Pažintys internete: kaip atskirti nuotykių ieškotoją

464 1

Jei ieškote savo antrosios pusės pažinčių portaluose, vertėtų išmokti atskirti tuos, kurie ieško rimtų santykių nuo nuotykių ieškotojų. Jei ieškote to, kuris jus mylėtų „kol mirtis išskirs“, turėtumėte ignoruoti nuotykių ieškotojus ir susirašinėti tik su tais, kurie ieško savo antrosios pusės.

Nuotykių ieškotojai žino, kad moterims patinka komplimentai, todėl dar gerai jūsų nepažinęs puls jus liaupsinti ir girti. Žinoma, kadangi jis daug apie jus nežino, jo komplimentai bus labiau bendri, tokie, kuriuos galima sakyti kiekvienai moteriai. Pavyzdžiui, kokia tu graži.

Nuotykių ieškotojai dažžnai išlieka paslaptingi, vengia pasakoti apie savo gyvenimą. Tačiau tokie vyrai gali pasirodyti labai galantiški ir rafinuoti. Visada padėkos ir pasidžiaugs, kad atrašėte jam į laiškelį. Nuotykių ieškotojai mėgsta gražiai rengtis ir pirkti brangius automobilius (žinoma, tai priklauso nuo to, kiek jis uždirba). Toks vyras ne kartą būtinai pasigirs nauju pirkiniu, nes jam labai svarbu padaryti įspūdį visoms pažįstamoms moterims. O jeigu jis savo anketoje deda nuotraukas, kuriose jis šalia prabangaus automobilio (nebūtinai savo) ir pasipuošęs brangiais papuošalais – . . .

Join the Conversation

1 comment

  1.    Reply

    Kaip atskirt ,kuris nuotykių ieškotojas internete ? Labai paprasta.NEIEŠKOTI INTERNETE PAŽINČIŲ .Turbūt vienas iš absurdiškiausių dalykų,kokius žmonija yra sugalvojus.

×
×