Meilės pamokos jai: kaip rasti JĮ

585 0

Vienatvė gali būti labai slegianti. Kiekviena vieniša moteris svajoja sutikti savąjį princą. Kad ir ne ant balto žirgo, bet kad jis būtų tas, kuris suprastų, mylėtų ir rūpintųsi. Pateikiame 5 patarimus, kurie gali padėti rasti gyvenimo meilę.

1. Nepraleiskite progų nueiti į pasimatymą. Pats laikas suprasti, kad kiekvienas vyriškis gali būti potencialus mylimasis. Pakaks svajoti apie „poną idealųjį“. Verčiau apsidairykite aplinkui – galbūt jau seniai pažįstaste tą, su kuriuo jūsų gyvenimas būtų daug laimingesnis, tačiau iki šiol jo nepastebėjote, nes buvote per daug užsiėmusi svajonėmis apie priincą ant balto žirgo. Tai reiškia, kad visada turite būti pasitempusi ir besišypsanti, nes juk bet kada galite sutikti savo antrąją pusę. Jei darbe, parduotuvėje ar net poliklinikoje su jumis flirtuoja simpatiškas vyras, atsakykite jam tuo pačiu, juk visai nesvarbu, kur sutiksite savo meilę.

2. Išmokite atskirti aistrą nuo meilės. Tiesa, kad meilė be aistros nėra tikra meilė. Tačiau jei kurį nors iš jūsų aplankė tik aistra, meilė gali taip niekada ir neaplankyti. Prieš pradėdama santykius įsitikinkite, kad jus sieja ne tik sekksas. Jei ieškote tikros meilės, išmokite atpažinti vyrus, kuriems reikia tik sekso, ir tuos, kurie ieško rimtų santykių ir gali pasiūlyti jums kur kas daugiau. Negaiškite laiko su vyrais, kurie ieško tik vienadienio romano.

3. Neapsiribokite tam tikro charakterio ar tam tikros išv

vaizdos vyrais. Jei jums patinka sportiški vyrai, tikriausiai nekreipiate dė. . .

Kiekvieną kartą kai susipažįstate su nauju žmogumi, tikriausiai vidinis balsas kužda jums, kad būtumėte budri, kad meilės nėra, kad visi vyrai vienodi. Kol neatsikratysite šių neigiamų minčių, bus sunku rasti antrąją pusę. Suteikite sau ir kitam žmogui šansą patirti tikrą meilę!

Join the Conversation

×
×