Internetinės pažintys: ką daryti ir ko nedaryti, jei nori rasti TĄ vienintelį

Internetinėse pažinčių svetainėse yra daugybė vienišų vyrų, kurie galbūt ieško tokios moters, kokia esate jūs. Tačiau ieškant meilės internete svarbu nedaryti klaidų.

Pateikiame keletą patarimų, ką verta daryti ir ko geriau nedaryti.

Ką daryti?

• Į savo anketą įdėkite tokią nuotrauką, kuri daryta neseniai ir kurioje jūs esate tokia, kokia esate realybėje.

• Rašydama aprašymą apie save, nemeluokite. Jei neorite atskleisti kokių nors gyvenimo detalių, verčiau jas nutylėkite, bet nemeluokite.

• Išmokite kritiškai vertinti jo anketą. Pavyzdžiui, jei jis rašo, kad yra „linksmų plaučių“, gali būti, kad jis yra apk kūnus. Jei jis rašo, kad „visi sako, kad aš labai gražus“, turite suprasti, kad greičiausiai taip sako jo mama. Jei jis rašo, kad yra tarptautinės įmonės direktorius, gali būti, kad tai jo įmonė ir jis vienintelis darbuotojas. Kritiškai vertinkite visus pasisakymus, kuriuos jis viešai skelbia savo anketoje.

• Imkite skaičiuoti. Jei jo aprašymas skamba per daug gerai, kad būtų tiesa, o nuotrauka atrodo netikra, iš naujo įvertinkite jo anketą. Pavyzdžiui, atimkite kelis centimetrus nuo jo ūgio, per pusę sumažinkite jo pajamas, pridėkite maž ždaug penkerius metus prie amžiaus, ir panašiai.

• Kai pakankamai susibendrausite, apsikeiskite telefono numeriais ir daugiau bendraukite telefonu. Kai kurie vyrai yra gerai įvaldę rašymo meną ir moka puikiai gražiais laiškais apsukti galvą moterims. Jei dažniau kalbėsitės telefonu, girdėsite vienas kito balsą, gal

lėsite aiškiau suprasti, koks jis yra žmogus. Nieko gero, jei jis negali jums išlementi nė žodžio. Blogai ir tuomet, jei jis labai daug pasakoja apie save, tačiau visai nesidomi jumis.

Ko negalima daryti?

• Eidama į pasimatymą nesitikėkite, kad jis atrodys lygiai taip pat, kaip atrodo nuotraukoje. Nepamirškite, kad nuotraukoje gali nesimatyti visų išvaizdos detalių. Juk ir jūs ne visose nuotraukose atrodote panaši į save.

• Nepasiduokite masinėms vilionėms. Pavyzdžiui, jei jis savo anketoje viešai rašo, kad norėtų su savo svajonių mergina romantiškai pavakarieniauti žvakių šviesoje ar nusivežti ją prie jūros ir mėgautis saulėlydžiu paplūdimyje, supraskite, kad šie žodžiai skirti ne tik jums, bet visoms moterims. Jei tokius dalykus vyras rašo ne asmeniškai, jis greičiausiai yra nuotykių ieškotojas.

• Negalima eiti į pasimatymą su tuo žmogumi, kurio nuotrauka jums patinka, tač čiau su kuriuo visai nebendravote. Tą, su kuriuo norėtumėte nueiti į pasimatymą, rinkitės ne pagal išvaizdą, o pagal tai, kaip jums sekasi bendrauti. Net jei radote tikrai labai patrauklų vyrą, atminkite, kad su išvaizda negyvensite, tad stenkitės kuo daugiau bendrauti ir rasti sielai artimą žmogų.

• Negalima savo anketoje skelbti asmeninės informacijos, namų adreso ar telefoni numerio, pavardės. Tai svarbu ne tik todėl, kad apsisaugotumėte nuo sukčių. Tai labai svarbu todėl, kad koks nors iš nuotraukos jus iki ausų įsimylėjęs, tačiau jums visai nep

patinkantis vyrukas kasdien nestovėtų su dėžute saldainių ir gėlių puokšte šalia jūsų durų.

• Net jei radote tikrai patinkantį vyrą, neskubėkite. Pirmuosius kelis pasimatymus organizuokite viešoje vietoje, kol geriau jį pažinsite.

• Nesielkite kaip nuotykių ieškotoja. Jei susirašinėjate su vyru, kuris jums tikrai patinka ir su kuriuo radote bendrą kalbą, tuo pačiu metu nesusirašinėkite su daugybe kitų vyrų. Džiaukitės, kad galbūt radote tą, kurio ieškojote.

Leave a Comment