Internetinės pažintys: 9 frazės, kurias geriau ištrinti iš anketos

686 0

Vis daugiau ir daugiau žmonių antrosios pusės ieško internetinėse pažinčių svetainėse. Ar jūs esate vienas iš jų? Pateikiame devynis dalykus, kurių neturėtumėte rašyti savo anketoje, jei nori greičiau rasti tą vienintelį ar vienintelę.

Dauguma žmonių mažai laiko skiria kurdami savo anketą, todėl visos anketos dažniausiai būna panašios. Jei norite išsiskirti iš visų ir taip atkreipti priešingos lyties dėmesį, teks šiek tiek pasistengti. Siūlome jums savo anketoje nerašyti tokių standartinių frazių:

1. „Negaliu patikėti, kad ieškau meilės internete“. Na, jūs tai darote. Juk užtrukote dauugiau nei kelias minutes, kurdami savo anketą ir užpildydami suderinamumo testą. Greičiausiai jūs užtrukote nemažai laiko, kol peržiūrėjote visus suderinamus narius.

2. „Ieškau sielos draugo (ar draugės)“. Kam tai sakyti? Juk visi, kurie yra užsiregistravę internetinėje pažinčių svetainėje, ieško sielos draugo (ar draugės).

3. „Užsiregistravau, nes gyvenime kažko trūksta“. Jei turite per daug laisvo laiko, užsirašykite į sporto klubą. Naujas žmogus visai nenori jaustis kaip daiktas, padedantis užpildyti jūsų kasdienybę.

4. „Esu labai užimtas (ar užimta), tačiau rasčiau laiko artimam žmogui“. Ir kam taip susireikšminti? Visi žmonės turi gyvvenime ką veikti. Tokia frazė gali tik atstumti potencialius partnerius, nes gali kilti klausimas, kad jei jūs toks užimtas (ar užimta), ar tikrai galėsite skirti pakankamai dėmesio.

5. „Mylėti yra smagu“. Smagu yra žvejoti, plaukioti, kepti pyragą. Kai kalbame apie rimtus santykius, rei

ikia būti subtilesniam.

6. „Mėgstu intelektualius pokalbius“. Na, retas, kuris norėtų prisipažinti esantis idiotu. Vienam „intelektualus pokalbis“ gali būti apie tai, kurio dizainerio naujoji kolekcija sulauks didesnio pasisekimo, kitam – diskusija apie I. Kanto filosofiją.

7. „Galiu finansiškai aprūpinti“. Kam jūs tai sakote? Jei ieškote ri. . .

Join the Conversation

×
×