Internetinės pažintys: priežastys, kodėl ji pirma turėtų parodyti iniciatyvą

Kai kurios moterys, ieškodamos meilės internete, vadovaujasi tomis pačiomis taisyklėmis kaip ir ieškodamos vyro realiame gyvenime. Tačiau internetinėse pažinčių svetainėse kai kurie dėsniai veikiai šiek tiek kitaip.

Pavyzdžiui, ar manote, kad vyras pirmas turėtų užkalbinti moterį? Net jei tikrai taip manote ir niekada gatvėje pirma neužkalbintumėte jokio vyro, ieškodama meilės internete padarykite šiai taisyklei išimtį – taip savo išrinktąjį rasite kur kas greičiau.

Rimtų pažinčių svetainės DarniPora.lt atlikta apklausa parodė, kad apie 42% apklaustų moterų teigė bent kartą gyvenime pirmos parašiusios laišką patinkančiam vyrui. Pateikiame kelias priežastis, kodėl tiesiog privalote ryžtis pirma parašyti laišką tam, kurio anketa jus sudomino.

Dažniausiai moterys ir yra iniciatorės. Kai kurie užsienyje atlikti tyrimai rodo, kad socialiniuose tinkluose ar pažinčių svetainėse pirmos pokalbį dažnai užmezga būtent moterys. Tai reiškia labai paprastą dalyką – jei tik sėdėsite ir lauksite, jums iš panosės kas nors nušvilps jūsų svajonių vyrą. Tiesą sakant, ir realiame gyvenime moterys dažniausiai būna pažinties iniciatorės – vyrai dažniausiai užkalbina tas, kurios jiems nusišypso ar flirtuoja akimis. Pokalbis – tai jau antras žingsnis. Internetinėje pažinčių svetainėje pirmąją šypseną ar akių kontaktą pakeičia žinutė, taigi negaiškite laiko!

Iniciatyva ir įkyrus lindimas nėra tas pats. Dažnai moterys nenori pirmos parašyti patinkančiam vyrui, nes bijo pasirodyti per daug įkyrios. Tačiau vienas laiškas – tai tik mėginimas užmegzti pažintį ir tikrai nėra joks priekabiavimas. Juk net jei pirma jam parašysite, jis turės progą parodyti iniciatyvą pakviesdamas jus į pasimatymą.

Jūs galite rinktis. Kam sėdėti ir laukti, kol jums kas nors parašys, jei galite pati pasirinkti, su kuo bendrauti? Žinoma, tikrai ne visi, kuriems parašysime, jums atsakys, tačiau turite žinoti, kad tai visiškai normalu. Juk gali būti, kad jie jau su kuo nors pradėjo susitikinėti, tik nespėjo išsitrinti anketos, arba kad tiesiog dėl laiko stokos neperskaitė jūsų laiško, o gal jūs tiesiog ne jo skonio. Tačiau pagalvokite apie tai, kokia būsite laiminga, kai rasite savo išrinktąjį.

Galbūt jis tiesiog nematė jūsų anketos. Moterys dažnai galvoja, kad jei kuris nors vyras iš tikrųjų ja susidomėtų, tikrai parašytų. Tačiau, kalbant apie internetines pažinčių svetaines, panašūs argumentai neturi jokio pagrindo. Supraskite, kad vyrai peržiūri tūkstančius panašių anketų, o tarp tų tūkstančių jūsiškė galbūt apskritai nepapuolė. Parašydama jam pirma tiesiog suteiksite jam progą jumis susidomėti.

Vyrams patinka moterų dėmesys. Patikėkite, vyrams patinka gauti laiškus iš moterų ir sulaukti dėmesio. Dažnai vyrai išsiunčia labai daug laiškų ir tikrai ne iš visų sulaukia atsakymų. Taigi turbūt kiekvienam vyrui bus malonu, kad moteris nori su juo užmegzti pažintį. Jei esate simpatiška ir perskaičius jūsų anketą aiškiai matyti, kad turite bendrų pomėgių, tuomet kodėl jis neturėtų džiaugtis jūsų laišku? Kol jūs bendrausite su jums patinkančiu vyru, tegul kitos ir toliau laukia, kol joms kas nors parašys!