Kaip parašyti pirmąjį laišką, į kurį ji tikrai norės atsakyti

Užsiregistravote internetinėje pažinčių svetainėje, peržiūrėjote krūvą moterų anketų ir pagaliau radote tą, kurį jums tikrai patinka. Kitas žingsnis, kurį neišvengiamai turėsite padaryti – parašyti jai laišką, kuris jį sudomintų ir į kurį ji tiesiog negalėtų neatsakyti. Tačiau kaip tokį laišką parašyti?

Normalu, kad kiekvienas vyras nervinasi rašydamas pirmąjį laišką moteriai, kurios realiame gyvenime nėra matęs. Tuo labiau, kad turbūt retas vyras gali pasigirti mokantis rašyti laiškus. Pateikiame kelis patarimus, kaip parašyti pirmąjį laišką jums patinkančiai moteriai, kad ji tikrai jums atsakytų.

1. Žinokite rašymo tikslą. Jūsų tikslas – ją sudominti, tad rašydamas laišką nuolat galvokite apie tai.

2. Pasiruoškite konkurencijai. Jei moteris į savo anketą įsideda gražesnę nuotrauką, ji gali sulaukti ir keturiasdešimt laiškų per dieną nuo skirtingų vyrų. Nereikia pamiršti, kad internetinėje pažinčių svetainėje kaip ir realiame gyvenime yra nemaža konkurencija, tad turite jai pasiruošti.

Paprastai moterys, kurios susilaukia daug dėmesio, atsako į maždaug kas antrą ar kas trečią laišką, tad jūsų pirmasis laiškas tikrai turi būti išskirtinis, jei norite sulaukti atsakymo. Labai svarbu pirmajame laiške parodyti pagarbą ir parašyti ką nors originalaus, kas galėtų ją sudominti.

3. Rašykite asmeninį laišką, skirtą tik jai. Patikėkite, jei parašysite tik vieną „labas“ ir tokį laišką išsiųsite tūkstančiui moterų, jums atsakys tikrai ne tos, kurios jūsų vertos. Jei norite užkariauti vertos dėmesio moters simpatijas, turite pasistengti. Paslaptis paprasta – moterims patinka asmeniniai laiškai, skirti tik joms. Tokie, kuriuos skaitydama ji suprastų, kad jūs rašėte išskirtinai jai.

Kaip tokį laišką parašyti? Mažiausiai ką privalote padaryti, tai kreiptis į ją vardu. Net jei nuspręsite siųsti krūvą vienodų laiškų daugeliui skirtingų moterų, tačiau kiekviename jų parašysite bent pirmąją jos vardo raidę (pavyzdžiui, „Sveiki, Miela E“), į jūsų laišką atsakys kur kas daugiau moterų. Patikėkite, kiekviena moteris įvertins, jei kreipsitės į ją vardu.

Jei nežinote jos vardo, kreipkitės slapyvardžiu. Tai privers ją galvoti, kad ji yra vienintelė, kuriai parašėte, ar bent jau tai, kad nepasivarginote peržiūrėti jos anketą. Tačiau nepamirškite, kad pirmajame laiške nepatartina vartoti per daug asmeninių kreipinių, tokių kaip brangute, saulute, mažyte, saldainiuk ir panašiai. Šiuos žodžius vartokite tik tada, kai jūsų pažintis taps bent kiek artimesnė.

4. Prisistatykite. Kitas svarbus dalykas yra tas, kaip jūs save pristatysite pirmajame laiške. Jūsų pirmasis laiškas turėtų ją paskatinti ne tik jums atrašyti, bet ir užduoti keletą klausimų apie jus – taip užsimegs pažintis. Jei turite ką įdomaus apie save papasakoti, užsiminkite apie tai, bet neatskleiskite detalių – tuomet ji jumis susidomės ir galės pratęsti pokalbi užduodama kelis klausimus.

5. Paaiškinkite savo pasirinkimą. Kai pateiksite kelis faktus apie save, turėtumėte parašyti, kodėl būtent ši moteris jus sužavėjo ir kodėl nusprendėte parašyti būtent jai. Paprastai pažinčių svetainėse būna daugiau užsiregistravusių moterų nei vyrų.

Jai bus tikrai malonu žinoti, kodėl iš gausybės moterų išsirinkote būtent ją. Parašykite jai, kurie faktai, pateikti jos anketoje, jus labiausiai sudomino. Galite pasakyti jai komplimentą, tačiau nerašykite, kad parašėte jai tik todėl, kad ji labai graži – moterims nepatinka parduoti savo kūną.

6. Parodykite savo stipriąsias puses. Jei prisistatę ir paaiškinę jai savo pasirinkimą manote, kad jūsų laiškas dar vis yra per trumpas, galite jai išvardinti savo stipriąsias puses. Tačiau reikėtų girtis subtiliai. Nerašykite, kad jūs geriausias ir visoks kitoks. Verčiau parašykite, kad turite stabilų gerai apmokamą darbą ir viskas, ko jums trūksta, yra tokia moteris kaip ji. Moterims patinka savimi pasitikintys vyrai.

7. Užduokite klausimų. Laiško pabaigoje būtinai jos ko nors paklauskite. Jūs dar jos nepažįstate, taigi klausimas padės jums apsidrausti, jei ji yra drovi moteris ir pati nemėgsta apie save pasakoti. Žinoma, pirmame laiške venkite įžeidžiančių ir per daug atvirų klausimų, kad ji nepasijaustų nepatogiai.