteris leidžia laimėti. Žinoma, jei kalbate apie rimtus dalykus, pavyzdžiui, vaikų auklėjimą, neturėtumėte nusileisti. Tačiau jei pykstatės dėl to, ką šiandien valgysite ar kuri muzikos grupė yra geresnė, pagalvokite – galbūt verta nusileisti? Juk tiesos, kodėl bulviniai blynai geriau už kotletus, vis tiek nerasite, tad neverta pyktis dėl smulkmenų. Nusileisdama tokiose situacijose tik laimėsite – nesusipyksite su gyvenimo draugu ir leisite jam jaustis nugalėtoju, o tai jis įvertins.

Nebūkite per daug pavydi. Vyrai žavisi moterimis, kurios supranta, kad šiek tiek asmeninės laisvės santykiuose negali pakenkti. Susitarkite, kiek kartų per mėnesį jis galės skirti savo draugams. Tai – jo asmeninis laikas, tad nepykite ant jo. Supraskite, kad vyrams kartais reikia pabūti tik vyriškoje kompanijoje. Tiesą sakant, moterims irgi. Tad ir jūs tuo metu išeikite su draugėmis gerti kavos. Argi neįdomu, ar jūsų vaikystės draugė dar vis draugauja su tuo pačiu?

Vyrai ne tik pateisina „baltą melą“, bet ir žavisi moterimis, kurios tam tikrose situacijose sugeba nepasakyti nemalonios tiesos. Žinoma, vyrai (kaip ir moterys!) nori, kad būtumėte sąžininga, kai kalbate apie jausmus, santykius ir kitus svarbius dalykus. Tačiau jei pameluosite, kad jums patiko jo mamos pagaminta vakarienė, pasaulis tikrai nesugrius. Priešingai, už tokį „baltą melą“ vyras bus dėkingas už tai, kad stengiatės neįžeisti jo jausmų.

Vyrams patinka „netyčiniai“ prisilietimai, kurie sukuria intymumą. Pavyzdžiui, kai pokštaujate, paimkite švelniai už rankos ir vėl paleiskite. Vyrams taip pat patinka moterys, kurios turi humoro jausmą (kitaip tariant, supranta jo pokštus).

Visada būkite savimi, juk niekas nemėgsta veidmainių. Be to, jei norite kam nors patikti – turite būti optimistė. Na, taip, visiems pasitaiko sunkių dienų, tačiau jei tos dienos tęsiasi kelis mėnesius, tuomet jūsų partneriui būti šalia yra tikrai nelengva. Taip pat klausykite jo atidžiai, ypač kai jis kalba apie save. Daugelis vyrų šiek tiek yra „narcizai“, todėl jie tikrai įvertins, jei leisite jiems pasigirti.