9 priežastys, kodėl atstumiame tuos, kurie rodo dėmesį (II dalis)

Pažinčių svetainėje susipažinote su ypatinga moterimi, tačiau po kelių pasimatymų ji nusprendė nutraukti su jumis santykius? O gal pakvietėte simpatišką vyrą į svečius paragauti jūsų kepto pyrago, tačiau jis kažkodėl atsisakė? Pateikiame 9 priežastis, kodėl kartais santykiai nutrūksta vos prasidėję.

Pirmąją straipsnio dalį skaitykite čia.

4. Nesiima iniciatyvos. Moterys dažnai skundžiasi, kad vyrai imasi per mažai iniciatyvos. Pavyzdžiui, moteris greičiausiai atstums vyrą, kuris dar santykių pradžioje niekaip nedrįsta pasakyti, kad ją įsimylėjo ir nori rimtesnių santykių. Arba jei pora draugauja kurį laiką, o jis niekada nerodo iniciatyvos, pavyzdžiui, nerodo jokio noro švęsti jų draugystės metinių ar pradėti gyventi kartu. Tuo tarpu moterys turėtų skatinti vyrus imtis iniciatyvos. Jos turėtų juos palaikyti ir vertinti net už mažiausius dalykus, kuriuos jis padarė dėl santykių. Kad santykiai vystytųsi, svarbu, kad abu partneriai rodytų iniciatyvą.

5. Yra nusivylę ankstesniais santykiais. Kartais vyrai ir moterys atstumia potencialų partnerį todėl, kad yra nusivylę santykiais. Paprastai tokie žmonės nelabai pasitiki savimi, netiki meile ar ilgalaikiais santykiais ir vertina tik tas priešingos lyties charakterio savybes, kurių neturėjo buvęs partneris. Tas, kuris galvoja tik apie tai, kad visi jie (ar jos) vienodi, lengvai atstums tą, kuris rodo dėmesį.

6. Jau yra įsipareigojęs. Na, šioje situacijoje nelabai ką ir bepakeisi. Jei jis ar ji jau turi antrąją pusę, jūs galite nebent tapti draugu ar drauge.

7. Netinkamas laikas naujiems santykiams. Kiekvieno gyvenime pasitaiko tokių akimirkų, kai nauji santykiai mažiausiai rūpi. Galbūt jis ar ji neseniai išsiskyrė su savo antrąja puse ar turi kitų problemų. Tuomet tai ne pats geriausias laikas mėginti jį ar ją sužavėti.

8. Jis ar ji jam tiesiog nepatinka. Kartais vyrai ir moterys atstumia kitą tiesiog todėl, kad jis ar ji – ne jo (ar jos) skonio. Mes visi turime tam tikrų norų, kaip mūsų antroji pusė turi atrodyti ar koks turi būti jo ar jos charakteris. Pavyzdžiui, moterys dažniausiai ieško vyro, kuris būtų bent šiek tiek aukštesnis už ją.

9. Nemėgsta fizinio kontakto. Kūno kalba yra labai svarbi santykiuose, ypač jų pradžioje. Jei jis (ar ji) šaltas kaip ledas, viešumoje niekada neapkabina, nepabučiuoja, nepaima už rankos, santykiai gali pasibaigti vos prasidėję.