(Ne)galima pamiršti: laiko patikrintos pažinčių taisyklės

546 0

Tikriausiai sutiksite, kad šiais laikais pažintys skiriasi nuo to, kaip viskas vyko prieš kelias dešimtis metų. Mylimasis, rastas internetinėje pažinčių svetainėje, ar santuoka po kelių mėnesių draugystės – susirasti porą, ko gero, yra paprasčiau. Tačiau ar tikrai verta pamiršti pažinčių taisykles, kurių laikėsi dar mūsų tėvai ir seneliai?

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt siūlo pasvarstyti, ar verta pamiršti laiko patikrintas pažinčių taisykles. O gal dovanoti moteriai gėlių per pirmą pasimatymą išties pernelyg senamadiška?

1. Dovanoti ar ne gėlių per pirmą pasimatymą? Prieš penkiasdešimt metų tikriausiai vyrai nė įsivaizduoti negalėjo, kad kada nors ateis laikai, kai vyrai į pasimatymus vaikščios be gėlių savo damoms. Šiais laikais prieš eidamas į pasimatymą kiekvienas vyras turėtų nemenkai pasukti galvą – kai kurios moterys tokį gestą gali palaikyti pernelyg senamadišku. Tačiau visgi daugelis moterų greičiausiai apsidžiaugs per pirmą pasimatymą gavusios gėlių. Todėl tikrai nesuklysite, jei nuspręsite savo damą pradžiuginti gėlės žiedu.

2. Ar eidamas pro duris vyras turi praleisti moterį pirmą? Tai viena iš tų taisyklių, kurių dauguma vyrų laikosi ir šiandien. Tad tikrai nebijokite, kad šiss jūsų gestas supykdys merginą ar kad ji jo nesupras. Priešingai – jos nepraleisdamas rizikuojate būti apšauktas stuobriu ar panašiais epitetais. Na, o jei jūsų išrinktoji mano, kad tai tik nereikalingas ritualas, tikrai jums apie tai pasakys.

3. Trijų dienų taisyklė. Po pirmo pas

simatymo nepulti skambinti merginai, o palaukti bent kelias dienas – taip skamba trijų dienų taisyklė. Kam to reikia? Ogi tam, kad mergina neprarastų susidomėjimo. Juk draudžiamas vaisius visada skaniausias, o vaikinas, kuris vaikščioja iš paskos, yra kur kas mažiau įdomus už tą, kuris neparodo, kad yra pametęs dėl jos galvą. Tačiau ar ši taisyklė dar turi prasmės, kai apie ją puikiai žino tiek vyrai, tiek moterys? Galbūt daugiau laimėsite žaisdami atviromis kortomis?

4. Jokio intymumo ir, žinoma, sekso per pirmą pasimatymą. Sakoma, kad seksas per pirmą pasimatymą užkerta kelią tolimesniems santykiams. Tačiau jei pasidavėte aistrai jau per pirmąjį susitikimą, dar tikrai nereiškia, kad ne. . .

Join the Conversation

×
×