Internetinės pažintys: ką daryti ir ko nedaryti, jei nori rasti TĄ vienintelį

Internetinėse pažinčių svetainėse yra daugybė vienišų vyrų, kurie galbūt ieško tokios moters, kokia esate jūs. Tačiau ieškant meilės internete svarbu nedaryti klaidų.

Pateikiame keletą patarimų, ką verta daryti ir ko geriau nedaryti.

Ką daryti?

• Į savo anketą įdėkite tokią nuotrauką, kuri daryta neseniai ir kurioje jūs esate tokia, kokia esate realybėje.

• Rašydama aprašymą apie save, nemeluokite. Jei neorite atskleisti kokių nors gyvenimo detalių, verčiau jas nutylėkite, bet nemeluokite.

• Išmokite kritiškai vertinti jo anketą. Pavyzdžiui, jei jis rašo, kad yra „linksmų plaučių“, gali būti, kad jis yra apkūnus. Jei jis rašo, kad „visi sako, kad aš labai gražus“, turite suprasti, kad greičiausiai taip sako jo mama. Jei jis rašo, kad yra tarptautinės įmonės direktorius, gali būti, kad tai jo įmonė ir jis vienintelis darbuotojas. Kritiškai vertinkite visus pasisakymus, kuriuos jis viešai skelbia savo anketoje.

• Imkite skaičiuoti. Jei jo aprašymas skamba per daug gerai, kad būtų tiesa, o nuotrauka atrodo netikra, iš naujo įvertinkite jo anketą. Pavyzdžiui, atimkite kelis centimetrus nuo jo ūgio, per pusę sumažinkite jo pajamas, pridėkite maždaug penkerius metus prie amžiaus, ir panašiai.

• Kai pakankamai susibendrausite, apsikeiskite telefono numeriais ir daugiau bendraukite telefonu. Kai kurie vyrai yra gerai įvaldę rašymo meną ir moka puikiai gražiais laiškais apsukti galvą moterims. Jei dažniau kalbėsitės telefonu, girdėsite vienas kito balsą, galėsite aiškiau suprasti, koks jis yra žmogus. Nieko gero, jei jis negali jums išlementi nė žodžio. Blogai ir tuomet, jei jis labai daug pasakoja apie save, tačiau visai nesidomi jumis.

Šiuo metu Jūs matote 52% šio straipsnio.
Matomi 305 žodžiai iš 586 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
Turite atrakinimo kodą?