Internetinės pažintys: kaip bendrauti su vyrais

456 0

Ne vienai pasisekė rasti savo gyvenimo meilę internetinėje pažinčių svetainėje. Tačiau jei norite tai padaryti greičiau, turėtumėte žinoti, su kuriais vyrais verta susirašinėti, o kurių laiškus geriau tiesiog ignoruoti.

Taip pat svarbu žinoti, ką turėtumėte sakyti ir ko verčiau nesakyti vyrui, kurio dar gerai nepažįstate, tačiau norėtumėte susipažinti ir galbūt net užmegzti ilgalaikius santykius.

1. Svarbu atskirti, į kuriuos vyrų laiškus neverta atsakinėti. Jei vyras jums parašė vos „labas“ arba atsiuntė šypsenėlę ar rožytę, gerai pagalvokite, ar verta jam į šį laišką atsakyti. Jei jis rado laiko jumms parašyti tik tiek, tai rodo, kad tikriausiai nelabai jam patinkate ir gali būti, kad tokį tekstą jis išsiuntė dar šimtui moterų. Tokį laišką tiesiog ištrinkite. Vyras, kuris siuntinėja tokius laiškus, greičiausiai tiesiog linksminasi ir neieško rimtų santykių. Toks vyras tiesiog ieško tos, kuri „užkibs“. Taigi jam greičiausiai nelabai svarbu, kokia ji.

2. Jei vyras Jums atsiuntė laišką, tačiau neturi įsidėjęs savo nuotraukos, parašykite jam tik tiek, kad norėtumėte pamatyti jo nuotrauką, ir daugiau nieko. Kol jis jums neatsiuntė savo nuotraukos, nebendraukite su juo, nesvarbu, koks įdomus būtų jo laiškas. Jei jis atsisako Jums atsiųsti savo nuotrauką, žinokite, kad tam tikrai yra priežastis. Ir čia kalbame ne apie išvaizdą. Jei žmogus slepia savo veidą, ar jis tikrai ieško rimtų santykių? Jei jis Jum

ms atsiuntė savo nuotrauką, tiesiog padėkokite jam. Nesakykite, „kokie gražūs sportbačiai“ ar „kokia graži šukuosena“. Nekomentuokite smulkiai jo išvaizdos, nebent pasakykite, kad jis simpatiškas vyras, tik tiek.

3. Nesakykite jam, kad perskaitėte jo anketą nuo A iki Z, net jei tai ir padarėte. Nebent galite pasakyti, kad „tu tikras romantikas“ ar ką nors panašaus. Tačiau smulkiai nekomentuokite jo gyvenimo faktų ir pasisakymų, pavyzdžiui, nesakykite jam kažko panašaus į „mano brolis irgi elektrikas“ arba „aš irgi mėgstu plaukioti, mes turime daug bendro“. Nuo šiol atsiminkite, kad jūs per daug užsiėmusi, kad atsimintumėte kiekvieną eilutę jo anketoje, ne. . .

Jei jis norės jums atrašyti, tikrai atrašys. Nemanykite, kad gal jis negavo jūsų laiško, nes taip nutinka labai rettai. Jei jis ras kelis jūsų laiškas iš eilės, rizikuojate pasirodyti jam kaip maniakė.

6. Jei gavote laišką su ne itin mandagiu tekstu ir priekaištais jums, iš karto jį pašalinkite. Tačiau jei tas pats vyras vėliau jūsų atsiprašys, suteikite jam šansą.

7. Neužkraukite savo problemų žmogui, su kuriuo dar nespėjote artimiau susipažinti. Jei antrame laiške pradėsite jam pasakoti apie savo problemas, vargu, ar jį sužavėsite.

Join the Conversation