Vyrai ieško pažinčių internete

Pažintys internete – šiuolaikinio gyvenimo reiškinys. Kaip neapsigauti ir virtualioje erdvėje surasti tinkamą vyriškį?

Praktika rodo, kad vyrus, kurie nuolat ieško pažinčių internete, galima suskirstyti į keletą kategorijų, atsižvelgiant į jų tikslus.

1. Filosofas

Tai 30-35 metų vyras, vedęs, turintis vieną vaiką. Santuoka jam įgrisusi. Tačiau skirtis jis neketina – dėl vaiko, dėl materialių priežasčių ar moralinių įsitikinimų. Paprastai Filosofas yra pavydi, autoritarinė asmenybė, todėl meilužės paieškos jam – gana sunki užduotis. O santykiai su ja yra subalansuotas romantikos, aistros, nusiskundimų gyvenimu ir žmona, pasigyrimų vaiko pasiekimais mišinys. Draugė internete jam tarsi „kramtoma guma dvasiai“. Kai ji atsibos – išspjaus ir ieškos naujos, kitokio skonio.

Taigi, atpažinusios Filosofą, bėkite nuo jo kuo toliau. Pasistenkite emociškai neįklimpti į virtualius santykius ir nesusitikite su juo. Šie žmonės, patys būdami nelaimingi, daro nelaimingus ir aplinkinius.

2. Princas

30-35 metų vyriškis. Vaikų neturi arba, nepriklausomai nuo vaikų skaičiaus, sugriovė savo šeimą. Nenorėdamas spręsti šeimyninių problemų jis slepiasi gražiame virtualiame pasaulyje. Ten jam niekas nepriekaištauja.

Princas gali visam pasauliui įrodyti savo išskirtinumą, kadangi jo poreikis būti pripažintam labai didelis. Žmona jo, tokio nuostabaus, nevertino, taigi, dabar juo tegul žavisi dešimtys kitų damų. Kadangi svajonė apie princą gyva kiekvienos moters pasąmonėje, tuoj atsiranda mūsų herojų „fanių klubas“, iš kurio jis išsirenka merginas pasimatymams. Susitikimų metu jis būna pasakiškai dosnus. Ir apskritai, sąžiningas: jis niekuomet nepasakys, jog jam esate vienintelė.

Šios istorijos dažniausiai baigiasi gerai: Princas iš „fanių klubo“ galų gale išsirenka merginą, ir asmeninis gyvenimas jam tampa svarbesnis už virtualų pasaulį.

Galimybė tapti jo princese nėra didelė, tačiau egzistuoja, jei esate geresnė už kitas. Ar apsukresnė. Tačiau užkariavusi Princo širdį turėtumėte neprarasti budrumu ir stebėti, ar iškilus nesutarimams jis nelendą į tinklą – ten guodėjų visuomet atsiras, o jo amplua jau sėkmingai ištobulintas.

3. Neūžauga

Neūžaugos – nepralenkiami virtualių romanų meistrai. Pakliuvusi į emocinės priklausomybės spąstus, panašius į įsimylėjimą, mergina rizikuoja prarasti dvasinę pusiausvyrą. Nes galiausiai paaiškėja vienas iš dviejų dalykų: pirmas – realiame gyvenime jis turi merginą. Antras: pasirodo, jog su šiuo vyruku ne viskas tvarkoje. Arba jis itin nutukęs, arba jo ūgis vos siekia pusantro metro bei pan. O jei išoriškai jis patrauklus, didelė tikimybė, jog turi rimtų psichologinių problemų.

Visus šio tipo vyrus sieja tai, kad jie kompleksuoja dėl savo išvaizdos ar asmeninio gyvenimo. Virtualiame gyvenime Neūžauga siekia dviejų tikslų – nori užkariauti merginos širdį tam, kad pakeltų savo savivertę, bei siekia atkeršyti visoms moterims, kurios neatsakė į jo meilę.

Realybėje tokio romano laukia vienas iš dviejų epilogų. Arba Neūžauga, įsitikinęs, jog jam pavyko priversti merginą įsimylėti, on-line praneša, kad jų santykiai nieko nereiškia, nes jis turi mylimąją, ir vėliau mėgaujasi skausmu, kurį jai sukėlė. Arba (o tai būna kur kas rečiau) jis nusprendžia virtualius santykius perkelti į realų pasaulį. Tačiau čia jį ištinka pralaimėjimas: į pirmą pasimatymą atėjusi mergina pamato, su kokiu siaubūnu ji visą laiką bendravo, ir jos meilė dingsta akimirksniu. Įžeistas Neūžauga grįžta į tinklą ir elgiasi pagal ankščiau nurodytą scenarijų.

4. Kompiuteristas

Kompiuteristai darbo metu marias laiko praleidžia prie kompiuterio. Jie pažinčių ieško ne iš blogos valios, o todėl, kad jiems reikia kažkaip tą laiką „užmušti“. Vienintelis dalykas, temdantis šviesų Kompiuteristo įvaizdį – jo žmona. O vedė jis dažniausiai taip pat ne iš blogos valios, tiesiog vadovaudamasis praktiniais sumetimais: kad būtų kas jam paruošia vakarienę ir išskalbia drabužius. Kompiuteristas dažniausiai nėra labai reiklus žmogus, todėl šiltas maistas ir buitinis aptarnavimas – pakankamos priežastys, kad jis išsaugotų santuoką.

Be to, Kompiuteristas tingus. Jei jau pretenduojate į jo meilužes, turite įrodyti savo unikalumą. Nuosekliai ir atkakliai įtikinkite Kompiuteristą, jos esate tikra tobulybė, palyginti su dabartine jo žmona. Tokiu būdu jo naminėje sieloje pasėsite abejones ir galbūt tapsite jo meiluže bei turėsite tenkintis trumpomis valandėlėmis, kurios lieka nuo darbo ir žmonos. Jei meilužės statusas jūsų netenkina ir norite būti jo žmona, turėsite išnaudoti kitus viliojimo būdus: pavyzdžiui, ateiti pas jį į darbą ir atnešti karštus pietus, pasirūpinti jo buitiniu komfortu.

5. Pavasarinis katinas

Tikriausiai tai pati geriausia internete pažinčių ieškančių vyriškių kategorija. Pavasarinis katinas yra nuoširdus, neslepia savo ketinimų. Jam tiesiog reikia moters, kurios jis ieško visur, kur tik įmanoma. Pasimatyti su Pavasariniu katinu galite, jei jūsų interesai iš dalies sutampa, turima informacija apie jį jus tenkina, o laiko susitikimui galite nesunkiai rasti.

Tarp kitko, neverta atsisakyti susitikti vien dėl to, kad jūsų nesužavėjo virtualus bendravimas: jo laiškai buvo nuobodūs, galbūt jis rašė netgi su klaidomis. Dažnai būna, kad žmonės nėra įvaldę rašto kalbos, tačiau realybėje neieško žodžio kišenėje bei moka išklausyti pašnekovą.

Comments are closed.