6 būdai parodyti dėmesį internetu

610 0

Internetu galima susipažinti su naujais žmonėmis ir taip susirasti savo antrąją pusę. Taip pat internetu galima ir sužavėti moterį, kuri galbūt taps gyvenimo palydove. Pateikiame 10 būdų, kaip galite parodyti savo meilę internetu.

1. Parašykite apie savo meilę. Išsiųskite romantišką ar intymią žinutę savo simpatijai. Nebūtinai reikia rašyti banalias žinutes, tokias kaip „aš tave mylių“ ar „tu man labai patinki“. Galite tiesiog pasiūlyti vakare romantiškai pažiūrėti filmą.

2. Naudokite atitinkamus ženklus, kad parodytumėte, kaip ji jums patinka. Juk žinote, kad ženklas :-* reiškia bučinuką, o @>—>— , kad siuunčiate jai rožę. Rodykite jai savo emocijas ir ji liks sužavėta.

3. Nusiųskite jai romantišką dainą. Suraskite tikrai romantišką dainą apie meilę ir nusiųskite jai. Pasakykite, kad šią dainą skiriate tik jai. Kas žino, gal kada nors ateityje tai bus jūsų meilės daina.

4. Nusiųskite jai savo nuotrauką. Nuotrauka prilygsta tūkstančiui žodžių. Nusiųskite jai tokią nuotrauką, kurioje siunčiate bučkį, pasakykite, kad šis bučkis skirtas ja. . .

Join the Conversation