Internetinės pažintys: 7 priežastys parodyti savo anketą draugams

469 0

Užsiregistravote pažinčių svetainėje, tačiau jums labai nesiseka rasti porą? Siūlome parodyti savo anketą draugams ir paklausti, ką ne taip darote. Taip, tai labai drąsus žingsnis, bet kartais tiesiog neišvengiamas, jei norite kuo greičiau rasti tą vienintelį ar vienintelę.

Draugai jums tiesiai šviesiai gali pasakyti, kad:

1. Įdėjote klaikias nuotraukas. Nuotraukoje atrodote dešimt metų vyresnė, o gal jums visiškai netinka šukuosena. Tikras draugas jums tiesiai šviesiai pasakys, kad pasirinkote tikrai ne tą nuotrauką. Patikėkite, verta jo paklausyti.

2. Esate verksnys. Taip yra, jei skiltyje „Daugiau apie mane“ verrkšlenate, kad „jie visi vienodi ir galvoja tik apie lovą“ arba „joms rūpi tik pinigai“. Galbūt jūs turite pagrindo taip sakyti, tačiau niekas nenori bendrauti su verksniais.

3. Esate nepatrauklus nevykėlis, ieškantis vienadienių nuotykių (ar bent iš nuotraukos bei aprašymo taip atrodo). Visiems normaliems žmonėms patinka seksas, todėl nereikia to savo anketoje minėti daugiau nei vieną kartą, o geriausia iš viso neminėti. Priešingu atveju rizikuojate būti palaikytas laisvo elgesio vienišiumi, ieškančiu vienos nakties nuotykių.

4. Atsižvelgiant į tai, kokią muziką, knygas ir filmus nurodėte mėgstantis, atrodote tikkras snobas. Turėti savo nuomonę ir domėtis muzika, kinu ar knygomis yra ge. . .

Galbūt jūs galvojate, kad sukūrėte išskirtinę anketą, o keletas pokštų, pateiktų joje, tik padės jums išsiskirti. Tačiau gali būt

ti, kad tik jums tai atrodo juokinga. Draugai gali padėti išsiaiškinti, kaip yra iš tikrųjų.

Join the Conversation

×
×